Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Atpakaļ 2017. Gada augustā, pirmā monēta, kas izveidotas no Bitcoin dakšiņu stājās esamību: Bitcoin Cash. Tomēr kopš tā laika, divas citas monētas ir arī "šķelts" no Bitcoin: Bitcoin Gold (2017 oktobris) un Bitcoin Diamond (2017 novembrī). Lielākā daļa cilvēku ir vēl jautājums, ko šie dakšas ir, kā tās notiek, un kā var gūt peļņu no tām. Lūk, mans uzņemties visu šo.

 

Kas ellē ir Bitcoin dakša?

Mēs apspriedām Bitcoin dakšiņas atpakaļ, kad Bitcoin naudas bija tikai nāk ārā. Ja jūs vēlaties pilnīgu paskaidrojumu, jūs varat izlasīt sākotnējo post. Ja vēlaties, lai ātri un netīrās skaidrojumu, turēt uz lasījumā šo amatu.

Dakša ir būtībā izmainīšana, pašreizējo Bitcoin kodu (vai protokols). Tas nozīmē, ka kāds maina noteikumus.

Iedomājieties, jūs spēlējat spēli ar tūkstošiem cilvēku no visas pasaules, un tad kāds saka: "Mainīsim noteikumus." Parasti, lai spēle darbotos pareizi, ikvienam ir nepieciešams vienoties par noteikumiem tiek mainīts. Ja tas notiek, tad izmaiņas tiek īstenots un viss turpinās kā parasti.

Ja nav liela vienprātība par izmaiņām, tiks izveidots divas versijas spēli (viens ar vecajiem noteikumiem un viena ar jaunajiem noteikumiem) -saskaņā citiem vārdiem sakot, būs dakša spēlē.

Tas pats var notikt ar Bitcoin kodā. Vispārīgi runājot, ja dakša notiek, jums ir "oriģināls Bitcoin" un "jaunu Bitcoin." Piemēram, Bitcoin naudas mainīti bloka sizefrom 1 MB līdz 8 MB, lai vairāk darījumus var apstrādāt ar katru bloku. Tur bija tie, kas atbalstīja šīs izmaiņas, un pārgāja uz jauno monētu sauc Bitcoin naudas (vai Bcash), un tur bija tie, kas nolēma palikt ar sākotnējiem noteikumiem, un turpināt izmantot oriģinālo Bitcoin.

Protams, tas ir ļoti vienkāršots skaidrojums dakšas-ne visas dakšas tiek radītas vienādas. Ir mīkstās dakšas, kas ļauj jaunie noteikumi spēlēt arī ar vecajiem noteikumiem, un ir grūti dakšas, kas neļauj šo un izveidot pilnīgi atšķirīgu monētu. Visi Bitcoin dakšas jūs dzirdes par pēdējā laikā ir faktiski grūti dakšas.

Kāpēc es pat rūp dakšiņu?

Labs jautājums! Ir vairāki iemesli, jums vajadzētu rūp dakšiņu:

  1. Jūs varat pārslēgties uz jaunajiem noteikumiem un jauno monētu, jo jūs domājat, ka tas ir labāk, nekā izmantojot oriģinālo Bitcoin.
  2. Dakša varētu ietekmēt Bitcoin sabiedrību, Bitcoin pieņemot, un pat Bitcoin s cenu (mēs nokļūt, ka vēlāk).
  3. Jūs varat gūt labumu no dakšu, pārdodot jaunus monētas, kas tiek piegādātas katram Bitcoin turētājam.

Pagaidi, ko? Es saņemt bezmaksas monētas?

Jā. Atgriezīsimies pie mūsu spēļu analoģijas.

Iedomājieties, jūsu spēle darbojas jau ļoti ilgu laiku, un jūs esat izdevies uzkrāt ievērojamu daudzumu punktiem tajā. Tagad kāds vēlas mainīt noteikumus, bet nevēlas visi zaudēt savus punktus, lai jaunā spēle sāksies noteiktā brīdī, un visi būs tikpat daudz punktus viņi uzkrāto līdz šim punktam.

Ja, piemēram, jums bija 150 punktus sākotnējā spēli, jūs varētu pāriet uz jauno spēli, un vēl joprojām ir 150 punkti. Jūs varētu arī spēlēt abas spēles paralēli un ir 150 punkti katrā. Tagad pieņemsim redzēt, kā tas darbojas ar Bitcoin.

Kad dakša notiek, cilvēki, kas lemj par forking Bitcoin saka: "Paskaties, mums nepatīk sākotnējos noteikumus, mēs vēlamies, lai izveidotu jaunus noteikumus. Tātad, sākot no bloka skaita 453,342 (piemēram), mainīsim uz jaunie noteikumi. " Ikviens, kurš bija Bitcoins brīdī dakša tagad būs divi Bitcoins: sākotnējo vienu un jaunu. Jūs varat izlemt, kuru no tiem izmantot, vai jūs pat varat izmantot abus.

Ja, piemēram, jums ir 1 Bitcoin jūsu rīcībā, kad dakšas notiek, jums joprojām ir, ka 1. Bitcoin, bet jūs arī varēs pretendēt 1 "jaunu Bitcoin" tīklā, kas ir darbojas "jaunās Bitcoin noteikumi" (jo tas monētu nebija sākt no nulles un turpina sākotnējo Bitcoin vēsturi).

Tā var iegūt mazliet mulsinoši, bet galvenais punkts, kas jāatceras, ir šāds:

Kad Bitcoin dakša notiek, kāds turot jebkuru summu Bitcoins saņems tādu pašu summu par jauno valūtu, kā arī

Tas nenotiek automātiski; Jums ir nepieciešams, lai pieprasītu šīs monētas, bet katra jauna monēta ir atšķirīgs, apgalvojot mehānismu, un mēs nevarēsim segt tos visus.

Kad jūs pieprasīt jaunus monētu, tad varat turēt uz tiem vai pārdot tos, ja viņi tiek tirgoti biržā. Tas nozīmē, ka jūs varat būtībā radīt naudu par neko; viss, kas jums bija, bija pretenzijas monētas no zila gaisa, un pārdot tos biržā.

Viegla nauda! Vai tā ir?

Briesmām Bitcoin dakšas

Kad forking tendence sākās ar Bitcoin Cash, šķita, ka dakša bija likumīgs veids, kā izteikt neapmierinātību ar ceļu Bitcoin lietojis (tātad dakšiņu ceļu).

Tomēr, šķiet, tāpat kā vēl nesen dakšas ir diezgan līdzīgi viens otram, un galvenais iemesls to izveidošanas ir vairāk saistīts ar mārketingu, nekā faktiskais ideoloģiju. Ja kāds domā, viņi var radīt labāku monētu nekā Bitcoin, tie var radīt pavisam jaunu altcoin-nav nepieciešams, lai izveidotu Bitcoin klons.

Devs izlemt dakša Bitcoin trīs galveno iemeslu dēļ (manuprāt, vismaz):

  1. Mārketinga buzz: Bitcoin dakšas jauno SIO. Ikvienam meklē, lai saņemtu bezmaksas monētas, lai cilvēki aktīvi meklē informāciju (jūs lasāt šo rakstu, vai ne?). Kas ir labāks veids, kā iegūt acis uz savu projektu bez daudz darba? Vienkārši pateikt jūs forking Bitcoin un jūs darīts.
  2. Quick naudas devs: Daži no šiem dakšas nav īsti kopijas Bitcoin vēsturē. Noteikumi ir mainījušies tādā veidā, ka devs saņem lielu sākotnējo summu jaunās monētas, ko pēc tam var izgāztuvē uz tirgu, kad monētu sāk tirgot.
  3. Izkrāpšana: Daži dakšas ir dzīvoklis-out veida izkrāpšanu. Tur jau ir bijis viens ziņoja scam: Bitcoin Platinum. Izkrāpšana var nākt kā dakšas, kas ir izveidota, lai īso Bitcoin s cenu (piemēram, Bitcoin Platinum) vai kaut ko izstrādāt, piemēram, dakšas, kas ir izveidoti, lai nozagt lietotāju patiesās Bitcoins procesā apgalvojot jauno monētu (piemēram, Bitcoin Gold viltus maku).

Kā jūs varat redzēt, apgalvojot monētas no dakšiņu saistīta ar ievērojamu daudzumu riska no lietotāja puses.

Kā droši apgalvot monētas no dakšiņu

Pirmkārt, es gribētu ieteikt lasīt nedaudz par šo projektu. Uzziniet, kas izstrādātāji, kāda to uzskaite ir, cik tālu gar tās ir savā ceļa karte, kādi ir citi izdevumi rakstīts par tiem, un tamlīdzīgi. Ja visi, kas ir jēga, lai jums, tad varbūt dakšas patiešām legit.

Tomēr pat tad, ja dakša ir legit, tas nenozīmē, ka tas ir vērts iet caur problēmu apgalvojot savas monētas. Pieprasīšanas process parasti ir sarežģīts, un jūs riskējat zaudēt savu monētu, ja jūs nezināt, tieši to, ko jūs darāt. Ka jūs, kam 0,5 Bitcoins, un jums ir tiesības 0.5 Bitcoin Gold. Es neesmu pārliecināts, ka tūlītēja peļņa ir vērts risku. Tas ir, protams, personīgs lēmums, jums vajadzētu darīt.

Piemēram, viena no vissvarīgākajām lietām, ka šķelts monēta ir īstenot, ir kaut ko sauc par replay aizsardzība. Tas būtībā nozīmē, ka tīkls spēs atdalīt jauno monētu no sākotnējā, nevis nejauši nosūtīt sākotnējo uz jauno monētu adresi, kad apgalvojot šķelts monētu.

Ja, galu galā, jūs nolemjat vēlaties pieprasīt savas monētas, es iesaku jums sekot norādījumus tikai no pazīstamu maki (ti, TREZOR, Ledger, uc) vai kreditētas publikācijās. Paturiet prātā, ka galu galā, tā ir jūsu nauda, ​​un neviena publikācija varēs uzņemties atbildību, ja jūs kaut ko nepareizi gar ceļu, pat ja tie nejauši publicēts dezinformāciju (kā mēs diemžēl reiz bija agrāk).

Ko es cenšos pateikt, ir, ka tas ir riskants bizness. Pārliecinieties, lai saprastu šo procesu un izdarīt savu izvēli.

Ja jūs nolemjat, lai pieprasītu Forked monētas, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūsu Bitcoins ir maku, kas ļauj piekļūt privātiem taustiņiem. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai saņemtu savu Bitcoins off apmaiņu un citas tīmekļa maki, pirms notiek dakšu. Ja jums nav piekļuves jūsu privātajiem atslēgas jūs nevarēsiet iegūt šķelts monētu.

Kad notiek dakša jums jādara divas lietas:

  1. Sūtiet savus Bitcoins uz jaunu maku ar citu privāto atslēgu
  2. Augšupielādējiet savu veco privāto atslēgu maku, kas atbalsta šķelts monētu

Tā kā katrs dakša ir atšķirīgs, tas ir grūti pateikt, kas maku atbalstīs katru dakšiņu. Parasti oficiālā dakša vietne parādīs maciņus un apmaiņu, kas atbalsta to. Ja jūs atstāt savu monētas uz apmaiņu, kas atbalsta dakšu tur ir laba iespēja, jūs varat izvairīties no ieguves monētas, sevi un ka valūtas darīs to jums, bet jums ir būtībā to žēlastības.

Atcerieties, ka viens noteikums, jums vajadzētu alwaysfollow pirms mēģināt pieprasīt jebkuru monētu, ir pārvietot Bitcoins uz jaunu maku ar jaunu sēklu frāzi. Šis solis samazinās izredzes jums zaudēt savu Bitcoin gandrīz līdz nullei.

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2017-2018

Tagad, kad esam ieguvuši, ka no tā, pieņemsim pārskatīt gaidāmās Bitcoin dakšas.

SVARĪGI: Neviens no šiem dakšas ir apstiprinājis mūsu komandai. Jūs esat forking savu monētas uz savu risku. Lūdzu, pārliecinieties, ka darīt pareizi pētījumu pirms rīkoties jebkurā dakšiņu.

Super Bitcoin (SBTC)

Fork Datums: 2017/12/12 - Block 498888

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: gudri līgumi, Zibens tīkls nulles zināšanu apliecinājumus, 8 MB bloka izmērs

Distribution metode: 1 BTC = 1 SBTC

Čivināt

GitHub

Mājas

Super Bitcoin mērķis "padarītu Bitcoin lieliski atkal," lai gan izstrādātāji pieņemt domu, kā eksperimentu. Tas ietver labākos priekšlikumus no Bitcoin sabiedrību, lai redzētu, kā visi priekšgalā tehnoloģijas apvieno.

BitcoinX (BCX)

Fork Datums: 2017/12/12 - Block 498888

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: apvienojot nulles zināšanu proof, smart līgums, DAI vienprātību, crosschain tehnoloģijas datiem, SegWit, Zibens Network

Izplatīšanas veids: 1BTC = 10000 BCX

Čivināt

Reddit

Mājas

BitcoinX ir paredzēts, lai atbrīvotu pilnu potenciālu Bitcoin tādā pielāgojamiem veidā nākotnē. Apvienojot ātrumu, viedie līgumi, un privātumu, izstrādes komanda meklē veidot kriptonauda, ​​lai atbilstu mūsdienu sabiedrībai.

Zibens Bitcoin (LBTC)

Fork Datums: 18/12/2017 - Block 499999

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: DAI konsenss, trīs Otrais bloks laika, 2 MB bloku izmērs, nav apgrūtināta regulēšana, viedie līgumi

Distribution metode: 1BTC = 1 LBTC

Čivināt

Mājas

Zibens Bitcoin nospiež robežas blockchain ātrumu, lielāku bloku, kas izveidoti sekundēs, nevis minūtes. Viedo līgumu un DAI vienprātības papildinājums ļaus patiesi ātrgaitas autonomo tīklu.

Bitcoin Platinum (BTP)

Fork Datums: 18/12/2017 - Block 500000

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Nav iepriekšējas raktuves, 2.5 minūšu bloks laiks, SegWit2x, apgrūtināta regulēšana katrs bloks

Distribution metode: 1BTC = 1 BTP

Čivināt

GitHub

Mājas

Bitcoin Platinum tur dažas diezgan vienkāršus uzlabojumus, kas padara to nedaudz līdzīgs Litecoin pateicoties 2,5 minūšu bloka laiku. No pretrunīgi SegWit2x iekļaušana varētu piedāvāt vairāk pielāgojamiem risinājumu Bitcoin Legacy. Tomēr ziņojumi par scamare vajā Bitcoin Platinum.

Bitcoin Dieva (Dievs)

Fork Datums: 25/12/2017 - Block 501225

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: nē pirms raktuves, pierādījums apdraudēta, smart līgumi, Zibens tīkls, liela bloka izmērs

Distribution metode: 1 BTC = 1 GOD

Čivināt

Reddit

Mājas

Dažas detaļas vēl tiks apstiprināts Bitcoin Dievam, bet zīmols ir diezgan āķīgs. Apliecinājums apdraudēta, smart līgumiem un zibens tīkls padarīs interesantu izmaiņas parastajiem Bitcoin protokoliem.

Bitcoin Naudas Plus (BCP)

Fork Datums: 2018/02/01 - Block 501407

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Nav iepriekšējas raktuves, SigHash, avārijas grūtības regulēšana (EAA), 8 MB bloka izmērs

Distribution metode: 1BTC = 1 BCP

Čivināt

GitHub

Mājas

Bitcoin Naudas Plus throws neskaidrības vērā Bitcoin nozarē. Vai tas, ka ļoti atšķiras no karsti izgāž Bitcoin Cash? Nulles pirms ieguves ir veselīgs veids, kā sākt, bet maz informācijas ir pieejama tās tīmekļa vietnē.

Bitcoin Uranium (BUM)

Fork Datums: Around 31/12/2017 - Bloks nav paziņots

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Nav iepriekšējas raktuves, vienas minūtes bloks laiks, SegWit unikāls adreses formāts

Distribution metode: 1BTC = 1 BUM

Čivināt

GitHub

Mājas

Bitcoin Urāna vēlas nosūtīt burbuļojošs izmainīja Bitcoin un atsākt patiesi decentralizētu valūtu. Ātrās bloka reizes apvienojumā ar Equihash ļauj GPU / CPU ieguves mērķis ir atvērt ieguves visiem.

Bitcoin Atom (BCA)

Fork datums: 2017 decembris - Bloks nav paziņots

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Hybrid vienprātība (POS un Pow), Zibens Network, Hash laiku bloķēta līgumi

Distribution metode: 1 BTC = 1 BCA

Čivināt

Facebook

Mājas

Bitcoin Atom koncentrējas centienus uz vienprātību modelēšana un off-ķēdes darījumiem. Jauna veida kombinēto apliecinājuma Staķe un Pierādījums par darba var atļaut palielinātu drošību, savukārt Lightning tīkls rada "atomu mijmaiņas darījumus."

Bitcoin Silver (BJMC)

Fork datums: 2017 decembris - Bloks nav paziņots

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: 30 sekunžu bloka laiks, SegWit, katrs bloks grūtības korekciju

Distribution metode: 1BTC = 1 BTS

Bitcoin Silver paliek noslēpumaina, jo īpaši, ņemot vērā, ka nav darba vietni vai saliedēta GitHub. Ātra bloka reizes sajauc ar SegWit ir interesanta mērogošana ideja, bet mēs esam vēl redzēt jebkādu informāciju, kas ir iestatīti akmens.

UnitedBitcoin (UB)

Fork Datums: 12.12.17 - Block 498777

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Nr-premine, 8MB bloka izmēru, Segwit, Replay aizsardzība, Smart līgumiem, Zibens tīkla

Distribution metode: 1BTC = 1UB

Čivināt

GitHub

Mājas

UnitedBitcoin ir burtiski mēģina izdarīt visi laimīgi. Tas aizņem sietu BTC, BCH un Ethereum idejām un apvieno tos savā blockchain. Tas ir daudz uzņemt vienu kriptonauda bet kāpēc nav to visu?

Bitcoin Diamond (BCD)

Fork Datums: 24.11.17 - Block 495866

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Nr-premine, 8MB bloka izmēru, Replay aizsardzība, šifrēto summas, 210 miljoni piegādes

Distribution metode: 1BTC = 10BCD

Čivināt

GitHub

Mājas

Bitcoin Diamond dizains ir vēl viens būvēt par Bitcoin Naudas ar 8MB bloka izmēru. Diamond būvē privātumu un papildu piegādi uz šo modeli. Tā vēlas, lai padarītu Bitcoin vairāk pieejamu, vienlaikus saglabājot darījuma summas šifrēta.

Bitcoin eļļa (OBTC)

Fork Datums: 12.12.17 - Block 498888

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Nr-premine pierādījums Staķe, CPU kalnrūpniecības, 1,5 minūšu bloka intervālu, katrā kvartālā grūtības korekciju, 2MB bloka izmērs

Distribution metode: 1BTC = 1OBTC

Čivināt

Mājas

Bitcoin eļļa nav faktisku sakara ar reālo pasaules prece, tas ir vienkārši metafora projekta. Ir miljoniem nepieprasīto dakšu monētas un pilnvara ko miera stāvoklī, izmantojot OBTC s blockchain protokolu nepieprasītas monētas tiek izplatīts kā bloķēt atlīdzības.

Bitcoin World (BTW)

Fork Datums: 17.12.17 - Block 499777

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: 210 miljardi piegādi, 8MB bloka izmēru, Equihash Pow, Replay aizsardzība

Distribution metode: 1BTC = 10000BTW

Mājas

Bitcoin World ir vēl viens darbs, lai Bitcoin atpakaļ uz parasto personai. Pievienots padeves līmenis apvienojumā ar Equihash kalnrūpniecības vajadzētu samazināt cenas, vienlaikus veicot ieguves pieejamāku.

Bitcoin staba (BJMC)

Fork Datums: 19.12.17 - Block 499999

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: apliecinājums staba vienprātības

Distribution metode: 1BTC = 100BTCS

Čivināt

Mājas

Bitcoin Likme ir vērsta uz tās vienprātības metodi ilgtspējīgākai kriptonauda. Par Likme kalnrūpniecības protokols Pierādījums pārtraukumiem kontroli lielo Pow kalnračiem un piedāvā vairāk videi draudzīgu iespēju.

Bitcoin Faith (BTF)

Fork Datums: 19.12.17 - Block 500000

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Zero zināšanu privātumu, Smart līgumiem, 8MB bloka izmēru, Zibens tīklu

Distribution metode: 1BTC = 1BTF

Čivināt

GitHub

Mājas

Tev ir maz ticības Bitcoin labi? Bet kas viens? Bitcoin Faith. Maisījums vadošajām funkcijām, tostarp 8MB bloka lielumu un zibens tīkla mērķis ir izveidot gaišāku nākotni kriptonauda.

Bitcoin Top (BTT)

Fork Datums: 26.12.17 - Block 501118

Izmaiņas no sākotnējā protokols: 8MB bloka izmēru, Segwit, Replay aizsardzība,

Distribution metode: 1BTC = 1BTT

Čivināt

Mājas

Bitcoin Top mērķis ir "labāk nekā labāka", "top Bitcoin", bet tas ir garš ceļš ejams pēc vēlu 2017 dakšiņu. 8MB bloka izmērs apvienojumā ar Segwit veido ceļu no mērogošanas kriptonauda.

Bitcoin File (BIFI)

Fork Datums: 27.12.17 - Block 501225

Izmaiņas no sākotnējā protokola: Palielināts bloka izmēru, Smart līgumiem, saturs tīkla

Distribution metode: 1BTC = 1000BIFI

Čivināt

Mājas

Bitcoin File mērķis ir vairāk nekā tikai valūta, tā vēlas, lai nodrošinātu globālu tīkls. Izmantojot dakša no Bitcoin blockchain, BIFI mēģina izveidot efektīvu, drošu un videi draudzīgu uzglabāšanas tīklam.

Bitcoin Segwit2X X11 (B2X)

Fork Datums: 28.12.17 - Block 501451

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Segwit2x X11 šifrēšanas algoritmu, pat 4MB bloka izmēru, 2,5 minūšu bloka laikā, katrs bloks grūtības regulēšana, Atbildēt aizsardzība

Distribution metode: 1BTC = 1B2X

Čivināt

GitHub

Mājas

Nejaukt ar iepriekšējo atcelts dakšiņu SegWit2X. Tas ir atšķirīgs operācija, bet daudzos veidos ir ļoti līdzīgi. Segwit ar palielinātu bloka izmērs līdzinās sākotnējo dakšveida priekšlikumu un B2X tagad pievieno 2,5 minūšu bloka ģenerēšanas laiku.

Bitcoin Pizza (BPA)

Fork Datums: 01.01.18 - Block 501888

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Režisors acikliskie Graph tehnoloģija (DAG)

Distribution metode: 1BTC = 1BPA

Čivināt

Reddit

Mājas

Bitcoin Pizza ir forking mantotos blockchain datus, un virzās uz priekšu ar pilnīgi cita leņķa. DAG tehnoloģijas, kā mēs esam redzējuši ar IOTA altcoin, tiek uztverts kā ātrāku tīkla stilā, gan uzticība un vienprātība ir problēmas ar Pizza.

Bitcoin Smart (BCS)

Fork Datums: 21.01.18 - Block 505050

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: 2.1 miljardi piegādi, Equihash kalnrūpniecības, 8MB bloka izmēru, Segwit, Replay aizsardzībai, Nr premine, Smart līgumu

Distribution metode: 1BTC = 100BCS

Mājas

Bitcoin Smart apvieno satriecoša izvēli funkcijas satveršanas protokolus no visur. Par Segwit uzsver, 8MB bloki un equihash ir pievienots viedie līgumi par patiesi švītīgs izvēli.

Bitcoin Procenti (BCI)

Fork Datums: 22.01.18 - Block 505083

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Equihash kalnrūpniecība, Savings funkciju, katrā kvartālā grūtības korekciju, Segwit, Replay aizsardzības nopelnīt procentus

Distribution metode: 1BTC = 1BCI

Čivināt

GitHub

Mājas

Bitcoin procenti ir papildu piemaksu par uzkrājumu funkcija, kur investori faktiski var nopelnīt procentus par saviem līdzekļiem. Segwit un regulāra grūtības korekcija būtu arī ātra lēts maksājumu tīklu.

Quantum Bitcoin (QBTC)

Fork Datums: 28.01.18 - Block TBA

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: zibens tīkls, 8MB bloka izmēru, privātās dzīves aizsardzību, Replay aizsardzība, Pow + POS vienprātības Smart līgumi

Distribution metode: 1BTC = 1QBTC

Mājas

Quantum Bitcoin tiecas ieņemt kādu no lielākajiem un labākajiem Bitcoin idejām un apvienoties tos vienā paketē. Big bloki, Zibens Tīkla un privātums padara vēl spekulatīvo projektu.

Bitcoin LITE (BTCL)

Fork Datums: 30.01.18 - Block TBA

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: apliecinājums staba vienprātīgi Konfidencialitātes opcijas

Distribution metode: 1BTC = 1BTCL

Mājas

Bitcoin LITE nav nekas īpašs, jo patiesībā tas ir mērķis būt Bitcoin, kas sudraba ir zelts. Skaņu pazīstami? Tas ir vairāk Litecoin konkurents, kas ir iekļaut premine. Nekas piezīmi šeit tiešām.

Bitcoin Ore (BCO)

Fork Datums: 31.12.17 - Block 501949

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: apliecinājums Jauda vienprātības, 8MB bloka izmēru, 5 minūšu bloka laiks, Replay aizsardzība

Distribution metode: 1BTC = 1BCO

Mājas

Bitcoin Ore izmanto jaunu vienprātību stilu sauc apliecinājums jaudas. Tā touts energoefektīvākiem lētāku raktuvju risinājumu, kā nākotnē Bitcoin. Steady roll pār 2018 būs interesanti skatīties.

Bitcoin Privāts (BTCP)

Fork datums: 2018 janvāris - Bloks TBA

Izmaiņas no sākotnējā protokolā: Privātas darījumi

Distribution metode: 1BTC = 1BTCP + 1ZCL = 1BTCP

Čivināt

GitHub

Bitcoin privāto dakšas gan Bitcoin Legacy un Zclassic izveidot privātuma monētu. Ar vairāk informācijas vēl nav atbrīvota mums būs jāgaida un redzēt, kā tas viens formas augšu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?