Kas ir Altcoins un ICOs - Bitcoin Whiteboard otrdiena | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Altcoins un ICOs - Bitcoin Whiteboard otrdiena

Kas ir Altcoins un ICOs - Bitcoin Whiteboard otrdiena

Šodienas tēma ir altcoins un SIO. Šajā epizodē mēs gatavojamies iet pa kādu no dažādām cryptocurrencies tur un paskaidrot, kas ir SIO. Tātad, pieņemsim sāktu!

Altcoins vai alts Īsāk sakot, ir cryptocurrencies kas nav Bitcoin. Vārds altcoin ir saīsinājums alternatīvu monētām. Tātad Litecoin, Ripple, Dashor jebkuras citas bezpeļņas Bitcoin kriptonauda visi ietilpst kategorijā altcoins.

"? Kāpēc mums ir pat nepieciešams altcoins pirmajā vietā" Tagad jūs varat uzdot sev, Atbilde ir vienkārša: Bitcoin nav perfekta. Parasti altcoins centīsimies radīt labāku vai atšķirīgu versiju Bitcoin.

Piemēram, Litecoin ir alt kas apliecina darījumu ātrāk nekā Bitcoin. Dash un Moneroare altcoins, kas vērstas uz anonimitāti aspektu, padarot darījumus praktiski neiespējami izsekot. Katram altcoin ir savs "unikālo lieta", to dara vislabāk.

Altcoins var atšķirties no Bitcoin tādā veidā viņi iegūst. Piemēram, Bitcoin kalnrūpniecības algoritms sauc SHA-256, bet Litecoin kalnrūpniecības algoritms sauc Scyrpt. Dažādās ieguves algoritmi nepieciešama dažāda veida aparatūru raktuvē.

Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka, ja altcoin ir salīdzinoši jauna, vai nav tik labi zināms, tas, iespējams, būs grūtāk pirkt un būs mazāk maciņus, kas atbalsta to.

Līdz mūsdienām, tūkstošiem altcoins tika ieviesti tirgū, bet tikai nedaudz ir izdevies iegūt ievērojamu šādi piemēram Bitcoin. Viens veids, lai noskaidrotu, kuras altcoins gūst popularitāti, ir, mērot to tirgus vāciņu.

Ir tirgus vāciņu nozīmē, cik liela ir Monētas tirgus dolāru izteiksmē. Tā tiek aprēķināta, ņemot monētu skaits apgrozībā, un reizinot to ar dolāra kursa. Ja, piemēram, ir 16 miljoni Bitcoins apgrozībā un viena Bitcoin cena ir $ 2500, tirgus vāciņu Bitcoin būtu 40 miljardi dolāru.

Uz ilgu laiku, Bitcoin tirgus vāciņu veidoja 90% no kopējā kriptonauda tirgus vāciņu. Šodien, jo vairāk altcoins gūst uzmanību un novērtēt cenu, Bitcoin tirgus vāciņu veido mazāk no kopējā kriptonauda tirgus vāciņu, kas ir izdevies pārvarēt 100 miljardiem dolāru 2017. Gadā.

Kā jūs faktiski izlemt, kurā monētu ieguldīt?

Pirmkārt un galvenokārt, es iesaku jums izlasīt par altcoin jūs interesē. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kas padara to unikālu un redzēt, ja tas ir jēga, lai jums. Vissvarīgākais neiegulda monēta tikai tāpēc buzz ap to.

Daudzi monētas tur strādā, kas ir pazīstams kā "sūknis un dump" shēmas. Tas nozīmē, ka monēta veidotāji rada daudz hype par konkrētu monētas, lai iegūtu cilvēku ieguldīt to un palielina Monētas cena. Kad monētu novērtē vērtības radītāji pārdot visas savas monētas ar peļņu, bet avarē cenu sakarā ar masveida izpārdot. Tas atstāj lielāko investoru ar ķekars bezjēdzīgi monētas un neviens pārdot tos.

Citas lietas, jums vajadzētu apskatīt jāietver Monētas tirgus vāciņu, tas dos jums priekšstatu par to, cik labi tas altcoin ir saņemta kopienā.

Es arī ieteiktu iesaistīties monētas kopienai. Parasti lielākā daļa galvenās monētas ir oficiāls forums, Facebook grupa, ir subreddit un citas vietas, kas savāc, kur jūs varat lūgt izstrādātājiem monētu konkrētiem jautājumiem. Spēcīga kopiena ir svarīgs priekšnoteikums, lai monētu panākumu.

Tagad jūs zināt, kādi altcoins ir, un mēs varam virzīties uz mūsu nākamo tēmu, kas ir cieši saistīta, SIO.

Kas ir ICO?

ICO apzīmē sākotnējo monētu piedāvājumu. Termins cēlies no tradicionālās finanšu termiņu, IPO (vai sākotnējā publiskā piedāvājuma).

IPO tiek izmantots, lai aprakstītu uzsākt jaunu uzņēmumu biržā, kas pazīstams arī kā iet sabiedrībai. Par IPO mērķis ir pārdot krājumus uzņēmumā, lai palielinātu kapitālu no sabiedrības.

SIO no otras puses, pārdot monētām, kas pazīstams arī kā žetoniem, kā veids, lai finansētu konkrētu projektu. Galvenā doma ir tāda, ka, ja jūs uzskatāt, ka projekts izdosies, Jūs pērkat žetoniem, ka vara projektu iepriekš ar atlaidi, un tad jums būs iespēja pārdot tos vēlāk ar peļņu, kad viņu projekts izdodas.

Pieņemsim pārtrauktu šo procesu leju mazliet tālāk.

Kad kriptonauda uzņēmums vēlas uzsākt jaunu projektu, izmantojot ICO, tas rada tehnisko dokumentu. Tehniskais dokuments ir dokuments, kas nosaka, ko projekts ir par, to, kas ir vajadzīgs projekts piepildīs, cik daudz naudas ir nepieciešams, lai projektu, un cik ilgi ICO šim projektam darbosies.

Pēc ICO ir izveidots, sabiedrība var sākt ieguldīt ICO nosūtot naudu projektam un saņemot projekta žetonus vai monētas pretī.

Ja ar ICO izvirzīja nauda neatbilst minimālās nepieciešamos līdzekļus ar tehniskajā dokumentā, nauda tiek atgriezta uz atbalstītāju, un ICO tiek uzskatīta par neveiksmīgu. Ja fonda prasības ir izpildītas noteiktajā termiņā, dibināšana komanda tagad nokļūt uz darbu un celt projektu dzīvi, izmantojot piesaistītajiem līdzekļiem.

Apkopojot to uz augšu, SIO ir kā Kickstarter par kriptogrāfisko projektiem.

Labākais piemērs ļoti ienesīgs ICO iepriekš bija tirdzniecība Ethereum žetonu. Ar 2014. Gada vidum, viens Ether marķieris (pazīstams arī kā ETH) pārdod aptuveni 40 ASV centiem. Ja esat iegādājies simts dolāru vērtu ETH toreiz, jums būtu ekvivalents 75,000 dolāru 2017. Gadā.

Šodien, vairāk un vairāk projekti mēģina imitēt panākumus Ethereum s ICO. SIO tiek rīkota Ethereum platformu, un tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams iegādāties Ethereum marķieri, kas pazīstams kā ētera, lai piedalītos tajos.

Nesen liela apjoma SIO izraisīja Ethereum cena uz smaile un arī nomākti Ethereum tīklu. Tas izraisīja aizkavēties vai neizdevās darījumus, kā rezultātā apturēšanu Ethereum tirdzniecību vairākās biržās, un problēmas ar ICO finansējumu.

Sliktākais piemērs postošs ICO ir DAO. DAO, vai decentralizētas autonoma organizācija, projektu izdevās piesaistīt $ 150 miljonu vērtu Ethereum. Tomēr neilgi pēc ICO beidzās uzlauzējs izdevās iztukšot trešdaļa summas paceltu sakarā ar kļūdu Ethereum kodā.

Šī krīze un dažādi viedokļi par to, kā rīkoties ar to izraisīja šķelšanos Ethereum tīklā un izveidot gan Ethereum un Ethereum klasiskās altcoins.

Tāpat kā ar jebkuru citu finanšu instrumentu, kur ir iespēja lielu atlīdzību, pastāv liels risks, kā arī, un SIO satur milzīgu risku.

SIO var uzskatīt par augsta riska spekulācijām par kriptonauda jauni uzņēmumi. Daudzi cilvēki šodien ieguldīt SIO nevis tāpēc, ka viņi uzskata, ka šajā projektā, bet tāpēc, ka viņi vienkārši vēlas veikt ātru peļņu. Tas, savukārt, rada vispārēju hype pirms projekta uzsāk.

Bet kā buzz zūd prom, projekta veidotāji un agrās investori vēlas ņemt naudu nost no galda, lai viņi sāk pārdot milzīgus pilnvaru. Tas var izraisīt cenu strauji samazināties.

Vēl viena lieta apsvērt, ir tas, ka bārs šodien izveidotu SIO ir diezgan zems. Veicot IPO prasa ievērot daudz noteikumu, SIO izlaist visu šo apgrūtinošas procedūras, paaugstinot naudu tikai kriptonauda kas vēl jāregulē.

Vēlaties, lai izveidotu ICO?

Just izveidot spīdīgu tīmekļa vietni, kurā izklāstīti savu koncepciju, izveidot digitālo aktīvu, dabūt kripto slavenības teikt jaukas lietas par to, kā pārdot savu projekta aktīvus tieši cilvēkiem visā tīmeklī. Jums pat nav jābūt darba produkts.

Šie šķēršļu iekļūšanai izraisīt milzīga apjoma zemas kvalitātes projektiem, kas nekad redzēt dienas gaismu. Tas varētu būt saistīts ar to, ka dibinātāji trūkst prasmes, kas vajadzīgas, lai veiktu projektu, vai arī, ka ICO bija tikai plain scam, lai sāktu ar.

Kā jūs varat iedomāties, tas ir scammer sapni. Ar minimālu ieguldījumu laika un naudas, viņi var saņemt tonnas cilvēkiem nosūtīt naudu, bez jebkāda juridiska iedarbību vai atbildību pret sabiedrību.

Lai akcentētu absurdness par to, cik daudz "mēms" nauda tiek tērēta SIO, viens attīstītājs aizgāja tik tālu, radot vietu, ko sauc par "Bezjēdzīgi Ethereum talons."

Tīmekļa vietnes valstis:

"Tu burtiski dodot savu naudu kādam internetā un iegūt pilnīgi bezjēdzīgi žetonus pretī.

Nav "whitepapers," nē "produkti", un nav "eksperti". Tas ir tikai jums, mani, jūsu grūti nopelnīto ētera, un mans iepirkumu sarakstu. "

Pārsteidzoši pietiekami, pat bezjēdzīgi Ethereum talons projektam izdevies piesaistīt vairāk nekā sešdesmit tūkstoši ASV dolāru.

Dažos gadījumos jums var zaudēt naudu SIO nav saistīts ar paredzēto scam, bet sakarā ar hakeru manipulācijām. Piemēram, ne tik sen hakeris izdevās kapāt kādu ICO mājas lapā un mainīt Ethereum ICO depozīta adresi savā Ethereum adresi. Tas izraisīja vairāk nekā $ 7 miljoni jānosūta viņam. Protams, ka nauda tagad ir zaudēts uz visiem laikiem.

Apkopojot to uz augšu, SIO jāuzskata par riskantu, azartspēlēm. Sakarā ar neatgriezenisku un neregulētu raksturu kriptonauda, ​​jums praktiski nav jāizmanto, ja ICO izrādās pilnīgs scam vai iet krūtis.

Tātad, kā jūs zināt, ja jums vajadzētu ieguldīt SIO?

Nu, pirmkārt, jums ir jāzina, ko jūs ieguldīt. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu veikt laika, lai faktiski lasīt ICO ir tehnisko dokumentu, pētniecības projektu un dibinātājiem un iesaistīties ar sabiedrību ap to.

Tāpat pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā žetonus par projektu tiks izplatīts. SIO, kas tur lauvas no marķieriem dibinātājiem var beigties pārdot šos žetonus, lai veiktu ātru peļņu pēc ICO beigām.

Vēl viens svarīgs jautājums ir, cik daudz naudas tiek izvirzīts un kādā nolūkā?

Ja nav vāciņš summa tiek izvirzīts, projekts var tikt overfunded. Getting vairāk naudas nekā jums nepieciešams, var arī kavēt projekta izstrādi, kā slinkums, un nav skaidrs, fokuss var rasties kā rezultātā. Daži projekti ir izdevies piesaistīt desmitiem miljonu dolāru, pirms pirmā koda rinda pat rakstīts.

Vissvarīgākais, nav nekad ieguldīt kaut ko nesaprotat.

Apkopojot to uz augšu, SIO ir jauns veids kopfinansējuma kas ļoti maz cilvēku saprot. Ja jūs tikai iesākumam ar cryptocurrencies un SIO, jūs, iespējams, vajadzētu darīt taisnīgu summu papildu pētījumu pirms apņemoties savu naudu jebkuram projektam, aizraujoša kā tas var likties.

Kas rezumē to šodien. Es ceru, ka jums patika šī mācība Bitcoin tāfeles Otrdiena, un tiksimies....in mazliet.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Post Altcoin

VeriCoin nozagts Mintpal drošības pārkāpumā

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns