Kas ir Tether USDT - iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Tether USDT - iesācēju rokasgrāmata

Kas ir Tether USDT - iesācēju rokasgrāmata

Vai jūs kādreiz esat ievērojuši, ka daži šifrēšanas apmaiņa (piemēram, Bitfinex) nepieņem ASV dolāri, bet tie piedāvā tirgus, kas ir šķietami denominētas USD?

Jums var būt arī pamanījuši Bitcoin tirdzniecība, USDT citiem kriptogrāfisko tikai apmaiņu (piemēram, Poloniex un Bittrex). Šie "USDT" cenas parasti dažu dolāru cenas par datu apmaiņu, kas atbalsta ASV dolāru (piemēram, Coinbaseor Kraken).

Tātad, kas notiek? Kā apmaiņa, šķiet, ir balstīti tikai uz kriptonauda rādīšanas USD tirgos?

Atbilde ir Tether. (Piesiet simbols ir ₮, un tā svārsts ir USD ₮).

Kas ir Tether?

Tether ir sava veida hibrīds. Tas ir kriptotehnoloģijā fiat "stablecoin". Tās vērtība tiek piesaistīta-vai drīzāk, piesiet-vērtībai Fiat valūtās.

USD ₮ ir valūta, kas Tether visbiežāk izmanto. Tether tika piesaistīts kā vienāds ar pasaules oficiālo rezervju valūta: ASV dolāru. Precīzāk, 1 USD ₮ ir paredzēts palikt tieši vienāds ar $ 1-ne centu vairāk vai mazāk. Tas būtībā kriptogrāfiskā dolāru (vismaz vērtībā).

Vēl viena valūta, Tether izmanto ir eiro, veidā EUR ₮. Un Tether tiks ziņots izmantot Japānas jena drīz formā JPY ₮.

Ir vērts atzīmēt, ka piesiet lietotāji ir aizsargāti no svārstīguma kriptonauda, ​​bet viņi joprojām pakļauti cenu svārstībām no piesaistes Fiat valūtā.

Piemēram, iedomājieties, kas notiktu, ja svarīgs notikums, kas uz pusi vērtība ASV dolāros uz nakti. Ja jums ir USD ₮, tā zaudētu vienādu daudzumu vērtības, kā USD.

Kā piesiet Works

Tehniski Tether ir balstīta uz Omni platformu. Šī platforma tiek izmantota dažādu digitālo līdzekļu, kas nostiprinātas uz Bitcoin blockchain. Protams, tikai centrālās bankas nodrošināti ar valdības ir privilēģija radītu aktīvu, ka tie jādeklarē kā saimniecības vērtību (piemēram, naudas starpniecību fiat).

Ja Tether vienkārši apgalvoja, ka viņu žetonus bija vērts $ 1, šis apgalvojums būtu pārredzami nepatiess, bez dažiem pierādāmas pamata. Citiem vārdiem sakot, ja USD ₮ nav turēt jebkura vērtība, daudz mazāk stabila vērtība ir jābalsta uz reālu USD rezervēm.

Par 1 USD ₮ būt vērts $ 1, tai jābūt ar brīdinājuma jebkurā laikā Fiat valūtas $ 1. Pašlaik USD ₮ tikai tieši konvertējama USD caur Krakenas apmaiņu.

Tāpat visi USD nosūtīti Krakenas bankas ar apstiprinātu klientam jābūt konvertējamas USD ₮ pēc kursa 1 $ par ₮. Šis mehānisms ir uztur USD, USD ₮ piesaisti. Šī kāja veicināta ar netiešu konvertējot USD līdz USD ₮ pie 1: 1 (izmantojot starpniecības cryptocurrencies, galvenokārt Bitcoin).

Rezumējot, vienīgais iemesls, kāpēc 1 USD ₮ ir tiešām vērts $ 1 ir tas, ka apmaiņa saglabāt rezervi dolāru, lai atbalstītu katru USD ₮ pastāv. Tomēr dažas prasības piesiet mājas lapā ir apšaubāma.

Iepriekš aprakstītais mehānisms nosaka, ka Tether ir nenovēršami un pilnīgi centralizēta. Šī sistēma ir atkarīga no piesiet spējām un vēlmi saglabāt valūtas piesaisti. Piemēram, ja Kraken iztek no USD, kas ir piešķirta patērētājiem, kuri vēlas pārdot USD ₮, Tether nedrīkst solīt vai piegādes Kraken ar USD saprātīgā termiņā. Pretējā gadījumā piesaiste būs "paslīdēt".

Tether galu galā ir atkarīga no labas finanšu attiecībām, kā arī turpināja atļauja no tiesu iestādēm. Daudz riskantākas modelis ietver regulāru cryptocurrencies, kas nav saistītas ar fiat. Citiem vārdiem sakot, piesiet (vairāk vai mazāk), nav nepieciešama atļauja, un to nevar cenzēti. Savukārt piesiet lietotājiem ir jāsniedz klientu verifikāciju.

Piesiet s Mērķis

Tā kā lielākā daļa galveno interešu cryptocurrencies ir saistīts ar to svārstībām cenu, kāds varētu apšaubīt mērķi crypto, kas ir balstīta uz saglabājot fiksētu cenu. Nav sūkņi, ne izgāztuves, neveidojas burbuļi. Bez šaubām, Tether piedāvā nepāra monētu.

Pirktspēja ASV dolāru (un visi Fiats) pakāpeniski samazina laika gaitā, ņemot vērā inflāciju. Tāpēc, Tether protams, nevar tikt uzskatīts par ieguldījumu. Būt piesiet ir vairāk kā deponējot (nedaudz riskants) bankas kontu, kas maksā 0% procenti.

Tātad, ja Tether ir riskantāki nekā regulāri cryptocurrencies un nesniedz iespēju finanšu ieguvumi, kāpēc izmantot to vispār?

Realitāte ir tāda, ka Tether ir ļoti noderīga, lai tirgotājiem un investoriem, kā alternatīva fiat. Ir vairāki iemesli, kāpēc:

Darījuma Times

USD iemaksas un izmaksas uz un no ārzemju biržās bieži vien ir laikietilpīgs process. Vidēji tie ņem 1-4 biznesa daysto pabeigta. Ja rodas darījums pēc bankas ir slēgtas nakts, nedēļas nogalēs vai brīvdienās, pagaidiet laiks var būt ievērojami pagarināt.

Savukārt, piesiet darījumu laiki ir pabeigti minūtes. Šis pabalsts ir būtisks, jo kriptonauda tirgotājiem bieži vien ir nepieciešams, lai ātri novirzīt līdzekļus, un izmantot arbitrāžas iespējas.

Darījumu maksa

SWIFT (Vispasaules Starpbanku finanšu telekomunikāciju) pārskaitījumiem ir ļoti dārgas. Tie maksā augšu no $ 20 maksu, un vidēji ap $ 30. Un, ja jūs izmantojat fiat valūtu, izņemot vienu, ko atbalsta apmaiņu, bankas iekasēs papildu Forex konversijas maksa un procentuālo par nodošanu.

Savukārt Tether ietur nulles darījumu feesbetween piesiet maki.

Cenu stabilitāte

Cryptocurrencies ir pazīstami ar to svārstīgas. Tik stabila pamatvalūta ir ārkārtīgi noderīgumu īpaši tirgotājiem mazākiem altcoins, kurām nav likvīds tirgus, kas ir viegli pieejami. Tirdzniecība vienu gaistošs valūtu pret otru, rada lielu sarežģītības un papildus risku.

Lai saprastu, kāpēc, iedomājieties šādu scenāriju, kas ietver tirdzniecības Bitcoin par Ethereum (ETH):

  • Tirgotājs izmanto savu BTC nopirkt ETH, kas pēc tam paceļas par 10%.
  • Tirgotājs vēlas gūt peļņu, tāpēc pārdod to ETH par BTC.
  • Tomēr, lai gan tirdzniecība tiek apstrādāti, Bitcoin šokējoši samazinās par 15%.

Neskatoties uz to pareizi par ETH virzienā, tirgotājs varētu veikt zaudējumu dēļ krišanas BTC. Izmantojot USD ₮, tirgotāja vienīgā problēma ir cena Ethereum.

Protams, ASV ir relatīvi stabila bāze valūta. Tomēr daudzi altcoins ir pieejami tikai tirdzniecībai kriptogrāfisko tikai apmaiņu; viņi piekrīt siksna, bet atteikt jebkāda veida fiat.

Turklāt USD ₮ labumu no pirmajiem diviem punktiem iepriekš (darījuma reizes un nodevas). Tomēr nodokļi ir vairāk pelēkajā zonā.

Uzturas nomaļus

Bieži, labākais stāvoklis, lai tirgū pozīcijas nav vispār. Pieņemsim, ka uzņēmējs uzskata, ka kriptogrāfijas cena ir pārāk augstu, bet nevēlas uzņemties risku īssavienojuma to. Tāpēc viņu labākais gājiens būtu "cash out", tad jāgaida peldes vai crash pirkt atpakaļ.

Tomēr mēs bieži brīdinātu cilvēkus pret saglabājot naudas fiat vai šifrēšanas-on jebkuru apmaiņu. Vēsture ir shownthat tas ir riskanti uzticēties apmaiņu glabāt naudu!

Tāpēc ir jēga, ka uzņēmējs var pārvērst savu pozīciju USD ₮, un atsaukt savu personīgo maku glabāšanā. Kad notiek pirkšana iespēja, tirgotājs var ātri nodot savus USD ₮ atpakaļ uz apmaiņu, lai to izmantotu, nevis gaida dienām bankas vadu skaidrs.

Kā nokļūt piesiet maku

Parasti viens izpaužas piesiet maku pēc reģistrējoties Tether.to vietā. Diemžēl šī lapa netika pieņemot reģistrācijas laikā šī rakstiski (1 Jan 2018):

Kā vietne norāda, jūs varat pieprasīt paziņojumu par reģistrācijas atsākšanu, nosūtot e-pastu uz. Piesiet mobilo walletsare pieejams iOS un Android, bet tie prasa reģistrēta piesiet kontu.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat izmantot tikai piesiet maki uzglabāt un nosūtīt USD ₮ par atbalstītajiem kriptonauda biržās.

Kā nopirkt piesiet

Līdz šim visbiežāk sastopamā metode, pērkot USD ₮ ir apmainīt to citam kriptonauda. Par pilnu sarakstu USD ₮ šifrēšanas tirgos, izbraukšana CoinMarketCap izveidoto sarakstu. (Jūsu ērtībai, viņi sakārtoti pēc "pāri.")

Tether vada daži paši cilvēki aiz Bitfinex: Philip Poters un Giancarlo Devasini. Šo vadība apstiprināja nesenās Paradise Papers noplūdes, lai gan ziņas nenāca kā pārsteigums ikvienam pievēršot uzmanību.

Jauns Tether konti plūsmu galvenokārt Bitfinex. Tad 2017. Gada aprīlī, Bitfinex un Tether piedzīvoja iesaldēšanu savu fiat darbību, kad ASV banka un Wells Fargo izstājās banku partneriem.

Tā rezultātā, Bitfinex tagad atsakās ASV klientiem, un tas vairs nenodrošina tirgu denominētas USD. Drīzāk, tas tikai izmanto USD ₮.

Tether Strīds

Tether un Bitfinex lietojat smago artilērijas tiesības tagad. The New York Times, Bloomberg, un Fortuneall nesen publicēja rakstus, kas izsaka bažas par piesiet. Šie raksti atspoguļo šaubas un bailes, kas ir sūcas dažos stūros kriptogrāfiskā kopienas mēnešiem.

Tomēr patiesais turienes rosās skepse piesiet un Bitfinex skepsi neapšaubāmi rakstnieks pazīstams kā Bitfinex'ed.He ir pazīstami ar savu notiekošo, dedzīgo kritikas Bitfinex darbības.

Kritiķi apvainot Bitfinex un piesiet vadīšanas daļveida reservescheme: Vairāk USD ₮ izsniedz nekā esam nodrošināti ar Fiat dolāru. Kritiķi tālāk apgalvo, ka neatbalstīts piesiet konti tiek izmantoti, lai palielina cenu Bitcoin nolūkā tirgus manipulācijām.

Piesiet self-ziņots financesclaim pilna un pat liekā rezerves. Piesiet s 2017 septembris revidenta statementreveals pārkāpumu nav, taču kritiķi apgalvo, ka šie secinājumi ir neapmierinošs. Tomēr tas ir ticams, ka apmaiņa Bitfinex lieluma komandas gandrīz $ 1b, kas ir nepieciešams, lai pilnībā atpakaļ piesiet.

Tas var būt grūti, lai atdalītu faktu no fantastikas. Bet šeit ir daži neapstrīdamas fakti:

Tether negarantē USD konvertējamību. Drīzāk, tā patur tiesības atteikt pakalpojumu klientiem, kuri izkrist saskaņā ar saviem noteikumiem. Pārbaudiet piesiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus:

  • 2017. Gadā izsniegšanu USD ₮ dramatiski pieaudzis. Šīs izmaiņas, šķiet, nedaudz saskaņā ar pieaugošo pieprasījumu pēc Bitcoin, kā arī Bitfinex banku situāciju.

CoinMarketCap chartsthis piedāvājuma paplašināšanos no zemas miljoniem līdz gandrīz $ 1 miljardu. Šī paplašināšanās ir atzīmēta ar zilu zemāk:

  • Tether ir kļuvis populārs pamatvalūta pāri dažādiem kriptēšanas apmaiņu. Rāda Par identificētajiem apmaiņas maki bilance:

A "karantīnā" adrese iepriekš ir $ 30 m nesen urķētajām fondos, kas ir iesaldēti vietā ar piesiet. (Tādējādi, tā atspēko nekādas pretenzijas decentralizācijas.)

  • Tether veido lielu summu ikdienas tirdzniecības apjoma. Jaungada diena 2017 bija milzīgs tirdzniecības dienā Bitcoin, jo tā ir pārkāpusi $ 15 k. CoinMarketCapreported 24 stundu apjomu USD ₮ pa dažādiem apmaiņa par $ 1,4 miljardiem. Lielākā daļa no šī apjoma bija Bitcoin tirdzniecības.

Secinājums

Daudziem ideoloģiski domājošiem Bitcoiners (ieskaitot šī autora), Tether ir nepatīkami tuvu fiat banku sistēmas un ne tikai tāpēc, ka uz tā acīmredzamo fiat sasaisti. Tether ir centralizēta, permissioned, un uzticība atkarīgi. Šāda sistēma ir pilnīgi pretējs principiem Bitcoin.

Kā rezultātā, daudzi kripto entuziasti ir dabiski skeptiski piesiet. Tas pamatots skepticisms rada auditoriju, kas ir uztver dzirdēt par apsūdzībām krāpšanā.

Tomēr bez cietā pierādījumu par pārkāpumiem apgalvojumi pret piesiet un Bitfinex ir tikai elementi citā FUD kampaņu. Tā kā daudzi no tiem pašiem cilvēkiem un taktika ir iesaistīti, tas liecina līdzīgu "sazvērestību gleznot sazvērestība".

Lai gan ir vairākas derīgas bažas par Tether-kas, protams, sedz atzīmēt-stāstus par to, kā Tether būs crash šifrēšanas ekosistēmu šķiet pārspīlētas. Labākajā gadījumā tie ir noklikšķiniet ēsmu, un sliktākajā gadījumā, tie ir ļaunprātīga.

Bet varbūt tas anti-Tether kampaņa var sasniegt dažus labus rezultātus. Kritiska atspulgu varētu piespiest piesiet ievērot augstākajiem profesionālajiem standartiem, un lai nostiprinātu visas potenciālās vājās puses.

Ja Jūs interesē, izmantojot piesiet, es gribētu ieteikt nekad glabāšanai ievērojamas summas tajā. Vienmēr izmantot piesiet piesardzīgi. USD ₮ jāizmanto tikai īstermiņa tirdzniecību un pārskaitījumus. Ja pārveidojot un nodot lielus kā USD ₮, darīt partijām, kas samazina kopējo ekspozīciju.

Nelietojiet gaidīt, lai pārvērstu milzīgas summas USD ₮ Fiat-nesaskaroties cenu traucējumus. Atcerēties šo: Kamēr Tether piedāvā priekšrocības kriptonauda ar cenu stabilitāti tradicionālo fiat, tas arī pakļauj jūs riskiem, kas raksturīgi abās sistēmās.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

Kas ir kalnrūpniecība?

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0