Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Pat tie, kas nezina, ko Bitcoin ir, vai, kā tā darbojas, ir dzirdējuši par masveida cenu svārstības, kas notiek digitālajā valūtā. Bitcoins veikts globālās virsrakstus pavasarī 2013. Kad cenas strauji pieauga no pusaudžiem līdz augstāko līmeni 256 $, nosūtot vērtību visu pieejamo valūtas krietni virs $ 1 miljardu.

Par Bitcoin cena strauji kritās zem 100 $ pēc negatīvas ziņas, ka dibinātājs Silk Road anonīma tirgū par pārdošanas nelegālas preces, tika arestēts. Šis samazinājums sekoja atjaunoto interesi kuru izraisīja pērkot no bitcoins Ķīnas spekulanti. Ķīnas brauc rallijā ieņēma cenas Bitcoin krietni virs tās Pavasaris 2013 skanējumu ar visu laiku augstāko vērtību, kas pārsniedz $ 1200 līdz 2013. Gada beigām.

Kopš tā laika cenas ir trending mazāka pēc ziņām, ka Ķīnas centrālā banka bija piemēro pasākumus, lai novērstu pērkot bitcoins kā arī bankrota MtGox, kas ir viens no lielākajiem Bitcoin apmaiņu. Pēc daudzām kāpumus un kritumus 2014 laikā, mēs esam gandrīz beidzas gadu ar tirdzniecības diapazonā starp $ 300- $ 400.

Tātad, ko vada cenu bitcoins?

Tāpat kā jebkuru aktīvu, no Bitcoin cena virza piedāvājumu un pieprasījumu. Vairāk pieprasījums ir vienāds ar augstākas cenas, bet palielināts piegādes iemesli pārdošanas spiediens. Ar iepriekš minētajiem piemēriem, cenas bitcoins pieauga 2013. Gada pavasarī, kā pieprasījums pēc anonīmu valūtu pieauga pēc Kipras finanšu krīzes, kas redzēja valdības iesaldēšanu un RAID bankas kontus iedzīvotāju un uzņēmumu valstī. Cenas tad samazinājās pēc tam, kad bažas, ka Zīda ceļš slēgšanas varētu radīt lietotāji tirgū, lai pārdotu savus bitcoins ko viņi nebūtu nepieciešams vairs.

Tās pašas piedāvājuma un pieprasījuma ietekme veicinājusi turpmāku mītiņus un samazinās ar Bitcoin cenām, Ķīna kļuva aktīvs tirgū, kā arī MtGox bankrotu rada negatīvu ēnu uz nozari. Kopumā izpratne piedāvājumu un pieprasījumu, ir svarīgi, analizējot cenu bitcoins. Lai to izdarītu, ir divas galvenās pieejas; fundamentālo un tehnisko.

Pamattiesību analīze

Ar fundamentālo analīzi, tirgotājiem kontrolēt jaunumus un ekonomikas notikumi, kas var novest pie izmaiņām piedāvājumu un pieprasījumu. Nesens piemērs ir pieaugums par apjomīgām firmām pieņemt bitcoins piemēram, Dell, Tiger Direct, un Wikipedia. Tas padarīja to vieglāk pavadīt bitcoins šajos uzņēmumos, lai iegādātos preces vai veikt ziedojumus. Tomēr šie uzņēmumi izmanto maksājumu apstrādes uzņēmumiem, kas automātiski pārveido visu bitcoins dolāros. Tāpēc katrs pirkums palielināja apjomu bitcoins pieejamo pārdošanai tirgū. Ar Bitcoin izdevumu pie lielām firmām pieaugums ir attiecināms uz izraisot kritumu Bitcoin cenu no 650 $ līdz 300 $ no jūlija līdz oktobrim.

Kopumā, izmantojot fundamentālo analīzi, tirgotājiem meklēt makro izmaiņām, kas var ietekmēt esošo piedāvājumu un pieprasījumu pēc bitcoins. Piemēri varētu būt valdība rīkojas, lai atļautu vai aizliegtu Bitcoin tirdzniecību, jaunus produktus, lai palielinātu patērētāju pirkšanu bitcoins vai krāpšanu uzņēmumu, kas būtu paredzēts samazināt lietotāju interesi netradicionālo naudas produktiem.

Tehniskā analīze

Tehniskā analīze ir vispopulārākais veids, kā tirgotājiem analizēt cenas aktīviem. Atšķirībā fundamentālo analīzi, kas ir noderīga, lai noteiktu ilgtermiņa pārmaiņas pieprasījuma un piedāvājuma, tehniskā analīze ir labāks par īstermiņa kustas. Es vēlētos izmantot šo analoģiju, aprakstot tehnisko analīzi. Tāpat kā termometrs tiek izmantots, lai izmērītu temperatūru, tehniskā analīze pasākumu piedāvājumu un pieprasījumu.

Populārs tehniskās analīzes piemēri ir tendence līnijas, atbalsta / pretestības līnijas un Bollinger joslās.

Trend līnijas: Tendenču līnijas kartēs tiek izmantoti, lai apskatītu, vai pieprasījums pieaug, vai ne. Uzlecošā tendence atklāj pieprasījums pastāvīgi pieaug, bet uz leju tendences liecina piedāvājums pieaug. Tālāk redzamajā piemērā, cenas pieauga no apmēram $ 350-385 $ vairāk nekā divas dienas. Pieaug tendence līnija uzrādīja konsekventu pieaugumu pieprasījuma Bitcoin. Tirgotāji var izmantot šo tendenci, un turpinās pirkt līdz šī tendence ir bojāta. Alternatīvi tās var īsi bitcoins ja tendence pauzes, kas varētu liecināt īstermiņa pieprasījums ir samazinājies.

Atbalsta / Resistance: Atbalsts līnijas norāda jomas, pērkot pieprasījumu, bet pretestības līnijas atklāt jomas jaunāko piedāvājumu. Jo zemāk piemēram, pēc cenas Bitcoin pieauga virs 370 $, tad tie samazinājās, un atlekšanai augstāk vairākas reizes. Zaļā līnija parāda, ka tur bija atbalstu pie 370 $, kur bija pieprasījums bitcoins kas glabājas cenu samazināšanos. Izmantojot šo informāciju, tirgotājs var iegādāties pie 370 $, kā viņi izskatās, lai pieaug pieprasījums virzīt cenas augstākas. Viņi pēc tam pārdot, ja cenas samazinās zem 370 $, kas norāda, ka īstermiņa pieprasījums ir pazudusi.

Bollinger joslas: Vārds pēc tās autors Jānis Bollinger, Bollinger joslas ir viens no populārākajiem tehniskajiem rādītājiem, analizējot cenas valūtām. Bollinger joslās (sarkanās līnijas) pasākums cenu nestabilitāti. Ja cenas sasniedz apakšējo joslu, tas bieži vien nozīmē, ka cenas ir oversold un atlēcienu notiks drīz. Gluži pretēji kad cenas sasniedz augšējo Bollinger joslām. Tirgojot ar Bollinger Bands, vislabāk ir apvienot tos ar citu tehnisku pasākumu, piemēram, tikai pērkot apakšējā joslā, kad cenas ir atbalsts, vai arī uptrend.

Šis raksts tika sagatavots kā viesu pastu ar līdzstrāvas magnāti kur reālā laika cenas un tehnisko analīzi par Bitcoin un citas digitālās valūtās ir pieejama bez maksas mūsu diagrammas lapās.

Ja jūs vēlaties uzzināt, kā jūs varat izmantot pašreizējo samazināšanos Bitcoin cenu padarīt peļņu uzzināt, kā īso pozīciju Bitcoinin šo nākamo īso rakstu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi