Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Jūs droši vien jautājums "ir Bitcoin labs ilgtermiņa ieguldījums?" Mēs atstāt jūs atbildēt uz šo jautājumu, bet mēs izklāstīt dažus galvenos punktus, kas jāapsver. Katru dienu Bitcoin kļūst arvien vairāk un vairāk galvenās straumes lietotājiem. Vairāk veikali uzņematies Bitcoin, vairāk cilvēku ir ieguves, un vairāk cilvēku tirdzniecību. Tas palīdz Bitcoin kļūs par likumīgu valūta. Kā valūta būvē šādi, būtu jāturpina, lai stabilizētu un kļūt plašāk pieņemts.

No otras puses, Bitcoin varētu apiet, un iznīcina iejaukšanās no centrālajām bankām un valdībām. Vai valdība izmantot šādus radikālus pasākumus? Amerikāņu valdība jau veica pasākumus pret pēdējo populāru alternatīvu valūtu, e-zelts, kas bija saistīts ar notika privātās rezervēs un tās pīķa zelts bija pieci miljoni lietotāju. Valdība slēgtas valūtu leju, kam nav pareizo licences darboties, un ticēja, ko teroristi un citiem noziedzīgiem skaitļiem to varētu izmantot, lai pārsūtītu līdzekļus.

Bitcoin varētu apdraudēt status quo vai var kļūt piesiets ar kriminālo pasauli. Patiešām, apstrīdot status quo, ir tieši tas, ko valūta ir paredzēts darīt. Šajā brīdī, tomēr Bitcoin joprojām ir mazs valūtu, un kā tāds tas ir ļoti neaizsargāti pret uzbrukumiem. Uzskata, ka tas, ASV valdība var nolemt, ka Bitcoin ir drauds, un nolemj rīkoties pret to. ASV valdība varētu vienkārši nelikumīgs valūtu, bet kas varētu radīt pārāk daudz slikti preses, un kas zina, pieprasījumu citās valstīs varētu saglabāt to dzīvs.

Vienkāršāks risinājums valdībai tomēr būtu jābūt ASV Fed izdrukāt līdz pāris miljardu dolāru jaunās dolāros un izmantot to, lai iegādātos Bitcoins. Cenas uzreiz raķete. Tālāk, valdība varētu dump viņu Bitcoins uz tirgu, nosūtot cenas spirāli atpakaļ uz leju. Ja pieaugums un kritums bija pietiekami dramatiska, tas potenciāli var iznīcināt Bitcoin.

Bet pagaidiet minūti, varētu ne Bitcoin kopiena tikai jāpierāda, ka valūta ir pakļauta nelabvēlīgu rīcību un atjaunotu uzticību tai? Tas ir iespējams, bet sakarā ar lielo anonimitātes Bitcoin, valdības vai centrālās bankas var segt savas dziesmas. Protams, to, vai valdība faktiski veikt šādas radikālas darbības nav zināms un ļoti spekulatīvi.

No otras puses, ieguldot visu par spekulāciju un nenoteiktība. Ir daudz nezināmo Bitcoin. Drošības uzbrukumi, izkrāpšanu, ieguves problēmas, un daudzas citas problēmas, varētu aizēnot valūtu. Protams, lielāks pieprasījums, plaša pieņemšana, kā arī nepieciešamība pēc anonīmu valūtas visi varētu nosūtīt Bitcoin vērtības raķete. Tas ir atkarīgs no jums, kā investors, lai noteiktu, kurā virzienā Bitcoin virzās.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori