Bitcoin pamati | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pamati

Bitcoin pamati

Visiem Bitcoins jākonstatē ar "maku", tādēļ, ja jūs gatavojas tirdzniecību, jums būs nepieciešams, lai atrastu maku. Ir daudzas iespējas Bitcoin maki. Dažas no tām ir bezmaksas, un daži no viņiem iekasēt maksu.

Vecākā un, iespējams, visplašāk izmanto maks ir Bitcoin QT. Šī sistēma ir izrādījusies ļoti droša un uzticama, bet tas aizņem daudz atmiņas (pašlaik tuvu 8 GB), jo jums ir lejupielādēt visu blockchain. Bitcoin QT ir arī dažas iezīmes, un daži cilvēki ir sūdzējušies, ka tas nav ļoti lietotājam draudzīgi. "Arsenāls" ir populārs un ļoti droša alternatīva Bitcoin QT, bet arī jāiztērē daudz atmiņas un var celms jūsu aparatūru.

Populārs gaismas svars alternatīvas daudzbitu un electrum. Šie klienti bieži vien priekšroku dod lietotājiem, jo ​​viņi neizmanto pat tik daudz vietas uz jūsu datora. Tās ir arī ļoti drošas sistēmas un parasti uzskata par lietotājam draudzīgu. Mēs ne izdarīt izvēli par jums, bet pārliecinieties, ka jūs rūpīgi apsvērt, kas maku izmantot!

Daži maksas pakalpojumi ļaus jums saglabāt savu Bitcoins ar savu pakalpojumu. Šos pakalpojumus parasti prasa minimālu atmiņas vietas un bieži var piekļūt no dažādām platformām un ierīcēm, tai skaitā savu datoru, viedtālruni vai planšetdatoru. Šīs tīmekļa maki, var būt bīstama, tomēr, jo, ja nauda iet trūkst, jūs, iespējams, nevar atgūt savus līdzekļus. 2011. Gadā tiešsaistes maku sauc MyBitcoin pēkšņi gāja bezsaistē. Kad vietne atkal parādījās dažas dienas vēlāk, īpašnieki apgalvoja, ka viņi bija ielauzies, un puse no visiem līdzekļiem, tika nozagts. Daudzi lietotāji apgalvo, ka paši īpašnieki nozaga naudu. Briesmīgi, lai lietotājiem, kuri zaudēto naudu, bet dzīves mācība par pārējo mums!Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami Nākotnes platformas 2. Daļa: Darījuma partneris, Open Bazaar, un vairākKādu laiku atpakaļ, es uzrakstīju rakstu par to, kā Bitcoin izrāvienu, tad blockchain, brauca izstrādātājiem izveidot sistēmas, kas agrāk tika uzskatīts par neiespējamu. Kaut arī, tajā laikā, manas cerības bija vērsta galvenokārt uz Ethereum, kas joprojām ir ļoti aizraujoša, nesenie notikumi ir skaidri norādījusi, ka citas sistēmas ir potenciāls sniegt par daudz Ethereum solījumu daudz īsākā laika posmā.

Coin nostādņu Ali Amindiscussed potenciālu šāda veida attīstība mēnešus atpakaļ, ar saviem rakstiem par "Bit-thereum", kas tagad kļūst ļoti reāla iespēja. Vai tā ir sistēma, kas ir veidota uz augšu Bitcoin, piemēram, darījumu partneri, kas ir viens, kas darbojas kopā ar to, piemēram, Atvērt Bazaar, vai vienu, kas sāk pilnīgi jaunu blockchain, piemēram, Ethereum, mēs esam pārliecināti, lai redzētu dažas apbrīnojamo sasniegumi tuvākajā nākotnē.

Ne tikai ir labi zināms, sistēmas un platformas, kas man iepriekš minētie, inovāciju, bet gan vesela ekosistēma jaunajos projektos atsperīga ap ideju blockchain bāzes decentralizāciju. Lai sāktu, ļauj veikt apskatīt vienu, kas ir iegūt lielu uzmanību pēdējā, Atvērt Bazaar.


Bitcoin cenasLaikā, kad rakstot šo grāmatu, Bitcoin cenas turējusies virs 100 USD par BTC (aptuveni 103 dolāri). Kad Bitcoin pirmo reizi tika uzsākta, jūs varētu nopirkt monētas mazāk nekā penss. Bitcoin pirms krītot atpakaļ uz leju cenas peakedat vairāk nekā 250 USD aprīlī 2013. Gada. Šie lielie cenu svārstības būtu sagaidāms, ņemot vērā, ka Bitcoin ir tik jauna veida finanšu instrumenta.

Cenas nosaka piedāvājums un pieprasījums. Ja pieprasījums Bitcoins ir augsts, cenas parasti pieaug. Ja cilvēki piegāde gatavi pārdot Bitcoins faktiskajās cenās ir augsts, cenas kritīsies. Lai paceltu cenas, vai nu pieprasījuma ir pieaugt vai piegāde ir jāsamazina. Cenas pieaugs, kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, un tas samazināsies, ja piedāvājums pārspēj pieprasījumu.

Maksimālais skaits Bitcoins pieejams jāizrok ir 21 miljoni. Jau aptuveni ir no visas Bitcoins ir jāizrok. Kalnrūpniecības sistēma ir izveidota arī tā, ka jaunais bloks Bitcoins ir iegūst ik pēc desmit minūtēm. Sākotnēji 50 Bitcoins tika iekļauti katrā blokā, tomēr ik pēc četriem gadiem šis skaits pārgriež uz pusēm. Pašlaik 25 Bitcoins ir iekļauti katrā blokā, un aptuveni trīs ar pusi gadu skaits tiks samazināts uz pusi vēlreiz. Kā jūs varat redzēt zemāk diagrammā, pieaugums skaita Bitcoins tirgū palēninās. Tas nodrošina vienmērīgu, bet samazinās piedāvājums Bitcoins ieviešanu tirgū, kas palīdzēs aizsargāt šīs valūtas vērtība un uzturēt augstas cenas.


Bitcoin tilpumsViens svarīgs rādītājs tirgos ir "apjoms", aktīvu tiek pirkti vai pārdoti. Vienkārši izsakoties, apjoms attiecas uz akciju skaita, kas tiek pirkti un pārdoti. Ja ir liels apjoms Bitcoins tiek tirgotas, tas nozīmē, ka daudzi cilvēki pērk un pārdod. Dziļāk Jautājums ir, kāpēc cilvēki pērk un kāpēc viņi pārdod? Vai Bitcoin lietotājiem pārdot savas monētas, jo cenas ir gotten ļoti augsts, un viņi uzskata, ka monētas ir vairāk nekā cenu? Vai Bitcoin lietotāji pērk monētas, jo viņi uzskata, ka monētas pašlaik nepietiekami novērtēts?

Par cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties Bitcoins pašreizējā cenu numuru var uzlūkot kā "pieprasījums" pēc Bitcoins. Par cilvēkiem, kuri vēlas pārdot Bitcoins pašreizējā cenu skaitu var uzskatīt par piegādi. Ja pieprasījums Bitcoins pārspējot piegādi monētas par pašreizējo cenu, tad par Bitcoins cena parasti pieaug. Tas notiek tādēļ, ka cilvēki daži no cilvēkiem, kas vēlas iegādāties Bitcoins būs gatavi maksāt vairāk, nekā pašreizējās cenās monētām. Tajā pašā laikā, ja to cilvēku skaits, kuri vēlas pārdot Bitcoins pašreizējā cena ir lielāka nekā pieprasījums, cenas parasti samazināsies. Tas notiek tādēļ, ka cilvēki daži no cilvēkiem, kas vēlas pārdot Bitcoins būs gatavi pārdot mazāk nekā pašreizējās cenās monētām.

Šobrīd Bitcoin cenas ir vidēji vairāk nekā 50000 trades dienā. Kā jūs varat redzēt no iepriekš diagrammā, darījumus mēdz pacelts uz augšu un uz leju ar lielu apjomu īsā laika periodā. Tas ir normāli, ka finanšu instrumenta un iet, lai parādītu, kā nepastāvīgs tirdzniecība var būt. Lai gan jūs varat salasīt noderīgu informāciju no tirdzniecības apjomiem, pārliecinieties, ka Jums nav vairāk nekā domāt apjomus un lasīt tos pārāk dziļi. Pašreizējās cenas, jaunumi un citas tendences, un citas lietas ir labāki rādītāji.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī