Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Ar tik daudz jaunu Bitcoin pakalpojumu rāda uz augšu katru sekundi, tas ir dažreiz grūti pateikt, kas ir legit, un kurš ir scam. Man jāatzīst, ka es arī varētu saņemt fooled ar kādu no šīm vietām, jo ​​scammers ir kļuvuši diezgan komplicētu viņu veidus slēpjot savu patieso dabu.

Tomēr, izmantojot īpašu rīku komplekts, jūs varat nākt uz taisnīgu vērtējumu, vai konkrēts Bitcoin bizness ir patiešām scam. Šo rīku komplekts sastāv no dažādiem tiešsaistes rīku, kas palīdzēs jums uzzināt par jebkuru Bitcoin portāla reputāciju visā tīmeklī.

Cerams, ka nākamreiz, kad rodas šāda biznesa jūs izmantojat šo procesu, es esmu par to, lai izskaidrotu un lemt par sevi, ja uzņēmums ir legit. Es iesaku jums grāmatzīmi šo lapu, lai varētu atsaukties uz to vēlāk, kad jūs sastopaties ar uzņēmumu, kas nepieciešams, lai varētu nodot opcijai "Bitcoin Scam Test".

Tool # 1 - Bittrust atsauksmes

Bittrustis tīmekļa vietne, kas tika izveidota, lai cilvēkiem, lai pārskatītu citu Bitcoin uzņēmumiem. Izmantojot meklēšanas joslu uz augšu tas ir diezgan viegli atrast daudz pārskatus par dažādiem tirgus dalībniekiem.

Paturiet prātā, ka tad, kad runa ir par atsauksmēm, kas lielākajai daļai lietotāju ir vairāk sliecas atstāt atsauksmi kad pakalpojums slikti, nekā tad, kad tas bija labi. Tātad, ja jūs nevarat atrast savu uzņēmumu uzskaitīta Bittrust kas ir tiešām laba zīme.

Es vēlētos veikt Bittrust ju atsauksmes ar graudu sāls, kā ikviens var atstāt atsauksmi, un tas ir diezgan viegli manipulēt ar sistēmu. Bittrust ir vairāk par sākumpunktu, lai redzētu, ko cilvēki saka par konkrēto uzņēmumu un uzzināt, ko var rasties problēmas.

Piemēram, Coinbase, kas ir ļoti ievērots Bitcoin bizness saņem vērtējumu 2,57. Tas nenozīmē Coinbase ir scam obligāti. Kad jūs lasīt pārskatus jūs redzēsiet, ka lielākā daļa cilvēku parasti nokaitināts par klientu atbalstu.

Rīks # 2 - Alexa rank

Viena no galvenajām lietām, man patīk pārbaudīt, izmeklējot konkrētu Bitcoin uzņēmējdarbību, ir, cik daudz satiksmes tas, ka mājas lapā iegūt. Es domāju, ja tas ir legit bizness Es ceru, ka tas ir pienācīga summa satiksmi.

Es varētu pārbaudīt šo kritēriju izmantojot Alexawhich ir tīmekļa analīzes rīks. Vienkārši ierakstiet domēnu Bitcoin bizness, un jūs saņemsiet Alexa ranking. Te ir manas noteikumi īkšķis interpretēt šos ranking:

0 - 10000 - Milzīgs daudzums Satiksmes

10000 - 100000 - Dibināts bizness ar lielu daudzumu satiksmes

100,000 - 500,000 - pienācīgas satiksmes apjoms

500,000 + - Ļoti maz cilvēku

Tātad, ja es pārbaudu Circlefor piemēru (skatīt iepriekš), man rezultāts ap 60K. Tas nozīmē, ka Circle ir ļoti intensīva satiksme, un, iespējams, var uzticēties.

Jūs varat pievienot arī Alexa paplašinājums Chrome pārlūku un varēs pārbaudīt katru mājas lapā uzreiz, kā jūs apmeklējat to.

Paturiet prātā, ka Alexa tests ir arī savas vājās vietas. Nozīme jūs viegli varat iegādāties tonnas trafficfor tik lēti kā $ 25, un lai tas izskatās kā tad, ja jūsu tīmekļa vietne ir diezgan populārs. Lielākā daļa no šīs satiksmes nāk no nevēlamu pop zem logiem, un tas nav no cilvēkiem, kas faktiski izmanto šo pakalpojumu.

Tool # 3 - r / Bitcoin

Izmantojot subreddit r / Bitcoin var būt nedaudz mulsinoša. No vienas puses, jūs gatavojas iegūt taisni uz augšu "nav BS" atzinumiem, no otras puses, tas ir grūti, lai iegūtu skaidru priekšstatu no dažādiem viedokļiem.

Iet uz reddit.com/r/bitcoinand ievadītu Bitcoin pakalpojumu jūs izpētīts meklēšanas lodziņā augšējā labajā stūrī. Tu atradīsies dažādas tēmas, kas saistītas ar šo pakalpojumu. Ko es iesaku jums darīt tālāk, ir lasīt komentārus, un redzēt, ko cilvēki saka.

Paturiet prātā, ka r / Bitcoin kopiena dažreiz mēdz kritizēt, lai redzēt sliktas atsauksmes ir nedaudz dabiski. Centieties, lai atdalītu graudus no pelavām, un gūt ieskatu, kas ir ne tikai neobjektīvi, jo interneta velcēšanas.

Vēl viens veids, kā meklējot atsauksmes iekšpusē Reddit būtu uzrakstīt mājas lapas nosaukumu + "Reddit" Google. Tas parasti audzināt populārākajiem pavedieni par Reddit par šo pakalpojumu.

Tool # 4 - Whois reģistrācija

Šis īpašais instruments ļaus jums noteikt, kas ir tieši aiz mājas jūs inspekcijas. Tagad, kamēr tas nav tieši norādīt, ja šī tīmekļa vietne ir scam, vai nē, jums būs iespēja redzēt, ja īpašnieks ir kaut kas slēpjams. Ja jūsu bizness ir patiešām scam tas ir ļoti iespējams, jums būs izmantot privātuma reģistrācijas pakalpojumu.

Jūs redzat katru domēna vārdu uz internetu, ir jāreģistrē kāds. Daži cilvēki labprātāk savus datus, lai paliek konfidenciāli, lai viņi izmanto privāto reģistrācijas pakalpojumu. Izmantojot Whois toolyou varat ievadīt jebkuru domēna vārdu, un redzēt, ar kuriem tā ir reģistrēta.

Piemērā zemāk jūs varat redzēt, ka Blockchain.info, piemēram, ir sniegusi pilnīgu un detalizētu kontaktinformāciju par savu uzņēmumu.

Tool # 5 - Bitcointalk diskusijas

Vēl viens lielisks informācijas avots ir BitcoinTalk. Forumā ir daudz pārskatus par dažādiem Bitcoin pakalpojumiem, un parasti ir pirmais, lai apspriestu un jaunas izkrāpšanu, kas parādās. Vai nu izmantot foruma meklēšanas joslu vai ierakstiet Google "[pakalpojuma nosaukums] + Bitcointalk".

Daudz, piemēram, Reddit, šis informācijas avots piegādā diezgan uzticami atsauksmes, bet tas parasti ir grūti, lai filtrētu informāciju no tā.

Tool # 6 - Bitcoin pamats dalība

Daudzi pakalpojumi, kas ir legit, un redz sevi kā faktisko locekļu Bitcoin kopienas pievienoties Bitcoin pamats, kā locekļiem. Jūs varat apskatīt savu dalību pageand redzētu, vai uzņēmums, ko pārbaudīt ir patiešām biedrs.

Tas nozīmē, ka, paturiet prātā, ka viss, kas jums jādara, lai kļūtu locekli no fonda ir samaksāt noteiktu naudas summu, - tātad tas nav zīmogs ticamību per se. Arī Mt.Gox bija arī reiz loceklis Bitcoin pamatu, lai jūs varētu redzēt, ka kļūt par biedru par to pašu, tas nenozīmē, ka daudz.

Tool # 7 - Sazinieties ar mums / Par mums lapā

Mana personīgā pārliecība ir, ka galvenais veids, kā vietas scam ir no "par mums" lapā mājas lapā. Ja jūs nevarat atrast skaidru kontaktinformāciju, fizisko adresi un bildes no faktiskajām iedzīvotāju darbojas biznesa tas parasti liecina par brīdinājuma.

Viena no bīstamākajām lietām visi jūs varat redzēt uz aptuveni lapā ir neskaidrs frāze "mēs esam komanda Bitcoin ekspertu / entuziasti". Es nevaru pateikt, cik daudz scam vietām ir izmantojuši šo aprakstu savā "par mums" lapā.

Piemēram, Bitcoin ienākumi (man nepatīk viņiem, jo ​​tas ir scam) ir šādu rindkopu par to par mums sadaļu:

Jo vairāk "īstu" dati, ko var iegūt par to, kas ir darbojas uzņēmums, jo lielāka ticamība, ir tas, ka bizness ir legit. Ja uzņēmums uzrāda Facebook vai Twitter profilus savu darbinieku - vēl labāk.

Tool # 8 - Domain iestāde / Trust plūsma

Nākamais rīks (vai diviem faktiski) tiek celta tieši no tiešsaistes tirdzniecības pasaulē. "Domēna iestāde" nosaka, cik daudz vietas ir saites uz konkrētu mājas lapā. Jo vairāk vietnes saites uz tīmekļa vietni, jo lielāka iespēja, tas ir cienījama. Tas būtībā skaitli no 0 līdz 100.

Izmantojiet Atvērt vietni Explorerto uzzināt, ko konkrēta portāla DA (domēns iestāde) ir. Ja skaitlis ir mazāks par 20, es gribētu saņemt aizdomīgs. Ja tas ir virs 35 es gribētu būt diezgan līdzzinātājs vieta kļūst pietiekami saites no interneta.

Šajā piemērā var redzēt, ka CoinTelegraph'sDA ir 53, kas padara to diezgan reuptable vietā. Tomēr ne visas saites ir radīti vienādi, un tas ir arī svarīgi, lai pārbaudītu, cik uzticami šīs saites.

Ievadiet Majestic, vēl viens rīks, kas sniegs mums veidu, kā novērtēt uzticamību vietām saista ar sākotnējo domēnu. Ja jūs ievadiet vietni un iegūt uzticību plūsmu zem 10 man ir aizdomīgs. Attiecībā uz CT trests plūsma ir 28 - tāpēc tas ir droši teikt, šī lapa ir legit.

Tool # 9 - Google (duh...)

Pēdējais un gandrīz mazāk, protams, Google. Tikai Google uzņēmuma nosaukums plus vārdu "pārskatīšanu" vai "atsauksmes", un jums var paklupt uz dažādiem blogus, kas pārskatīja šo pakalpojumu jau ir. Tomēr ir svarīgi, lai pārbaudītu avotu pārskatīšanu ar tiem pašiem instrumentiem, mēs esam tikko kuriem, lai redzētu, cik uzticams tas ir (Atklāta Site Explorer un Majestic).

Tool # 10 - Veselais saprāts

Ja kaut kas šķiet pārāk labi, lai būtu patiess, tas droši vien ir. Ja vietne ir daudzsološs jums 40% ROI nedēļā, tas ir iespējams, HYIP (High Yield Investment Program). Ja mājas lapa saka, ka tā pārdos jums Bitcoins ar kredītkarti bez nepieciešamības pārbaudi uz jūsu pusē - tas ir iespējams scam.

Neviens rīks sniegs galīgo atbildi

Neviens no šiem instrumentiem jāuzskata galvenais pārbaudījums, jo tie visi ir savas vājās puses. Tā vietā, izmantojot tikai vienu vai divas instrumenti mēģiniet izmantot ķekars no tiem, un redzēt, ja jums izdodas, lai iegūtu labu rezultātu no ievērojamu summu.

Arī tad, ja vietnē skatāt kādas ir patiešām scam jūs noteikti uzdurties vērtējumus, kas nozīmē to. Tikai pārliecinieties, ka jums nav nokļuvuši ar vienu pārskatīšanu, dažreiz cilvēki vienkārši izmest miskastē citus uzņēmējdarbības dēļ sliktas pieredzes tie bija - tas nebūt nenozīmē, ka viss bizness ir scam.

Ja lietojat citus veidus, lai atklātu Bitcoin izkrāpšanu atstāt komentāru un ļaujiet man zināt. Ceru, ka jums patika šo rokasgrāmatu, un tas noderēs nākotnē (neaizmirstiet grāmatzīmi to!).

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update