Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Šodienas tēma ir ceļš Bitcoin no "nosūtīt" uz "saņemt". Šajā epizodē mēs gatavojamies iet pa tieši to, kas notiek ar vienu Bitcoin no brīža, kad jūs hit "Sūtīt" pogu maku, kamēr tas ir saņemta otrā galā.

Cerams, kad mēs pabeigt šo mācību, jums ir laba izpratne par to, kā Bitcoin tīkls darbojas, un kāda ir loma katra konkrētā spēlētāja Bitcoin ekosistēmā. Tātad, pieņemsim sāktu!

Ceļš no sūtīt saņemt ir 3 daļas: parakstot, apraidi un apstiprinot. Sāksim ar pirmo daļu - parakstīšanas.

Kad es hit pogu "sūtīt", manā Bitcoin maku, ko es esmu patiesībā dara, ir stāsta manu maku:

"Hei maku, es gribu, lai nosūtītu 1. Bitcoin uz manu draugu Steve. Šeit ir Stīva Bitcoin adrese. "

Makam, atbildot, rada darījums ziņojums satur informāciju par mani, sūtītājs (Steve), saņēmējs un daudzums tiek nosūtīti (šajā gadījumā viens Bitcoin).

Pēc tam, seifa rada unikālu digitālo signaturefor šī ziņojuma matemātiski sajaucot to ar savu privāto atslēgu.

Pēc mūsu iepriekšējo nodarbībā, es esmu apsprieda koncepciju privāto atslēgu. Tas būtībā garš virkne burtiem un numuriem, kas darbojas kā "parole", lai jūsu Bitcoins. Kurš zina manu privāto atslēgu, ir kontrolēt manu Bitcoins.

Digitālais paraksts ir veids, kā pierādīt, ka man pieder privātā atslēga maniem Bitcoins, izmantojot tikai savu publisko atslēgu, kas man nav jautājums pakļaujot, tādējādi saglabājot savu privāto atslēgu, labi, privāts.

Arī digitālie paraksti ir atšķirīgs katru reizi, kad jūs parakstīt darījumu - tas ir iemesls, kāpēc viņi ir vēl drošāki nekā reālu parakstu, jo tie ir unikāli katram un katru darījumu. Tātad, ja es sūtu Steve vienu Bitcoin šodien un tad vēl Bitcoin rīt, katram no šiem darījumiem būs atšķirīgs ciparparakstu.

Pēc parakstīšanas darījuma ziņu, maku, tad grupas paraksts, kopā ar savu darījuma ziņu, par nelielu failu. Tas secināts, mūsu pirmo soli parakstīšanai.

Tagad mēs varam pāriet uz nākamo soli - apraidi.

Apraides solī, seifa sāk izsūtot failu uz citiem datoriem, kas pieder kopiju Blockchain. Šie datori ir zināms arī kā mezgli. Katrs mezgls, kas saņem failu pārbauda, ​​vai tas ir legit. Tas ir būtībā vēlas redzēt, ka man tiešām ir līdzekļi, es gribu tērēt un ka mans paraksts pārbaudes veic, līdzīgi baņķieris varētu pārbaudīt sava konta atlikumu pirms ieskaita jūsu čeku.

Kad mans fails ir pārbaudīta, tas ir tad novirzīta uz citiem mezgliem tīklā, kas atkārtot šo procesu.

Kad mezglu saņem failu, tas saglabā to glabāšanas vietā sauc Mempool. Mempool, īstermiņa atmiņas baseins, ir telpa, kas veltīta par derīgu, bet vēl neapstiprinātu darījumiem.

Kad darījums ziņu atrod savu ceļu uz Mempool dažādu tiešsaistes tīkla mezgliem, mēs varam teikt, otrais solis apraides ir oficiāli pabeigta.

Tagad es gribu, lai ātri pauzi un runāt par statusu mūsu darījumu šajā brīdī. Lai reāli redzēt to, kas notiek ar mūsu darījumu, kamēr tas ir padarīt savu ceļu pa Bitcoin tīklu, mēs varam izmantot bloķēt pētnieks.

Grantu pētnieks ir instruments, parasti veidā tīmekļa vietnes, kas ļauj jums meklēt un pārvietoties pa Blockchain. Izmantojot bloks Explorer, jūs varat pārbaudīt dažādu Bitcoin adreses, sliežu ceļa darījumu bilanci un iegūt plašu statistiku par tīkla.

Tātad šajā brīdī, ja mēs skatāmies uz mūsu darījumu caur bloka pētnieks, mēs redzam, ka tā ir atzīmēta kā "neapstiprināta", kas nozīmē, ka tika pārraidīts ar tīklu un bija tā digitālais paraksts pārbaudīti, taču tas joprojām nav daļa no Blockchain. Šāda veida darījums tiek minēts arī dažkārt kā nulles apstiprināšanas darījumu.

Neapstiprinātā darījums jāuzskata kā norāda tās nosaukums - neapstiprinātu. Tas nozīmē, ka darījums joprojām var saņemt atcelts, un nav garantijas, ka būs kādreiz ieiet Blockchain. Ja saņemat preces par darīts Bitcoin maksājumu, nekad pieņemt neapstiprināts darījumu kā maksājuma apliecinājumu.

Tagad mēs tagad var pāriet uz pēdējo soli - apstiprinot savu darījumu.

Ja esat noskatījos mūsu iepriekšējo mācību stundu par Bitcoin ieguvei, tad jūs jau zināt, ka ogļrači grupas darījumus kopā, kas nozīmē, viņi ņem šie faili sēž uz Mempool, grupu tos kopā un izveidot bloku darījumiem.

Pastāv robeža, cik daudz darījumus var ievietot katrā blokā. Tāpēc, kalnrači parasti izvēlēties darījumus, kas ir augstākais ieguves maksu pievienotos viņiem pirmās.

Miners konkurēs ar otru, lai saņemtu savu bloku uz Blockchain.

Kalnrūpniecības konkurence ir balstīta uz matemātiskiem aprēķiniem, un kalnraču ar lielāko skaitļošanas jauda būs labākā iespēja uzvarēt. Kad kalnraču uzvar konkursā un saņem savu bloku uz Blockchain, tiks uzskatīta visus darījumus, kas bija šajā blokā, kā apstiprināts.

Būtībā, ogļrači rakstām vēstures grāmatu Bitcoin darījumu, un kurš uzvar konkursā saņem rakstīt nākamo lapu.

Vidēji jauna bloka darījumu tiks jāizrok, vai ievietota Blockchain, ik pēc 10 minūtēm. Paturiet prātā, ka tas ir vidēji. Dažreiz jūs saņemsiet 2 bloki apstiprinājuši 1 minūtes laikā, un dažreiz tas var aizņemt vairāk nekā stundu.

Ja bloks bija iegūst ar savu darījumu tajā, jūs pamanīsiet, ka tagad rāda uz bloka pētnieks, kam ir viens apstiprinājums. Tā kā arvien vairāk bloki tiek pievienota pēc tam, apstiprinājums skaits pieaugs.

Domājiet par to kā ēkas blokiem ar mūsu bloka pašā apakšā. Katrs papildus bloks noteikts virsū mūsu pašu bloku padara grūtāk noņemt. Tieši tāpēc tas ir parasti ieteicams nogaidīt vismaz 6 kvartālu pirms apsver darījumu, kas pilnībā apstiprināts bez iespēja atcelšanu.

Tieši tā! Mūsu darbība tagad ir pilnībā apstiprināts, un saņemti.

Cerams, ka jums tagad ir labāka izpratne par to, kā Bitcoin tīkls darbojas. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, ko mēs tikko pārklāti, justies brīvi atstāt tos komentāru sadaļā zemāk.

Es ceru, ka jums patika šī epizode Bitcoin tāfeles Otrdiena, un es redzēt jūs... Mazliet.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend