Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Šodienas tēma ir Bitcoin drošība. Visu gadu, ir bijuši daudzi gadījumi cilvēkiem, kuri bija Bitcoins nozaudēts, nozagts vai scammed no savām rokām. Šodienas epizode, mēs runājam par to, kā kļūt par "Bitcoin Safety" eksperts, lai šīs lietas nav notikt ar jums.

Pirms mēs sāktu, lai gan, es gribu, lai krūtis vienu mītu daži cilvēki, kuri ir jauni Bitcoin bieži ir. Daudzi cilvēki domā, ka tāpēc, ka Bitcoin ir ciparu to var hacked un manipulēt. Tāpat, ņemot vērā daudzos gadījumos zādzības cilvēku dažkārt domā Bitcoin nav droša. Tas nevar būt tālāk no patiesības.

Bitcoin, valūtu un tehnoloģija aiz tā, ir pierādīts, lai izturētu vairākus uzbrukumus visā gadiem. Vājais posms Bitcoin drošībai parasti ir cilvēki, kuri rīkojas to. Kad jūs dzirdat, ka Bitcoins tika nozagts, tā nebija, jo tur bija problēma ar Bitcoin tehnoloģijām, bet gan tāpēc, ka tas, kurš turēja šos Bitcoins nebija pietiekami uzmanīgs.

Sakot Bitcoin nav droši, jo jūs dzirdat daudz par zagtu Bitcoins ir tāpat kā teikt, ka dolārs nav droši, jo jūs dzirdat, ka tur ir daudz laupīšanas notiek. Ar lielu spēku nāk liela atbildība, un tik ilgi, cik jūs izpildiet soļus mēs iet pār mūsdienu nodarbībā jūs Bitcoins būs droši un skaņu.

Sāksim!

Ja tur bija tikai viena lieta, ko es varētu iemācīt jums par Bitcoin drošību būtu šāds: "Tu, un tikai jūs, jāzina privāto atslēgu jūsu Bitcoin maku." Kā mēs apspriedām pēdējā nodarbībā, privāto atslēgu, vai sēklu frāze, ir kā kombināciju, lai droša. Kurš zina sava maka privāto atslēgu var veikt kontroli pār jūsu Bitcoins.

Ja jūs izmantojat Bitcoin maku, ko piegādā trešās puses, tas nozīmē, ka gan jums, gan trešā persona zina privāto atslēgu. Ja šis uzņēmums vēlas slēgt savu kontu, vai pat vienkārši palaist prom ar savu Bitcoins viņi var.

Glabāšana savus Bitcoins par trešās puses maku ir līdzīgs liekot savu naudu bankā - Jums nav kontrolēt naudu, bankas dara. Reizēm jums vajadzēs izmantot trešās puses maki, vai nu no ērtības viedokļa, vai, ja jūs vēlaties pirkt vai tirdzniecības Bitcoins. Tas ir pilnīgi naudas sodu. Tikai pārliecinieties, ka jūs esat informēts par risku, likt tik maz naudas, cik vien iespējams, šajās kabatas pārliecinātos, ka uzņēmums vai tīmekļa vietne piegādā maku ir uzticams, pirms to darīt.

Lielākiem apjomiem Bitcoins, vienmēr izmantot aparatūras kabatas. Tie ir pieejami glabāšanai Bitcoins šodien drošākais veids. Viņi nāk par cenu, jo tā ir fiziska vienība jums ir nepieciešams iegādāties, bet tas ir vērts mieru.

Tagad parunāsim par to, lai nezaudētu savu Bitcoins.

Zaudēt savu Bitcoins ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu kādu, kurš zaudējis piekļuvi viņa privāto atslēgu. Piemēram, tur ir zināms stāsts par britu puisi, kurš aizmeta veco harddrive, kas arī ietverts viņa privāto atslēgu. Vēlāk viņš atklāj, ka privātā atslēga piederēja maku, kurā ir 7500 Bitcoins kas tagad zaudēti uz visiem laikiem, jo ​​tur nav veids, kā atgūt privāto atslēgu, kad tas ir zaudēts. Tas ir vairāk nekā $ 10 miljonus!

Tā kā privātā atslēga ir tik svarīgi, jums vajadzētu saglabāt backup kaut kur. Tas nozīmē, ka rakstot to uz leju uz papīra vai veicot tā kopiju uz flash diska vai jebkura cita veida uzglabāšanu, kas nevar tikt sasniegts attālināti. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, pārliecinieties, lai šifrētu to kā labi. Daudzi maki šodien ļauj jums pievienot šifrēšanu, kad jūs eksportēt privāto atslēgu uz failu, izmantojot paroli.

Daži maki sniegs Jums ar sēklu frāzi 12 vai vairākiem vārdiem, nevis privāto atslēgu. Ja tas ir gadījumā, pārliecinieties, ka rakstīt tos drošā vietā.

Ir vairāki iemesli, kāpēc tas ir tik svarīgi, lai backup jūsu privāto atslēgu:

Par starteri, ja jūsu dators tiek uzlauzts, jūs joprojām varēsiet nosūtīt savus Bitcoins uz jaunu maku ja hakeris nav gotten viņiem vēl.

Arī gadījumā, ja jūsu maku tiek bojāta vai iznīcināta, jums būs iespēja importēt privāto atslēgu uz citu maku un atgūt monētu.

Nobeigumā, ārstētu privāto atslēgu, kā jūs izturētos pret vērtīgu objektu, piemēram, zelta vai rotaslietas. Paturiet to slēpto un droša.

Pārcelšanās uz, parunāsim par to, kā izvairīties no Bitcoin zādzību

Tiešsaistes maki un apmaiņa ir vājākie saites ziņā Bitcoin zādzību. Vieglākais veids, lai izvairītos no zādzību no šīm vietām nav paturēt nekādus Bitcoins uz tiem. Tomēr dažreiz tas ir neizbēgami, lai saglabātu līdzekļus apmaiņā vai tiešsaistes maku. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai tirdzniecību bieži vai ja jūs izmantojat noteiktu maku tiešsaistes spēles.

Ja tas ir gadījumā, tas ir svarīgi, lai nodrošinātu jūsu tiešsaistes Bitcoin kontus ar spēcīgu pietiekami paroli. Šeit ir daži vispārīgi noteikumi, lai izveidotu stipru paroli:

 •  Jo vairāk rakstzīmju paroles ir labāk. Mērķis vismaz 8 rakstzīmes.
 •  Centieties, lai izveidotu kombināciju apakšējo un augšējo burts un netradicionālos rakstzīmes, piemēram, izsaukuma zīmes, defises un tā tālāk.
 •  Nelietojiet atkārtoti paroles no citiem kontiem.

Protams, labākais paroles ir tie, kas ir tikai izlases virkne teksta, skaitļiem un simboliem, bet tie ir arī ļoti grūti atcerēties. Tas ir iemesls, kāpēc es ļoti iesakām jums sava veida paroles managerto palīdzēs jums radīt un sekot jūsu paroles. Ir pieejamas vairākas tirgū bez iespējas.

Vēl viens atcerēties stipras paroles veids ir, izmantojot ciparus, nevis konkrētu vēstuli, kā parādīts šeit:

Th! 5 i5 5tR0ng Pa5sw0rd

Šie noteikumi būtu jāīsteno, katru reizi, kad atverat Bitcoin saistīts konts, izvēlieties PIN kodu makā vai izvēlēties paroli, lai šifrēt failu. Piemēram, ja jums ir iespēja, izvēlieties PIN kodu savā mobilajā maku ar 8 cipariem, nevis standarta 4 ciparu PIN kodu.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, kad vien iespējams, mēģiniet, lai nodrošinātu divu aktieris autentifikāciju jūsu kontiem. Divu faktoru autentifikācija, kas pazīstams arī kā 2FA, ir metode, kas apstiprina lietotāja identitāti, izmantojot divas atsevišķas sastāvdaļas. Vairumā gadījumu, tas būtu kaut kāds lietotājs, un kaut ko lietotājs zina. Ļauj man paskaidrot.

Labs piemērs no ikdienas dzīves ir izņemšanu naudu no bankomāta; tikai pareizā kombinācija bankas karti (kaut jums) un PIN (kaut jūs zināt) ļauj darījums tiks veikts.

Attiecībā uz tiešsaistes kontiem, tad kaut kas jūs zināt, būs parole uz vietas, un kaut kas jums ir, būs mobilais tālrunis, kas saņems īsziņu ar PIN kodu, kad jūs mēģināt pieteikties.

Tādā veidā, pat ja hakeris izdodas atklāt savu paroli viņš vēl nevar pieteikties, kamēr viņš fiziski liek savu roku uz savu mobilo ierīci.

Tomēr, ja jūs izmantojat parasto īsziņu hakeris joprojām var pārvaldīt pārtvert ziņu, kā tas tiek nosūtīts uz jūsu tālruni. Tieši tāpēc tas ir svarīgi izmantot specializētus 2FA progr, kas ir daudz vairāk piemērota šim uzdevumam. Dažas no vairāk populārs 2FA progr šodien Google Authenticatorand Authy.

Viena lieta, mums ir tendence aizmirst, ir tas, ko tīkls mēs izmantojam, lai piekļūtu tiešsaistes Bitcoin pakalpojumus, piemēram, apmaiņas un maku. Pārliecinieties, lai piekļūtu jutīgu informāciju tikai par uzticamiem tīkliem, kas ir pareizi nostiprināti.

Piemēram, izmantot jūsu paroli aizsargātu mājas vai mobilo tīklu tikai un nekad izmantot publisko wi-fi tīklu, lai piekļūtu Bitcoin pakalpojumu. Protams parole jūsu router būtu jāievēro noteikumi, mēs tikko runājām. Sabiedrisko wi-fi tīkli ir ārkārtīgi neaizsargāti, un hakeri var noklausīties jūsu sesiju.

Ja jums ir jāizmanto publisko tīklu, pārliecinieties, lai izveidotu savienojumu, izmantojot Virtual Private Network, kas pazīstams arī kā VPN. VPN ir programmas, kas slēpjas jūsu tiešsaistes nospiedumu un šifrēt datus padara dzīvi ļoti grūti hakeriem. Mēs esam nesen uzskaitīti daži no labākajiem VPN pieejama, un daudzi no viņiem ir arī bezmaksas pakalpojumu iespēju.

Vēl viens ļoti svarīgs drošības pasākums ir pārliecināties vietnē jūs pieslēdzoties izmanto drošu SSL savienojumu - tas nozīmē, ka jums vajadzētu redzēt https: //, nevis http: // rāda uz augšu adrešu joslā.

Tagad parunāsim par to, kā izvairīties no Bitcoins izkrāpšanu.

Šķiet, tāpat kā katru otro dienu vēl Bitcoin scam ir pakļauti. Populārākās izkrāpšanu ap šodien pikšķerēšanas veida izkrāpšanu un Ponzi shēmas.

Pikšķerēšana emailsand vietnes izlikties par likumīgu vietām, bet tie faktiski zagt jūsu informāciju. Cilvēki ierodas uz šīm vietnēm, izmantojot ļaunprātīgu e-pastu vai reklāmas un domāju, ka tie ir uz oficiālajā vietnē. Kad viņi ievadiet savu lietotājvārdu un paroli uz viltotu vietni, hakeris, kurš izveidots vietā izmantos pārtvert viņiem piekļūt īsto vietu un nozagt viņu monētas.

Tātad, kā jūs identificēt pikšķerēšanas vietni?

Pirmkārt, ieskatieties adrešu joslā, un pārliecinieties, ka domēns ir izklāstīti tieši tā, kā vajadzētu.

Otrkārt, pārliecinieties, ka vietne izmanto drošu SSL savienojumu, kā mēs esam apspriests agrāk - tas nozīmē, ka jums vajadzētu redzēt https, nevis http rāda uz augšu adrešu joslā. Lielākā daļa pikšķerēšanas vietnes nav SSL sertifikātu, lai gan var būt izņēmumi.

Pikšķerēšanas e-pasti strādā līdzīgā veidā. E-pasta, šķiet, ir nosūtīti no oficiāla Bitcoin maku vai apmaiņu, tomēr, kad jūs noklikšķiniet uz saites iekšpusē e-pastu, jums tiks nosūtīts uz pikšķerēšanas vietni, vai ir ļaunprātīga programmatūra instalēta jūsu datorā.

Kad jūs saņemsiet e-pastu no jebkura Bitcoin dienesta pārliecināties, ka:

 1. Sūtītāja e-pasts ir no domēna šo pakalpojumu un nevis kādu cieši ooking pārveidošanu.
 2. Lielākā daļa pakalpojumu, ka jūs parakstās ar zināt savu vārdu un izmantot to savos e-pastiem. Tātad, ja jums ir jārisina kā "kungs" vai "Cienījamais klient", redzams, ka kā brīdinājumu.
 3. Ja tur ir saite iekšā e-pastu, pārbaudiet, vai tas noved pie oficiālā domēnu PIRMS noklikšķinot uz tā. To var izdarīt ar labo pogu noklikšķinot uz saites, izvēloties "Kopēt saites adresi" un ielīmēt saiti teksta dokumentu.
 4. Vai nav kādreiz atvērt jebkuru e-pasta pielikumus no nezināmiem sūtītājiem.

Cita veida izkrāpšanu ietver Ponzi shēmas.

Ponzi Schemeis ieguldītājs scam daudzsološus augstpapēžu atdeves ar nelielu risku. Ponzi shēma izmaksā vecāku investoriem, ņemot naudu no jauna investors.At kādā brīdī Ponzi shēma operators parasti pazūd ar investoriem naudu.

Lielākā daļa Bitcoin Ponzi shēmas šodien parādās kā mākonis ieguves sitesor monētām divkāršotāji. Tās ir vietas, kas sola jums augstas atdeves uz jūsu monētas katru dienu, un pēc kāda laika, pazudīs ar savu naudu. Tātad, kā jūs varat pārliecināties, ka vietne ir legit?

Nu, mēs esam radījuši kaut ko sauc par Bitcoin Scam Teston 99Bitcoins, kas palīdz analizēt dažādas mājas lapas un iegūt diezgan laba ideja, kuru ir legit, un, kas ir ne. Tas aizņem apmēram piecas minūtes, lai analizētu vietnes, un tas ietaupīs jums daudz naudas.

Pirms mēs secinām, šeit ir daži papildu padomi Bitcoin drošībai:

Ikreiz, kad jūs sūtīt naudu uz adresi, atcerieties, ka Bitcoin darījumi ir neatgriezeniska. Pēc tam, kad nauda ir nosūtīta, tur nav "apdrošināšana", un jūs nevarat saņemt to atpakaļ. Šī iemesla dēļ, pārliecinieties vienmēr vēlreiz pārbaudiet ka adrese sūtāt naudu, ir pareizs.

Nekad ierakstiet adresi manuāli, jo Bitcoin adreses ir daudz rakstzīmes, un jums var kļūdīties. Nu kopēt un ielīmēt adresi vai izmantot QR kodu, adresi, lai skenētu to.

Tāpat pārliecinieties, ka jūs uzticaties personai sūtījāt naudu. Ja jums nav uzticības tiem, jūs vienmēr varat izmantot trešās puses darījuma pakalpojumu, ka jūs abi vienojas par. Viens no ļoti populārs Darījuma pakalpojums ir Bitratedwhere varat izvēlēties zināmos skaitļus no Bitcoin kopienai šķīrējtiesneši gadījumā strīda.

Visbeidzot, ja jūs veikt nelielu summu darījumiem, kas ir viens apliecinājums var būt pietiekami, lai nosūtītu vairāk preces uz darījumu. Bet, ja jums ir darīšana ar lielu daudzumu, pagaidiet vismaz sešas apstiprinājumiem, lai pārliecinātos, ka darījums ir neatgriezeniska.

Nu, tas arī šodien. Ja jūs esat veikuši to tik tālu, tu tagad esi eksperts par Bitcoin drošību. Bet zinot, ir tikai puse no kaujas. Ir pienācis laiks, lai viss, ko jūs esat iemācījušies praksē, tāpēc šeit ir īss Atgādinājums:

 •  Saglabājiet savu privāto atslēgu drošu un atpakaļ to uz augšu.
 •  Liels daudzums Bitcoin jātur tikai aparatūras kabatas nevis apmaiņu vai tiešsaistes maki.
 •  Vai stipras, unikālas paroles un 2FA ļāva visiem jūsu tiešsaistes Bitcoin pakalpojumiem.
 •  Nekad pieslēgties Bitcoin pakalpojumus, izmantojot publiskos interneta pieslēgumu. Ja jums ir, izmantot VPN.
 •  Esiet piesardzīgi ar e-pastu un tīmekļa vietnēm izliekas jānosūta no Bitcoin pakalpojumu sniedzējiem.
 •  Izmantojiet Bitcoin Scam tests, lai atklātu Ponzi shēmas.
 •  Atcerieties, ka Bitcoin darījumi ir neatgriezeniska, tāpēc pārliecinieties, lai uzticēties savu darījuma partneri, divreiz pirms hitting nosūta pārbaudiet adresi, un pagaidiet vismaz sešas apstiprinājumu pirms nosūtīšanas jebkādas preces.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway