Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Ja jūs esat abonējis 99Bitcoins, tad jūs droši vien zināt, ka vienu reizi, bet es lūdzu manu lasītāju, ja tur ir kaut kas viņi gribētu mani segšanai. 1. Populārākais pieprasījums ir "Kā es varu iegūt bezmaksas Bitcions" :) 2. Populārākais pieprasījums segt mākoņu ieguvi.

Cloud ieguves šķiet labi, lai būtu patiesība

Kopš ieguves mājās ir tik neticami grūti daudzi cilvēki meklē lētākus risinājumus, kas nav saistīti ar pērk dārgu aparatūru, kas ātri novecot. Mākonis miningseems kā ideāls risinājums - tevi "noma", daži skaitļošanas jaudas, kas ir (domājams), kas atrodas attālā vietā, un vienkārši baudīt peļņu bez visiem apgrūtinājumus.

Šodien, ja jūs google terminu "mākonis ieguvi" jūs atradīsiet bezgalīgas iespējas, lai lēkt uz klāja. Lielākā daļa no šiem mājas lapas parādīs tonnas jauc numurus (it īpaši, ja esat Newbie), un sola, ka mākonis ieguve ir "vienkāršākais un efektīvākais veids, kā nopelnīt Bitcoins".

Viens no maniem iepriekšējo amatu izskatīja kalnrūpniecības vs pērk Bitcoins, un tas būtībā parādīja, kāpēc ieguve nav izmaksu efektīvs veids, kā iegūt Bitcoins, galvenokārt sakarā ar aparatūras izmaksām un uzturēšanu. Bet, ja jūs izņemt šīs izmaksas, izmantojot mākonis ieguves tā pēkšņi kļūst ļoti rentabla. Jūs varat izmantot ieguves rentabilitāti calculatorto izrēķināt, cik daudz jūs vēlaties nopelnīt, izmantojot šo metodi. Tātad, viss izskatās OK, izņemot jūs ne vienmēr var paļauties uz šiem uzņēmumiem, lai nodrošinātu to solījumu.

Attīstība scam

Es vēlos novirzīties par sekundi. Finanšu tirgos nozares tur ir kaut kas pazīstams kā "Binary Options", heck ir pat Bitcoin Binary iespējas. Binary Iespējas ir forma tirdzniecību, kurā jūs prognozēt, ja no Bitcoin cena pieaugs vai samazināsies noteiktā laika sprīdī. Ja jūs pareizi jums nopelnīt opciju ir izmaksa, ja jūs esat nepareizi jūs zaudējat savu ieguldījumu. Tas būtībā azartspēļu apkopoja diezgan nosaukumu (termins "bināru" nāk no tā, ka tur ir tikai 2 iznākumi - uzvarēt vai zaudēt).

Tas pats notika, manuprāt, ar Bitcoin Ponzi shēmu. Kad Bitcoin sāka gūt impulsu daudz Ponzi shēmu nāca spēlēt, slavenāko viens ir Bitcoin Uzkrājumu un uzticības, kas pārvalda nozagt gandrīz $ 40m.

Kas ir Ponzi shēma jums uzdot?

Krāpšanas veids, kurā ticība panākumiem neeksistējošu uzņēmums tiek veicināta ar maksājumu ātri atgriežas uz pirmajiem investoriem no ieguldītās naudas, ko vēlāk investoriem.

Tas ir veids kā HYIP (High Yield Ieguldījumu programmas), kur jūs maksājat nelielu summu un saņemt samaksāto milzīgu atdevi. Vēl viens vārds Ponzi ir "piramīdas shēmu" - pirmie cilvēki, lai to naudu iegūt, ko maksā tie, kas nāk pēc tiem. Galu galā Izmaksas apstāties un cilvēki apakšā piramīdas nikni. Tāpat kā to, kas ir noticis ar Bitcoin Tradera pirms dažiem mēnešiem.

Lieliski! Bet ko tas viss ir saistīts ar mākonis kalnrūpniecības?

Nu, manuprāt (un daudzos respektējamu othersas labi), lielākā daļa mākonis ieguves uzņēmumiem ir vienkārši Ponzi shēmas. Šos uzņēmumus Nozīme faktiski nav nekādu ieguves platformām, kas izklāstīti neklātienē un naudu, kas jums jāmaksā izmanto maksājot vecākiem klientiem un pats uzņēmums. Protams, lielākā daļa cilvēku nevar nospiest apsūdzības pret $ 100, kas tika nozagta no viņiem, tad, kad uzņēmums bankrotē vai vienkārši pazūd viss, kas ir palicis, ir daži dusmīgs cilvēki, kas nevar darīt neko par to.

Tu esi tikai nīdējs! Ir dažas labas legit uzņēmumiem, kas tur.

True, piemēram, es ticu, ka Cex.iois legit (pašlaik ir lielākais mākonis ieguves uzņēmums). Bet šeit ir daži neseni piemēri, cilvēkiem, kuri zaudējuši savu naudu šādos mākonis ieguves veida izkrāpšanu.

Ja jūs meklējat pagātnes piemērus izskatās ne tālāk par BitcoinTalk ziņu attiecībā mākonis mining- šķiet, ka lielākā daļa cilvēku par šo pavedienu apgalvojumu, ka nav iespējams gūt peļņu no mākoņa ieguves.

Ja jūs joprojām vēlaties, lai jūsu izredzes, lai gan šeit ir daži noteikumi īkšķis:

Padoms # 1 - meklēt atsauces

Gandrīz katru mājas lapā tīmeklī, kas ir scam tur vienmēr kāds, kurš jau rakstīja par to. Vai nu meklēt BitcoinTalk informāciju par šī uzņēmuma vai doties BadBitocinfor sarakstu top zināma veida izkrāpšanu. Ja esat jau scammed un nevarēja atrast nevienu atsauci Es ieteiktu sūtat uz vienu no šīm vietām, lai palīdzētu citiem lietotājiem out.

Padoms # 2 - Iet ar aparatūras veidotājiem

Ja esat nolēmis ieguldīt kādā mākonis kalnrūpniecības scam, aahhhhm shēmu, varbūt tas būtu labāk meklēt uzņēmums, kas arī rada savas kalnračiem. Tas padara to daudz vairāk iespējams, lai tās faktiski savu kalnrūpniecības iekārtas viņi runā par to un ne tikai pateikt, ka viņi dara.

Tas nozīmē, ka pat vairāk respektablu uzņēmumi, piemēram, GAW kalnrači tiek aizdomas, veicot izkrāpšanu, kā arī, lai redzētu, 1 soli - meklēt atsauces.

Padoms # 3 - Vai nav ieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt

Iespējams, vissvarīgākais padoms - ja jūs gatavojas doties uz mākonis kalnrūpniecības darīt pamazām, un NEKAD (un es domāju NEKAD) ieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt. Veids lielākā daļa no šiem uzņēmumiem strādāt, ir tas, ka tie lure jums pamazām, un pēc tam, kad jūs saņemsiet lielu naudu viņi slēgt bez iepriekšēja brīdinājuma. Tāpēc nekad nekādu "lielo naudu" iekšpusē.

Mans personīgais viedoklis - pirkt Bitcoins

Ja jūs vēlaties manu padomu - apturēt prom no mākoņa ieguves. Ir pārāk daudz jautājuma zīmes ap šajā jomā, lai padarītu to legit. Es domāju, ka, ja jūs nopietni par investīcijām Bitcoin, tad jūs labāk pirkt tos par ieguves viņiem. Ja esat bijusi savu pieredzi ar mākonis kalnrūpniecības Man patiktu dzirdēt par to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību