Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Vienā no mūsu iepriekšējos pantos mēs esam runājuši par to, cik Bitcoin nav pilnīgi anonīmi. Kopš tā laika mēs esam iegūt e-pastus, lūdzot to, kā izmantot Bitcoin anonīmi interneta. Tātad mēs tagad celt pirms jums pilnīgu rokasgrāmatu, lai, izmantojot Bitcoin anonīmi.

Kāpēc palikt anonīms?

Palielinot savu konfidencialitātes līmeni pazeminās risks kļūst hacked, scammed vai vērsts noziedznieki. Pēc tam, kad apguva, izplatot izpratni par šādu paņēmienu tiks pakāpeniski nocietināt Bitcoin tīkls pret uzbrucējiem visu veidu. Bitcoin s blockchainis veidota uz rock cietās kriptogrāfija kas neļauj viltošana un cita veida krāpšanu, bet cilvēka faktoru Bitcoin darījumā vienmēr "vājākais posms."

Lai gan tas nekad būs nepieciešama, lai pārbaudītu savu identitāti sevi, lai lejupielādētu un izmantotu Bitcoin maku, lai vidusmēra lietotājam, tas ir, kur sistēmas anonimitāte beidzas. Tiklīdz jūsu Bitcoin adrese kļūst saistīta ar jūsu patieso identitāti - grūti situācija, lai izvairītos, veicot darījumus vai saņem piegādes - jūsu anonimitāte ir apdraudēta šīs adreses.

Izmantojot tiešsaistes pseidonīmu (Satoshi Nakomoto, lai, piemēram.) Uzlabos jūsu privātumu, bet jāpatur prātā, ka spēj pētnieks identificē jūs vairāk nekā standarta interneta pieslēgumu. Lielākā daļa Bitcoin maki pārraidīt jūsu reālā IP adresi, kas pēc tam var viegli kas saistīti ar jūsu adresi (-ēm).

Bitcoin, tās noklusējuma stāvoklī, nekad nevajadzētu uzskatīt anonīms (vai pat samērā privāti) monetārā sistēma. Bitcoin ir pseidonimitāte ir niecīga vislabāk; viegli apdraudēta pamata neto novērošanu. Noklusējuma Bitcoin joprojām ir daudz privāto nekā kredītkartes, bet, protams, ne tik par naudu. Šī realitāte rada vairākus jautājumus par biznesa un personisko privātumu.

Kā visiem Bitcoin darījumiem, ir jautājums par valsts reģistra, jebkura adrese, kas kļūst saistīta ar jūsu identitāti un / vai uzņēmums atklāj 4 svarīgas informācijas daļas:

1) Cik bitcoins tu tur vai tur minētajā adresē,

2) Tieši tā, kad esat saņēmis šos bitcoins,

3) Kas jūs esat saņēmis šos bitcoins no (ja vien tās izmantot efektīvus privātuma metodes)

4) Nākamais adrese, uz kuru nosūtīt tos bitcoins (kas, kā ar 3, var norādīt tās īpašnieku).

Lai konfidencialitātes apzinās, minētie punkti ir pietiekoši slikti. Taču situācija kļūst sliktāka...

Tagad gan Bitcoin maki ar monētu controlfeatures ļauj veikt maksājumus no atsevišķās adresēs (vai precīzāk; UTXOs), tādā veidā, ka Bitcoin maki apstrādā changeoften rezultātus dažādās adresēs ietvaros maku kļūst provably saistīti. Rezultātā viena identitāte saistīta adresi saskaņā ar savu kontroli var "noplūde" informācija par jūsu citiem, "nezināms" adreses.

Arī daži Bitcoin Core attīstītāji strādājam, lai uzlabotu privātumu, izmantojot konfidenciālu Transactionsproject, šajā posmā ir tas, ka, izmantojot Bitcoin anonīmi prasa zināšanas un nedaudz papildu darbu.

Tas nekad nav pārāk vēlu, lai kļūtu anonīms

Pieņemsim, kā mūsu sākumpunktu, ka visas adreses ar jūsu Bitcoin maku var saistīt ar savu patieso identitāti vienā vai otrā veidā. Ja esat iegādājies monētas no apmaiņas ar identitātes pārbaudes procedūrām vai veikts bizness ar savu īsto vārdu, tas ir diezgan iespējams gadījums. Labā ziņa ir tā jūsu privātumu var daļēji vai pilnībā atguvusies no šīs valsts. Turpini lasīt…

Tiešsaistes drošība bieži raksturo kā kompromisu starp efektivitāti un ērtības. Tas ir atkarīgs no lietotājiem izvēlēties, uz kuru šīs skalas galā viņi vēlas, lai būtu viens. Tas pēc tam ļauj viņiem, lai kalibrētu, cik daudz laika, pūļu un naudas iztērēt uzlabot Bitcoin privātumu.

Šī rokasgrāmata piedāvā vairākas metodes, lai uzlabotu jūsu Bitcoin finanšu privātumu, sākot ar zemu piepūles paņēmienus un saasināšanos efektīvākus, bet prasīga metodēm. 

Viens vienkāršs ieteikums, lai uzlabotu Bitcoin Privātums

Kad vien iespējams, izvairieties atkārtoti izmantojot adreses. Izveidot jaunu adresi par katru darījumu, ko saņemat. Tur ir maz punktu atjauninātu statisko adresi, kas saistīta ar savu identitāti, piemēram Bitcoin galu adresi, kas saistīta ar sociālo mediju profilu, bet tas ir ieteicams prakse vairumā citās situācijās.

Uzmanību: ja, izmantojot ne-HD maku piemēram Bitcoin Core, atcerieties, ka tikai 100 adreses tiek ietverti sākotnējā atslēgu poolgenerated no seifa privāto atslēgu. Atcerieties rezerves šādas maki regulāri vai sekot saiti, lai uzzinātu, kā palielināt maksimālo atslēgu baseins lielumu. 

Uzlabot jūsu Online Privacy

Ja jūs pārlūkot internetu no tā paša datora vai ierīces, kuru izmantojat Bitcoin, jūs noteikti vēlaties, lai uzlabotu savus konfidencialitātes un drošības elementi. Informāciju vietā, Prizma-Break, sniedz dažādus ieteikumus dažādām operētājsistēmām un ierīcēm.

Vismaz, jāapsver iespēja izveidot reklāmu un JavaScript bloķētājus, kā arī noliegt vai regulāri dzēst sīkfailus. HTTPS Visur ir vēl viena laba iespēja.

Izvēloties privātuma / drošības / šifrēšanas programmatūru, nobriedušu un atvērtā koda risinājumi parasti ir vēlams.

Pārvaldīt paroles

Cilvēka-memorisable paroles mēdz būt vāja. Šī problēma un tās risinājums vislabāk pierāda šādu XKCD webcomic:

Izmantojot savu variantu par "pareizu zirgu akumulatora skavām" par vairākiem kontiem ir briesmīgs no drošības un privātuma viedokļa; viena apdraudēta konts varētu noplūst visas paroles uz Jūsu e-pastu, Bitcoin apmaiņu un citām jutīgām kontiem. Mēģina iegaumēt dažādas paroles desmitiem vai pat simtiem kontu ir līdzīgi recepte katastrofa.

Risinājums ir izmantot labu, nejaušā vārdu paroli kopā ar paroli vadītājs, piemēram, KeePassXor Password Safe. Parole vadītāji radīt spēcīgu, ilgstošu un izlases paroles, kas jums nekad iegaumēt; programma saglabā tos šifrētā formātā. Jūsu paroles pieejama tikai tad, kad jūs ievadiet vienu galveno paroli uz vadītāju.

Maskēšanai Jūsu IP adrese ar Tor

Apmeklējiet TorProject.orgto lejupielādēt un instalēt sīpoli maršrutētāju (TPR). Tor atveras kā atsevišķs, Firefox bāzētā interneta pārlūks, kas maskētas jūsu IP adresi. Tor darbojas, maršrutēšanas savienojumu caur vairākām citām iesaistītajām datoriem. Galīgais efekts ir tas, ka atkarībā no mājas jūs piekļūt redzēsiet jūsu pieprasījumu nāk no pilnīgi atsevišķas mašīnas, parasti citā valstī vai valsts.

Lai gan tas obfuscates IP adresi un dažus potenciāli identifikācijas pārlūka īpašības, Tor nekādā ziņā nav pilnīgs privātuma risinājumu. Izmantojot savu īsto vārdu, lai piekļūtu jūsu regulāri e-pastu vai pierakstoties sociālo mediju starpniecību Tor būs tieši tāds pats de-anonīma efektu kā to darīt, izmantojot regulāru pārlūkprogrammu. Viens no risinājumiem ir izveidot īpašu darknet e-pasta kontu Tor izmantošanu, piemēram, Mail2Toraccount.

Tor arī atspējo JavaScript pēc noklusējuma; dažas tīmekļa vietnes neielādējas pareizi bez JavaScript, taču no jauna iespējot tas var būt potenciāli de-anonīma.

Tor ļauj piekļūt tā saukto "darknet", atsevišķu slāni regulāri internetā (ko bieži dēvē par "clearnet" ar darknet lietotājiem), kas ir pieejams tikai via.onion saites. Sīpolu saites satur dažus šķietami nejauši rakstzīmes, kas nav viegli iegaumētu; tas ir labākā prakse, lai pierakstīt oficiālas saites uz vietnēm, lai izvairītos no pikšķerēšanas vietnēm.

Lai palīdzētu jums piecelties un darbojas ar Tor un darknet, pārbaudiet mūsu ceļvedi Piekļūšana Darknet saskaņā ar 2 minūtēm. Kad esat pārlūkojot Tor, jūs varat izpētīt interneta anonimitāti tālāk bez nepamatotas bažas par nevēlamiem skatieniem.

Jūs varat arī piekļūt Hub forumu, kas rīko daudz lielisku rokasgrāmatas clearnet, darknet un Bitcoin anonimitāti. Ir bagātība attiecīgās informācijas stickied pavedieni, kas atrodama "iesācējiem" un "Drošība" nodaļās. Jolly Roger s "drošības rokasgrāmata iesācējiem" diegs ir īpaši vērtīgi. Hub's.onion saite ir:

Brīdinājums: nav piekļūt LocalBitcoins izmantojot Tor. Ir zināms attackby kas ļaunprātīgi izejas mezglus Tor tīkla kalpo viltotu versiju LocalBitcoins kas phishes log-in detaļas.

Running Bitcoin caur Tor

Kopš izlaišanas 0,12, Bitcoin Core automātiski pieslēgties caur Tor, ja tā atklāj savu klātbūtni. Lai piespiestu šo problēmu, izpildiet šos instructionson Bitcoin s GitHub. Šeit ir daži vēl tipson Reddit. Vairums citu maki ir arī iespēja pieslēgties caur Tor, konsultējieties ar savu dokumentāciju, lai uzzinātu, kā.

Kā adreses jūsu esošās maku var būt saistīts ar jūsu IP un / vai identitātes, jāapsver iespēja izveidot jaunu maku, kas tikai kādreiz savieno ar Tor.Disable savu interneta pieslēgumu un konfigurēt jaunu maku darboties tikai caur Tor, pirms to darām. Pēc tam varat atkārtoti iespējot savu interneta pieslēgumu un ļauj maku sinhronizēt. Ja izmantojat pilnu maku, kopējot esošo bloki mapi (pārliecinieties, ka jūs don'talso iekopēt wallet.dat mapi) uz "Tor maka" datu direktorijā ievērojami paātrinās sinhronizāciju procesu.

Tieši nododot bitcoins no vecā maku ar šo jauno būs nedaudz neskaidrs īpašumtiesības uz šīm monētām. Tomēr ir daudz sarežģītākas metodes ar pāreju (uz vēlāk), kas būs efektīvāk maskētu šo līdzekļu plūsmu.

(Pēc izvēles) Pievienojieties Virtual Private Network (VPN)

Kā jau minēts, Tor nav privātumu panaceja; pretinieks kam pieder gan pirmo un pēdējo mašīnas savienojumu caur redzēsiet savu IP, kā arī vietas, jūs varat piekļūt. Ja jūs esat gatavi maksāt nedaudz papildu sirdsmieru, apsvērt VPN pakalpojumu. Tā vietā, lai piekļūtu internetam - vai Tor - tieši savienojums tiks novirzīts caur VPN serveriem. Mēs nesen izveidoja iesācēja ceļvedis VPNsif vēlaties uzzināt vairāk par šo tēmu.

VPN ir nedaudz līdzīgas priekšrocības Tor; tas aptumšo savu IP adresi. Patiesībā lielākā daļa VPN ļauj mānīšanās pilsonību jūsu IP adresi (kas var būt noderīga, lai piekļūtu konkrētās atrašanās vietas datiem). VPN arī sniedz drošības priekšrocības; tās darbojas ekrāna ierīci no ļaunprātīgas programmatūras, izmantojot ugunsmūri un starpniekserveriem.

Atšķirībā no dažām vietām, kuras bloķēt piekļuvi no zināmajiem Tor maršrutiem, VPN parasti atļauties neierobežotu piekļuvi un daudz lielāku joslas platumu nekā Tor tīklu. Tas ir pilnīgi iespējams, lai piekļūtu Tor caur VPN citu slāni obfuscation.

Disk Encryption

Atstājot pēdas jūsu darbībām jūsu cietā diska vai noņemamā datu nesējā, ir vēl viens veids, kādā anonimitāte var tikt apdraudēta. Diska šifrēšanas programmatūra ļauj šifrēt failu, mapi vai visu disku tā, ka tā vairs nevar būt piekļūt bez paroles. Šifrēšana jūsu Bitcoin maku failu un jebkādu konfidenciālu informāciju, kas saglabāta jūsu datorā ir laba prakse. Ar pienācīgu diska šifrēšanas programmatūru, jūs varat izveidot vairākas, drošu backups jūsu svarīgākais failus un datus, un iemaisa tos uz USB atmiņas kartes, un tamlīdzīgi.

Wikipedia piedāvā labu comparisonof pieejamos diska šifrēšanas programmatūras iespējas. Nepaļaujieties uz Windows BitLocker programmas; atšķirībā no atvērtā pirmkoda alternatīvām tas nav provably droša.

Uzmanību: ja jūs zaudējat vai aizmirsis paroli, jūs zaudēsiet piekļuvi failiem.

Maskēšanai Bitcoin darījumu

Akrobātika Monētas caur Mikseri

Kā norāda nosaukums, mikseris ir pakalpojums, kas sajaucas nesaistīti bitcoins tā, ka tas kļūst skaidrs, kuras adreses nosūtītas bitcoins uz citām adresēm. Tas ir labs veids, kā pārvietot monētas no vecā, de-anonimizētus adresi vai maku uz jaunu, daudz privāto vienu.

Par privātuma nolūkā, izmanto tikai darknet maisītāji piemēram BitMixer.io: bitmixer2whesjgj.onion vai gramos Helix: grams7enufi7jmdl.onion/helix/. BitMixer strādā diezgan ātri, sajaucot ar Helix var ilgt dažas stundas. Negatīvie maisītājiem ir tas, ka tās veic kontroli pār savu bitcoins līdz sajaukšanās ir pabeigta, kas ievieš brīvības risku.

Neuzticams, decentralizēta metode maisīšanas var atrast JoinMarket; īstenošanas par privātumu uzlabošanas paņēmiens pirmais proposedby galveno attīstītāju, Gregs Maxwell. Tas infographic sniedz maigu ievadu darbības principiem JoinMarket. Lai gan diezgan vienkāršs jēdziens, pie pašreizējā stāvokļa attīstību, JoinMarket pārstāv sarežģītāku uzņēmumu nekā sūtot monētu ar maisīšanas vietā.

Ja jums ir laba izpratne par Bitcoin un jūs esat gatavi par vairāk praktisku metodi, JoinMarketis ļoti ieteicama. Papildus sniedzot jums atgūt kontroli pār maisīšanas procesa, bet arī pazemina risku un darījumu maksu. JoinMarket pat ļauj jums nopelnīt mazliet naudas, palīdzot citiem sajauc savus darījumus.

Aizsedz Trail caur Altcoin nobīde

Kāpēc apstāties pie sajaukšanos Bitcoin adreses? Sajaucot starp Bitcoins un privātumu orientētus altcoins nodrošina vēl vienu slāni tumsa. Šī metode prasa varbūt nedaudz mazāk uzticas, nekā izmantojot centralizētu sajaukšanas pakalpojumu. Vislabāk altcoin izmantot šim nolūkam, iespējams, Monero (XMR).

Šajā īsajā guidecovers pērk Monero ar Bitcoin; lai anonymize savu bitcoins, vienkārši pārvērst tos XMR, nosūtīt tos uz jaunu Monero adresi saskaņā ar savu kontroli, un tad pārvērst tos atpakaļ uz jaunu, anonīmu BTC.

Divas lieliskas vietas, lai pārveidotu no Bitcoin un Monero ir Shapeshift.ioand XMR.to. Atcerieties, lai tiem piekļūtu, izmantojot Tor, un nav jāuztraucas par pierakstīšanās; ne vietā to pieprasa.

Un visbeidzot: amnēziskās inkognito Live sistēma (astes)

Ja jūs nopietni par savu privātumu, jūs vēlaties, lai visus iepriekš minētos veidus kopā drošā darbības environment.Unfortunately standarta operētājsistēmas nav prioritātes privātumu. Windows 10, piemēram, ir nerimstošs centienus pārraudzīt lietotājiem. Tāpēc ir jēga, lai boot uz drošu, privātumu cienošs operētājsistēmu, pirms mēģināt sūtīt Bitcoin anonīmi.

Labākais iespējamais risinājums šeit ir astes, variants Debian bāzes Linux operētājsistēmu, kuru dizains atstāj bez takas. Neuztraucieties, ja jūs nekad neesmu lietojis Linux, pirms ZIŅAS funkcijas saskarni, kas būs pazīstams ar jebkuru Windows vai Mac lietotājs. ZIŅAS pat var imitēt izskatu Windows tā, ka ikdienas skatītāji nebūs ievērojat ko neparastu, par datora lietošanu!

ZIŅAS iepakojumi uzņēmēja privātuma, drošības un šifrēšanas funkcijas vērā paketi pietiekami mazs, lai ietilptu uz portatīvā USB disku - astes pat ietver KeePassX un electrum gaismu Bitcoin maku kā standarta!

Boot uz astes start-up, USB disks jāformatē kā bootable izmantojot programmu, piemēram, Universal USB Installeror Rufus.TAILS pēc tam lejupielādēt un uzstādīt uz diska, kas ir nedaudz iesaistīti procesā. Ņemiet vērā, ka uzstādot un saglabājot Astes atjauninātas prasīs 2 tādas USB ierīces.

Ja jūs vēlaties, lai sāktu ar astēm, varat izmantot šo vienkāršo tiešsaistes mācības.

Mainot savu BIOS iestatīšanu booting no astes, nevis cieto disku ļauj izmantot neuzticams datorus un tīklus droši. Tādējādi jūs varat anonīmi nosūtīt Bitcoin no pat publiski, uzraudzīto datoru, piemēram, tiem, bibliotēkā vai interneta kafejnīcā, neatstājot nekādas pēdas jūsu identitāti vai darbību.

Kaut ZIŅAS nav viegli uzvarēt jebkuru programmatūras balstīto datu reģistrēšanu, paturiet prātā, ka astes nevar aizsargāt pret aparatūras atslēgu loggersor aparatūras ekrāna sagūstīt. Par laimi, astes ir virtuālo klaviatūru un citus peles orientētu teksta ievades pieteikumus. Par parole ierakstu par neuzticamām ierīču nodarbina kombināciju ekrāna teksta ieceļošanas un spam teksta mežizstrādi countermeasuresis ieteicama.

Astes veikali nav informācijas par programmatūru jūs izmantojat, apmeklētās vietnes (izmantojot iebūvēto Tor pārlūku) vai kaut kas cits. Tomēr ZIŅAS tas ļauj jums izveidot šifrētu, pastāvīgs skaļumu laikā USB stick (ar nosacījumu, ka ir pietiekami daudz atmiņas, 8 GIG nūjas ieteicams).

Visus datus ievietotajiem pastāvīgu apjoma tiks saglabāta starp sesijām. Tas ir ieteicams, lai saglabātu savu paroli vadītāja datu ietvaros šī apjoma failu un jūsu Electrumseed paroļu pārvaldniekā (ja vien jūs esat pilnīgi pārliecināti, jūs varat atcerēties to). Šo sēklu Ievadot ļaus jums atjaunot jūsu electrum maku un piekļūt visus saglabātos bitcoins.

Brīdinājums: Ja jums neizdodas saglabāt vai atcerēties jūsu Electrum sēklas, visi bitcoins saglabātie electrum maku tiks zaudēts uz visiem laikiem, kad jūs galu astes sesiju.

Anonimitāte nāk ar cenu

Apkopojot lietām augšu, tas ir atkarīgs no jums izlemt, cik daudz anonimitāte jums tiešām ir nepieciešams tiešsaistē. Jo vairāk anonīms jūs vēlaties būt vairāk darba būs nepieciešams, lai to sasniegtu. Šī rokasgrāmata cēla jums galvenos instrumentus un metodes, jūsu rīcībā, lai jūs varat samaisa un saskaņot kurš vislabāk jums.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu