Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Bitcoin walletsare būtisku daļu no visiem kriptonauda procesā. Šajā virtuālajā pasaulē, mēs nevaram veikt Bitcoins mūsu kabatā, tāpēc maki ir obligāti. Tomēr vēl joprojām ir dažas lietas, jūs varētu nezināt par šo digitālo vienību. Tātad, šeit ir četri ziņkārīgs fakti par jūsu pašreizējo vai, kurš zina, nākotnē maku.

1. Fakts: Old maki un to saturu var iegūt

Šis fakts ir aprakstīts kā vājums Bitcoin Wiki, un tas ir saistīts ar akta mainīt savu maku paroli. Saskaņā ar Bitcoin Wiki "vecs kopija maku ar savu veco paroli bieži ir viegli iegūstama, izmantojot esošās rezerves iespējas (jo īpaši Apple Time-Machine): nosusināšana šo veco maku, ar savu veco paroli, kanalizācijas pašreizējo maku ar strāvu parole - tas ir pretrunā ar netehnisku lietotāju cerības par to, kas "nomainīt paroli maku" vajadzētu nozīmēt šādu paroli kompromisu ". Tas nav kaut kas tik vienkārši, kā lielākā daļa cilvēku domā, bet tas ir tas, kas jums ir jādara, ja jūs vēlaties, lai izveidotu jaunu seifa: Jums ir nepieciešams, lai nosūtītu savu summu no jūsu jaunajā kontā, ar jaunām parolēm.

2. Fakts: Maki tiek glabāti nešifrētā pēc noklusējuma

Agri ieviesēji Bitcoin un tehnoloģiju savvies jau zināt, ko tagad, ka maks ir šifrēšanas, lai būtu droši. Bet daudz jaunpienācēju ir mazāk ticams, lai soli, piemēram, tas, galvenokārt tāpēc, ka tie nav īsti zināt Bitcoin pasauli, vai tāpēc, ka viņi vienkārši nav šāda veida prasmes. Tomēr, jo vairāk cilvēki iegulda Bitcoin, vēl svarīgāk noklusējuma šifrēšanas kļūs. Diemžēl, tas nenozīmē, ka cilvēki sāks to darīt biežāk.

3. Fakts: Bitcoin zādzības ir notikušas

Tas ir vairāk atgādinājums nekā patiesībā, jo gandrīz visi, kam pieder Bitcoins zina. Maki nav pilnīgi droši un ir ziņots par zādzībām. 2011. Gada jūnijā, piemēram, viens lietotājs apgalvoja tādā Bitcoin forumā, ka kāds bija nozagts 25000 Bitcoins no viņa, ekvivalentu 375,000 $. Un pēdējie skandāli ar apmaiņas platformu nepalīdz.

4. Fakts: Problēma varētu nākt no vietas, kur jūs vismazāk gaidīt

Tur ir citāts par Bitcoin Wiki, kas liek ikvienam domāt par to, kas nodarbojas ar mūsu naudu "nav garantijas, ka jebkurš eWallet pakalpojums netiks vienā dienā veikt visus jūsu bitcoins un izzūd". Daudzi cilvēki nav pat domāt par to, bet tā ir patiesība. Kādu likumu vai suthority pārtrauks platformu līdzīgs šim? Mēs dosimies uz priekšu un saka, "nav".

Via techhive.com

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu