Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Tas ir bijis, bet kopš es uzrakstīju jaunu ziņu, un tas jūtas labi, lai būtu atpakaļ! Šodien es esmu gatavojas segt visus pieejamos veidos ir nopelnīt Bitcoins internetā. Pirms es sāku, es tikai vēlos, lai kaut ko ļoti skaidri:

Nav viegls veids, kā padarīt ievērojamu daudzumu Bitcoins

Tāpat kā nav viegls veids, kā padarīt ievērojamu summu ASV dolāros vai kādu citu vērtīgu valūtu par šo jautājumu. Labā ziņa ir tā, ka, ja jūs esat gatavi nodot centienos, jūs varat sasniegt kādu ļoti jauku peļņu tiešsaistē. Vēlāk šajā amatā, es pakļaut dažas manas ieņēmumiem, lai jūs varētu redzēt, ko es domāju.

Arī tur nav tādas lietas kā "bezmaksas bitcoins". Tā vienmēr maksās jums kaut ko, lai saņemtu Bitcoins. Tas ne vienmēr var būt nauda, ​​bet kaut kas ir iztērēti, vai tas ir laiks, jūsu e-pasta adresi, apskati reklāmas vai kaut kas cits.

Es ceru, ka man nav pārsprāgt jūsu burbulis pārāk labi sākumā šo ziņu, bet, ja jūs joprojām šeit kopā ar mani, pieņemsim ienirt dažādos veidos, jūs varat nopelnīt Bitcoins šodien.

# 1 - Micro ieņēmumi

Tas ir iespējams, vienkāršākais niša iekļūt, bet tas ir arī visvairāk laikietilpīga. Metodes, kas pieder pie šajā nišā parasti aizņem daudz laika, un maksāt samērā neliela (gandrīz neatbilstošu) daudzumu Bitcoins. Pat ja jums ir daudz brīva laika uz rokas, tas vēl nedos jums pārāk daudz ienākumu. Arī daži no tīmekļa vietnes, kas maksā no mikro peļņa ir iebūvēti ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem, tāpēc jums ir nepieciešams, lai būtu droši un ne noklikšķiniet uz jebkuras saites jūs neuzticaties.

PTC vai Paid-to-Click tīmekļa vietnēm ($ 0,4 / stundā uz Vid.)

Kā nosaukums liecina, tie ir tīmekļa vietnes, kas jums dos nelielu daudzumu Bitcoin apskatei reklāmas un apmeklējot tīmekļa vietnes. Populārākais PTC mājas šodien ir ads4BTC. Vietne sniegs jums iespēju izvēlēties starp 5 sekunžu reklāmas, 10 sekunžu reklāmas un 20 sekunžu reklāmu, kā parādīts šeit:

Kā jūs varat redzēt, pat ja mēs skatīties 20 sekunžu reklāmas, kas visas dienas garumā par 24 stundām, mēs veiksim 0.0216BTC. Tātad būtībā, mēs veiksim $ 9,612 24 stundu darbu.

Bitcoin armatūras ($ 0,054 / stundā uz Vid.)

Pat ja darbojas Bitcoin faucetcan būt rentabla (vairāk par šo vēlāk), izmantojot krāns nav tik daudz. Krāni ir tīmekļa vietnes, kas dos jums nelielu daudzumu Bitcoins ik pēc dažām minūtēm. Piemēram, mūsu pašu Bitcoin faucetgives līdz 1000 Satoshis (0.00001BTC) ik pēc piecām minūtēm. Bet pat tad, ja jums izdevās hit 1000 balvu katru reizi uz pilnu 24 stundu laikā, jūs joprojām var veikt tikai 0.00288BTC. Tātad jūs vēlaties saņemt ap 1.31 $ 24 darba stundām (un mums ir viens no augstākajiem apmaksātu krāniem nozarē).

Micro darbavietas

Tur vienmēr ir iespēja pabeigt mikro uzdevumus, lai iegūtu maksas nelielu Bitcoin. Coinworkeris labs piemērs mikro darbavietām Bitcoin vietā. Darbs var būt jebkas no testēšanas tīmekļa lietojumprogrammu pārlūkprogrammā, lai retweeting ziņu.

# 2 - Rakstot par Bitcoin

Rakstot par Bitcoin prasa laiku, zināšanas un spēju rakstīt prasītajā valodā (parasti angļu valodā). Caur rakstiski, jūs varat sākt pelnīt jauku ienākumus atkarībā no tā, kur jūs izvēlēties rakstīt.

BitcoinTalk Parakstu kampaņas ($ 2.67 / stundā uz Vid.)

Kaut kur ap 2014. Gada vidum, BitcoinTalk sāka darboties paraksta kampaņas. Ko tas nozīmē, ka jums izmantot BitcoinTalk parakstu, lai reklamētu Bitcoin produktu un iegūt samaksu par katru post jūs rakstāt. Pilns kampaņu sarakstu var redzēt šeit. Protams, tas radīja daudz "junk" amatu uz BitcoinTalk, tāpat kā cilvēkiem, sakot, tikai "paldies" vai "laba ziņa", nevis pievienojot faktisko saturu.

Jums maksā atbilstoši jūsu dalības līmenī BitcoinTalk. Parasti ikviens ar pilnu loceklim nebūs get izmaksāts, ka daudz vai samaksāts vispār. Lai kļūtu par pilntiesīgu locekli, jums vajadzēs vismaz 120 posts zem jostas, un tad jūs varat sākt pelnīt 0.0005BTC vidēji post on. Ir arī ierobežojumi attiecībā uz ziņām, jūs varat rakstīt, piemēram, "sākotnējām ziņām, ar 60 vai vairāk zīmēm", "Jūs nevarat būt negatīva uzticēšanos vai citas reklāmas" utt Dažreiz arī minimālais post prasība nedēļā.

Redzot, kā rakstot konstruktīvu amatu vismaz 60 vārdiem aizņem vismaz piecas minūtes, mans minējums ir, ka, ja jūs strādājat 24 stundas taisni, jūs varat veikt 0.144BTC. Tātad, jums tiks padarot $ 64,08 24 stundu darbu. Tas, protams, neietver amata vietu skaitu, jums ir nepieciešams, lai rakstītu, lai iegūtu nepieciešamo dalības līmeni uz BitcoinTalk. Arī daudzi kampaņām ir "maksimālā posts atļauts vienu nedēļu" politiku, lai jūs, iespējams, nevar strādāt pilnu 24 stundas.

Rakstiski blogus un ziņu portālos ($ 31.25 / stundā uz Vid.)

Ja jūs domājat, ka jums ir pietiekami daudz zināšanu, lai dotu ieguldījumu par Bitcoin, jūs vienmēr varat kļūt rakstnieks emuāru vai ziņu portāla. Daudzas vietnes nepieciešams aizpildīt ikdienas amatu kvotu, un viņi izmisīgi meklē rakstniekiem. Mēs darbā gadījuma rakstnieks par 99Bitcoins kā labi, un es varu teikt, ka alga no blog post rakstnieks būs ievērojami atšķiras, pamatojoties uz savu pieredzi, kontroli angļu valodas un pieredzi. Ja esat top-iecirtums rakstnieks, jūs pat varat veikt līdz par 1000 vārdu blog post 80 $. Vidēji, es esmu guessing visvairāk rakstnieks nokļūt kaut kur ap $ 35 par 1000 vārdu blog post.

Bet rakstot labs blog post prasa laiku. Piemēram, tas aizveda mani aptuveni četras stundas, lai rakstītu šo 2400 vārdu blog post. So teiksim, teorētiski, ka es varētu strādāt 24 stundas taisni; Es būšu padarot ap $ 750. Ja vēlaties kļūt par rakstnieku, labākais veids, kā atrast Bitcoin blogus, kas meklē rakstniekiem ir caur Coinality, kurā ir apkopota visa no Bitcoin darbu tiek publicēta internetā.

# 3 - Piegādes Bitcoin saistītie pakalpojumi

Šī kategorija ir mazliet plašs, jo tas ietver visu iespējamo Bitcoin pakalpojumu, jūs varat iedomāties, ka kāds būtu jāmaksā par. Labākais veids, kā iegūt idejas par pakalpojumiem, kurus var sniegt, ir apmeklēt nu Coinality (ko es esmu minēts iepriekš), vai pakalpojumus threadon BitcoinTalk. Daži piemēri pakalpojumiem cilvēki meklē:

  • Blockchain attīstītājs
  • Mājas pārvaldnieks
  • Grafiskais dizains eksperts
  • Mining eksperts
  • Online Marketer, uc

Kļūstot par Bitcoin fiduciāram

Viens piemērs no pakalpojuma, jūs varat sniegt kļūst Bitcoin Darījuma aģentu un saņemt samaksu par arbitrāžu Bitcoin darījumos (vairāk par to šeit). Protams, tas nozīmē, jums būs nepieciešams, lai iegūtu sava veida reputāciju par sevi kā uzticamu personu sabiedrībā.

Es nevaru īsti likt cenu aprēķinu par šo kategoriju, jo katrs pakalpojums ir atšķirīgs. Tas ir kaut kas jums būs personīgi pētījumiem, atkarībā no pakalpojuma vēlaties sniegt.

# 4 - Bitcoin aizdevumu

Ja jums pieder daži Bitcoins un vēlas palielināt savu vērtību, jūs vienmēr varat apskatīt Bitcoin aizdevumu. Ideja ir diezgan vienkārša - jūs aizdot zināmu savu monētu cilvēkiem kriptogrāfisko saistītiem projektiem (parasti), un saņemt tos atpakaļ ar procentiem.

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat iegūt ļoti augstu atdevi, izmantojot aizdevumu. Sliktā ziņa ir tā, ka ar augstu atdevi arī nāk augstu risku. Daži no cilvēkiem, jums aizdos neatgriež savu naudu, vai arī jūs varētu būt tramdīt tos, lai pārliecinātos, viņi maksā. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties savu kreditēšanas projektu gudri. Lūk, mana personīgā pieredze ar Bitcoin kreditēšanu, un lūk, kā izvēlēties labu aizdevumu projektu.

Pašlaik ir trīs galvenās vietnes, kas nodarbojas ar Bitcoin kreditēšanu - BTCJam, Bitbondand Loanbase.

Update: Es vairs lieta, tas ir drošs veids, kā nopelnīt Bitcoins. Jūs, visticamāk, zaudēs savu naudu, nekā, lai saņemtu to atpakaļ. Lūk, daži sīkumi es esmu learnedalong ceļu.

Bitcoin Investīciju vietnes (izvairīties visos izmaksas!)

Ir simtiem vietnēs visā tīmeklī, kas apgalvo, tie var vairoties savu Bitcoin, dod jums super lielu ikdienas interesi par jūsu monētas vai darīt visādas citas "maģiskā" stuff, ja jūs vienkārši nosūtīt tos jūsu monētas. Šīs vietnes ir pazīstami kā HYIPs (High Yield Investīciju programmas), un no manas personīgās pieredzes tie ir 100% scam.

Katru dienu man vismaz vienu vai divas e-pasta vēstules no cilvēkiem, kuri ir conned šajās vietās. Kāda vieta vispār nav, ir jāmaksā biedriem, izmantojot jaunas dalībvalstis noguldījumus, kas nāk. Tas turpinās līdz brīdim, kad kādu dienu vietā nolemj pilnīgi izzūd no interneta ar lielāko daļu savu investoru naudu.

Es nevaru uzsvars nepietiek, cik bīstami šīs vietas ir - izvairīties no tiem visas izmaksas !! Tie nav veids, kā nopelnīt Bitcoins, tie ir veids, kā zaudēt Bitcoins. Ja neesat pārliecināts, vai vietne ir legit vai nē, es ieteiktu, izmantojot Bitcoin scam testto uzzināt.

# 5 - Mine Bitcoins

Es būs īsi par šo iespēju. Bitcoin ieguve nav veids, kā nopelnīt Bitcoin ātri vai bez maksas. Tas aizņem daudz laika, pētniecības un naudu, kas jums būs nepieciešams ieguldīt kalnrūpniecības iekārtas. Ja esat iesācējs, tad jūs, iespējams, nevajadzētu turpināt to. Ja jūs esat veterāns, tad jūs droši vien jau zināt to.

Protams, jūs varēsiet radīt Bitcoins pat tad, ja jūs izmantojat savu datoru mājās, bet, ja jūs izmantojat ieguves kalkulatoru, jūs redzēsiet, ka jums tiks padarot 0.00000968BTC dienā ($ 0,0043), un izdevumu varbūt 100x, ka par elektrības rēķiniem vai atvēsināties datoru (cerībā tas nav get sagrauta procesā). Ja esat izlaidis savu jaunāko videoklipu par Bitcoin kalnrūpniecības, varbūt tas dos jums skaidrāku paskaidrojumu par to, kas ieguve ir un kāpēc jums vajadzētu, iespējams, apturēt prom no tā:

Daži no jums var teikt ", bet es redzēju dažas mākoņa ieguves tīmekļa vietnes, kas ļauj man, lai peļņu bez nepieciešamības maksāt iesaistītas ieguves izmaksas". Nu, tādā gadījumā jums vajadzētu varbūt izlasīt šo articleI uzrakstīju kādu laiku atpakaļ. TL; DR- IMO lielākā daļa, ja ne visi, Bitcoin mākonis ieguves lapas ir Ponzi schemesthat reti faktiski izmantot savu ieguldījumu mīnu Bitcoins.

# 6 - azartspēles

Šī daļa nav nepieciešams daudz paskaidrojumu, es domāju. Ir daudz Bitcoin azartspēļu vietņu, kas pastāv, kas labprāt ņem savu naudu par iespēju laimēt lielāku pot. Te ir tikai viens piemērs. Otrādi par azartspēlēm ir, ka tas nav jāveic nekādas īpašas prasmes, lai sāktu to darīt; negatīvie ir tas, ka ir daudz lielāka iespēja, ka jūs zaudējat visu savu Bitcoins nekā faktiski uzvarētu neko.

# 7 - Bitcoin tirdzniecība

Šodien ir daudz veidi Bitcoin tirdzniecība pieejama. Ja jūs interesē iesākumam ar tirdzniecību, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jums ir nepieciešamās zināšanas. Turpmākajās nedēļās, es post pilnīga iesācēja pamācību par Bitcoin tirdzniecību, bet tagad, šeit ir galvenie varianti:

Bitcoin dienas tirdzniecības

Dienas tirdzniecības ir pirkšana un pārdošana Bitcoins tajā pašā dienā, pamatojoties uz mazo, īstermiņa cenu svārstībām. Tātad, ja jūs domājat, ka Bitcoin cena ir gatavojas iet uz augšu, tas ir labs laiks, lai iegādātos kādu Bitcoins un pārdot tos off kad esat veicis peļņu. Lai piedalītos faktiskajā dienas tirdzniecības, jums ir sava vai nopirkt Bitcoins.

Bitcoin CFD (cenu starpības līgumus)

Bitcoin binārā iespējas ir forma tirdzniecību, kurā jūs prognozēt, ja no Bitcoin cena pieaugs vai samazināsies noteiktā laika sprīdī. Ja jūs esat pareizi, jums nopelnīt opciju s izmaksa; Ja jūs esat nepareizi, jūs zaudējat savu ieguldījumu. Tos sauc par "binārais Options", jo rezultāts ir vai nu uzvarēt vai zaudēt; tur nekas pa vidu.

Būtībā, tas ir azartspēļu veids, kas ir pārklāti ar diezgan nosaukumu

Neviens nevar precīzi paredzēt, kas notiks ar Bitcoin cenu. Ja tas būtu iespējams, mēs visi būtu miljardieri. Es iesaku jums apturēt prom no Bitcoin binārā iespējām, ja jums patīk spēlēt, un, ja jūs darāt, tas ir labi es domāju.

# 8 - Bitcoin filiāli mārketings

Es esmu uzrakstījis daudz agrāk par to, kā es radīt jauku summu Bitcoins ar saistītajām programmām. Ideja par filiāļu programmu ir, ka jūs veicināt kāds cits produkts, un viņi maksā jums atpakaļ uz pārdošanas jums ienest. Tā, piemēram, es varu veicināt TREZOR (kas ir faktiski awesome produkts, kas man personīgi izmantot), un, ja kāds nolemj pirkt TREZOR un viņi nāca no mana vietā, man komisijas par to. Vienkārši, lai jūs saprastu potenciālu tam, šeit ir manas TREZOR peļņa no pēdējā mēneša laikā:

* Negatīva darījums Jan 5. Ir izmaksa no TREZOR par iepriekšējiem ienākumiem.

Kā jūs varat redzēt, tas var piebilst līdz diezgan jauku summu, jo īpaši, ja jūs uzskatāt, ka tad, kad es izveidoju ziņa, kas ģenerē nodošanu, tas būtībā viss autopilots no turienes. Ja jūs interesē iet pa šo ceļu, šeit ir dažas vairāk informācijas par filiāļu tirdzniecību ar Bitcoin. Un šeit ir listof daudzām Bitcoin saistītajām programmām, kas tur.

# 9 - Atvērt jaucējkrāns / rotatora

Es uzzināju par šo iespēju tikai nesen. Es esmu uzrakstījis plašu ziņu par to, kā darboties savu Bitcoin jaucējkrāns, bet, ja jūs nevēlaties problēmu pārvaldīt jaucējkrāns, varat arī mēģināt veidot Bitcoin jaucējkrāns rotators.

Rotators vietne ir vietne, kas ļauj ātri sērfot pa dažādiem krāniem, neatverot jaunu vietni vai cilni katru reizi. Saites uz katra krāna iekšpusē rotatora ir referral saites, un rotatora īpašnieks nopelna komisijas no katras krāna jūs apmeklējat, izmantojot to kā labi. Jūs varat apskatīt 99Bitcoins 'rotators, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, ko es domāju.

Tomēr rotators nepieciešama apkope, kā arī, jo Bitcoin jaucējkrāni nāk un iet diezgan ātri, un jums ir nepieciešams, lai atjauninātu savu rotators atbilstoši. Ņemot teica, ka, ja jūs veicat veiksmīgu rotators ar daudz satiksmes, jūs varat droši radīt jauku ienākumus.

# 10 - Spēlējiet nopelnīt Bitcoins

Malā no azartspēlēm, kas tiek uzskatīts par spēli, ir dažādas Bitcoin spēles, kas neprasa nekādus ieguldījumus, un ļauj nopelnīt Bitcoins spēlējot viņiem. Domājiet par to kā jautru krāns, jo jūs, iespējams, tiks izšķērdēt savu laiku un nopelnīt ir ļoti maz, kā arī.

ChopCoin, Coinbrawland Bitcoin ārvalstnieku mobilo Appare tikai daži piemēri, kā jūs varat veikt uzdevumu nopelnīt nelielu daudzumu Bitcoin patīkamāku.

# 11 - nopelnīt Bitcoins, atbildot uz jautājumiem

Tīmekļa vietne, kas nāca uz manu uzmanību ne sen ir Bitfortip. Ideja par mājas lapas ir vienkāršs, kāds publicē jautājumu ar atalgojumu. Kurš atbild uz jautājumu vislabāk izpaužas atlīdzību. Jautājumi prasa kādu pētījumu tiešsaistē, šeit ir daži piemēri:

  • Atrast lētāko cenu konkrētā mobilo tālruni tiešsaistē
  • Atrast labāko Bitcoin reklāmas platforma

No Bitcoin apbalvojuma summa tiek noteikts no pieprasītāja. Minimālā summa, kas nepieciešama, ir 0,0001 BTC. Aptuveni $ 0,06 ar pašreizējo Bitcoin cenu.

Es neesmu pārliecināts, cik daudz jūs varēsiet pelnīt ar šo vietni, jo tas, šķiet, ir jaunu jautājumu ievietojis apmēram divas reizes nedēļā. Tas nozīmē, ka vietne ir nepieciešams, lai iegūtu mazliet vairāk satiksmes, pirms tā var kļūt par dzīvotspējīgu ienākumu avots, tomēr jūs noteikti vajadzētu pārbaudīt out.

Bonus variants - Saņemt daļu / visas jūsu algas Bitcoin

Bitwage ir uzņēmums, kas piegādā bankas kontu darbiniekiem jebkurā valstī, kas saņem algu un biznesa maksājumus no ASV / ES / UK, un tad maksā tos ar Bitcoin. Tādā veidā, ja jūs strādājat jebkuru darbu, kas var maksāt, lai Bitwage kontā, jūs varat saņemt savu algu Bitcoin. Jūs varat arī izvēlēties tikai daļu no jūsu algas Bitcoin un pārējo Fiat valūtā.

Lūk īss video par to, kā tas darbojas:

Nav tādas lietas kā vieglu naudu

Tur jums ir tas, tas ir pilns masīvs iespēju nopelnīt Bitcoins tiešsaistē jau šodien. Kā jau teicu sākumā, nav tādas lietas kā bezmaksas Bitcoins - katrā no šīm iespējām tas būs vai nu izmaksās laiku un naudu, lai radītu vairāk monētas. Lai wrap lietas uz augšu, es šo tabulu, norādot, kur katram no variantiem es tikko uzskaitītajiem atrodas uz "piepūli - ienākumu" asīm.

Ja jums ir vairāk idejas par pelnīt Bitcoins tiešsaistē, uzskaitīt tos komentāru sadaļā zemāk. Man patiktu dzirdēt par tiem.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata