Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

SVARĪGI UPDATE: Šis process nedarbojas vairs. Par atjauninātu rokasgrāmatu par Bitcoin kalnrūpniecības izlasīt šo ziņu.

Ja esat dzirdējuši par Bitcoin jūs, iespējams, ir arī dzirdējis par Bitcoin ieguves. Bitcoin ieguve ir process pagrieziena skaitļošanas jaudu uz faktisko Bitcoins. Tas ļauj ģenerēt Bitcoins bez nepieciešamības faktiski tos iegādāties.

Tagad daudzi cilvēki saka, ka ieguves nevar izdarīt mājas datorā, un ka jums ir nepieciešams ļoti dārgas iekārtas, lai sāktu ieguves, bet tas nav pilnīgi taisnība.

Anycomputer var izmantot, lai mīnu Bitcoins, pat vecāko un vājākais klēpjdators esat atrodas ap mājās. Patiesībā ne tik sen veiksmīgs eksperiments tika veikts, kad 55 gadus vecs IBM dators tika izmantoti mīnu Bitcoins.

Bet, protams, kad jūs sākat meklē rokasgrāmatas par to, kā mine Bitcoins tas vienmēr ir ļoti tehnisks, ar nosacījumiem, piemēram, "hash-kursu" un "SHA-256" un visu veidu citiem savādiem noteikumiem. Tātad jums atrast sev cīnās ar šiem noteikumiem līdz brīdim, kad jūs beidzot vienkārši atmest ideju par ieguves Bitcoins visi kopā un vienkārši pāriet.

Labā ziņa ir tā, ka jūs canmine bitcoins mājās, izmantojot anycomputer esat ko apkārt ar simpleand easyprocess.

Vienīgais, kas jums būs nepieciešama, ir dators, kas ir savienots ar internetu. Personīgi es ieteiktu, izmantojot datoru, kas netiek izmantots kaut kas cits, jo ieguves process ir ļoti sarežģīts, un būs palēnināt jūsu datora uz leju būtiski.

SVARĪGI UPDATE: Šis process nedarbojas vairs. Par atjauninātu rokasgrāmatu par Bitcoin kalnrūpniecības izlasīt šo ziņu.

Pirmkārt, iet uz Bitminter.com. Par navigācijas joslā atlasiet "Pievienoties", un izveidot kontu. Pārliecinieties, lai atcerēties savu lietotājvārdu, jo mēs to izmantot šādos posmos.

Tad ejiet uz "rīkiem", "Bitminter klients" un izvēlieties "jaunāko atjauninājumu". Tas būs lejupielādēt failu datorā, kas ļaus tam, lai sāktu ieguves Bitcoins.

Kad fails ir pabeigts, lejupielādējot vienkārši palaist to un izpildiet vienkāršu uzstādīšanas instrukciju. Tas nav svarīgi, ja jūs esat uz Mac, Windows vai Linux datoru, programma darbosies nevainojami par jebkuru operētājsistēmu, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka Jums ir Java uzstādīta. Ja jums nav programma lūgs jums instalēt to, kad jūs palaist to.

Kad programma ir izveidota klikšķis "Dzinēja start", ievadiet savu lietotājvārdu un voila! Jūs tagad ieguves Bitcoins no sava mājas datora.

Dažas svarīgas lietas, pirms mēs secināt. Pārliecinieties, lai saglabātu jūsu datoru atdzisusi, izmantojot ventilatoru vai īpašu dzesēšanas ierīci. Ja jums nav jūsu dators var pārkarst pēc kāda laika un sabojāt sevi.

Jūs arī paziņojums, ka, ja jūs mīnu savā mājas datorā, iespējams, ieguves ļoti lēni, un netiks saņemts pietiekams Bitcoins pat segtu elektroenerģijas izmaksas darbojas dators. Piemēram, manā mājas datora es 13 satoshis pēc vienas pilnas dienas ieguves.

Ja vēlaties, lai aprēķinātu, cik daudz Bitcoins varat raktuves savā datorā vienkārši izmantot amining calculatorand ievadiet apstrādes ātrumu. Jūs varat redzēt savu apstrādes ātrumu apakšējā labajā pusē Bitminter programmu.

Ja jūs vēlaties palielināt savu ieguves ātrumu, jūs vienmēr varat pievienot veltīta Bitcoin kalnračiem, lai jūsu mājas datoram. Šodienas Bitcoin ogļrači ir pazīstami kā ASIC kalnračiem, ASIC apzīmē Application Specific integrālās shēmas, un tas būtībā ultra jaudīgu datoru, kas paredzētas tikai ieguves Bitcoins. Jūs varat atrast daudz izmantoti kalnračiem par eBay vai vienkārši nopirkt jaunu tiešsaistē.

Apkopojot lietām augšu, jūs varat joprojām mīnu bitcoins mājās, izmantojot anyold datoru. Jūs, iespējams, nebūs ļoti efektīvs, bet, ja jūs vēlaties, lai iegūtu garšu, ko nozīmē būt Bitcoin kalnraču, jūs varat darīt tikai 2 minūšu laikā, izmantojot metodi, mēs tikko apspriedām.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā