Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Iespējams, viens no visvairāk "neērto" jautājumu par Bitcoin ir tas, ka jūsu Bitcoin adrese izskatās, ka jūs vienkārši veido ķekars izlases numurus un rakstzīmes. Par laimi ir daži veidi, kā jūs varat pielāgot savu Bitcoin adresi, lai tas izskatās pievilcīgākas. Neviens no veidiem, kā es iesniegs šajā amatā būs ideāls, bet jūs varat izvēlēties vienu, uzvalki jūs visvairāk.

Variants # 1 - 3. Puse pilnībā pielāgotā nosaukuma

Onename.iois pakalpojumu, kas apgalvo, ka ir "savu digitālo pase tīmekļa". Izveidojot vienkāršu lietotājvārdu Onename (piemēram, raktuves ir vienkārši "Ofir"), jums var būt cilvēki, jums nosūtīt Bitcoins uz šo lietotājvārdu. Diemžēl tas darbosies tikai ar kabatas, kas ir saderīgi ar Onename API un tur nav daudz brīdī.

Tas ir ekvivalents ar lietotājvārdu pie Coinabse piemēram, un tad tiek ierobežota, izmantojot to tikai tad, kad kāds sūta jums Bitcoins cauri Coinbase. Tātad prosare ļoti skaidrs - tas ir viegli izmantot, un nosaukums izskatās diezgan. Consare, ka jums nav pilnīga kontrole pār jums privāto atslēgu (kas ir liels nē nē ar Bitcoin pasaulē), un, ka jūs tikai konkrētiem kabatas, kas var sūtīt naudu.

Variants # 2 - Izmantot tualetes adrešu ģenerators

Iedomība adrese ir tikai Bitcoin adrese, kas ir zināma vēlamo raksts par varoņiem, lai tas izskatās mazliet labāk. Tu būsi parasti tikai varētu pielāgot tikai nelielu rakstzīmju skaitu un nevis visu adresi, lai jūs varat ievietot savu vārdu vai segvārdu. Lūk, daži piemēri:

1BoatSLRHtKNngkdXEeobR76b53LETtpyT

1NiNja1bUmhSoTXozBRBEtR8LeF9TGbZBN

1NeiL1eBshdVaKRn4SVeeK4qT6bL9tSePu

1BTC24yVKQdQNAa4vX71xLUC5A8Za7Rr71

1stDownqyMHHqnDPRSfiZ5GXJ8Gk9dbjO

Jums vēl ir sekot Bitcoin adrese ierobežojumu, kas nozīmē, ka jūsu sabiedrībai adrese sākas ar "1", un radot šīs adreses aizņem kādu skaitļošanas jaudu (jo jums ir nepieciešams, lai "uzminēt", viņiem ir ne tikai izveidota).

Ja jūs nevēlaties nokļūt tehniskajā daļā, kā brutālu forceyour ceļu veidojot šādu adresi var izmantot risinājumu, piemēram, BitcoinVanityGento izveidot šādu adresi jums.

Izmantojot šo rīku, var būt viegli, bet tas ir 2 liela cons- the 1st, ka tad, ja kāds cits rada savu publisko adresi Jums tas nozīmē, ka viņi arī zina savu privāto atslēgu un var kontrolēt jebkuru Bitcoins jums nosūtīt uz šo adresi. 2. Ir tas, ka parasti maksā naudu.

Variants # 3 - Izveidot tualetes adresi savu

Ja jūs joprojām vēlaties, lai izveidotu savu tualetes adresi, bet ne uzņemties risku kāds Zinot savu privāto atslēgu, jūs varat izveidot vienu ar sevi. Pirms es sāku izskaidrot jums, kā izveidot šo es gribu, lai jūs zināt:

1. Šis process prasa Windows datoru. Jūs varat arī darīt to uz mac, bet tas ir daudz sarežģītāk.

2. Es gribētu pateikties Neil Sardesai par viņa lielisko rakstu CryptoCoinsNewswhich es pamatoju šo pamācību par.

3. Process ir tehniska. Es staigāt jums caur to, bet tas var likties mazliet biedējošu kādu, kas nav tehniska rakstura.

Lai izveidotu pielāgotu Bitcoin publiska adrese mums būs nepieciešams atrast pareizo privāto atslēgu. To var izdarīt tikai ar to, kas ir pazīstams kā "brutālu spēku" (būtībā guessing kamēr mēs hit pareizo kombināciju). Brutālu spēku prasa skaitļošanas jaudu, tāpēc mums būs nepieciešams, lai mūsu datoru, lai strādātu par to.

Step 1: Lejupielādēt VanityGen

Mēs sāksim lejupielādējot programmu ar nosaukumu "Vantiygen". Kad jūs atvērt ZIP failu, ko esat lejupielādējis, jums vajadzētu redzēt šādu saturu:

Tā kā es esmu pieņemot, ka lielākā daļa lasītāju šo ziņu ir mazāk tehnisks mēs izvēlēties "VanityGen" vai "VanityGen64", lai izmantotu savu CPU šim uzdevumam.

2. Solis: Run VanityGen

Atveriet komandu uzvednes logu, nospiežot "Start" -> "Run", tad ierakstot "cmd" un nospiediet "OK".

Tālāk jums būs nepieciešams vai nu rakstīt faila ceļu vai vienkārši velciet EXE failu melnajā cmd logā (darbojas tikai no Windows 7 un uz augšu). Ja jūs izmantojat 64 bitu datoru, tad izvēlēties VanityGen64.

Ja nospiežat Enter jūs redzēsiet iespēju saraksts VanityGen piegādēm. Tagad mēs vēlamies darboties VanityGen lai brutālu spēku mūsu adresi. Tātad atkal ielieciet VanityGen faila ceļu, bet šoreiz pievienot "-V -I [5-6 rakstzīmes gribētu savu adresi, sākot ar 1]".

Tā, piemēram, es varu rakstīt -V -i 1cool "vai" -V -i 1test "kā rakstīts zemāk piemērā.

Ievērojiet, ka "-V" ir pieprasīšanai produkciju ar vārdiem. Ar "-i" ir lūdzot to par lielo burtu (kas aizņem mazāk laika, lai aprēķinātu). Jo ilgāk izejas jūs lūgt ilgāk tā veiks programmu, lai atrastu pareizo adresi. Kad jūs hit Enter jūs redzēsiet kaut kas līdzīgs šim:

Informāciju apakšā ir šādi:

Kkey / s - Vai ātrums, ka programma darbojas.

Prob - Par klupšanas pēc jūsu pieprasīto adresi tajā brīdī varbūtība.

Pēdējais skaitļu kopums, nozīmē, ka 30,3 sekundēs varbūtība būs 50%. Atkarībā no tā, cik laimīgs jūs esat jūs saņemsiet savu adresi kaut kur starp 50% un 100% varbūtību. Kad aprēķins ir izdarīts, jūs redzēsiet šādu tekstu:

Jūs varat redzēt publisko adresi un privāto atslēgu apakšā. Ja jūs vēlaties izmantot šo adresi, jums būs nepieciešams toimport šajā privātajā atslēgu jūsu Bitcoin maku. Lai iegūtu vairāk informācijas par iedomība adreses pārbaudiet šo BitcoinTalk pavedienu.

Ir foršs adresi esat jau izveidojis? Ielīmējiet to komentāru sadaļā zemāk, lai mēs varētu redzēt, cik radoši esat...

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata