Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Mans minējums ir, ka jūs, iespējams, jau gāja cauri visiem "parastā" sīkumi, piemēram, tirdzniecību Bitcoins, mēģinot rakt tos, varbūt pat ņemot arbitraging dažādus maiņas kursus (es zinu, es darīju). Bet es domāju, ka daudzi cilvēki aizmirst par vienu no ienesīgākajiem, kā jūs varat veikt naudu no Bitcoin šodien.

Attiecībā uz tiem no jums, kas nav lasīt šo blogu regulāri, patīkami ar jums iepazīties. Mans vārds ir Ofir un es esmu darbojas 99 Bitcoins par pēdējiem 2 gadiem. Jums var būt jautājums, kā es varu palaist blogu, kas nav nekādu reklāmas un joprojām palikt rentabla.

Nu lūk, kur tas kļūst interesants:

Es izmantoju filiāli tirdzniecības iekšpusē Bitcoin nozarē, lai iegūtu pastāvīgu regulāru ienākumu no manu blogu. Affiliate mārketings, tiem svešs ar terminu, ir tirdzniecības forma, kur es saņemšu naudu par sālot maksāt klientiem esošās Bitcoin uzņēmumiem.

Tātad, pat tad, ja man nepieder Bitcoin bizness, es vēl joprojām var piesaistīt esamību citu Bitcoin uzņēmumu un dot viņiem jaunus klientus. Man maksā par šiem jaunajiem klientiem, un tas, kā es varu pelnīt naudu no Bitcoin nozarē.

Bet tas viss nebūtu interesanti, ja man nav jums parādīt dažus dzīvu rezultātus tas ir?

Es nedomāju, ka tā.

Tātad, pieņemsim to apskatīt pēdējo 12 mēnešu laikā, kas es esmu, kas nodarbojas ar to. Pirmais piemērs, es esmu gatavojas sniegt jums no TREZOR, kas ir uzņēmums, kas jūs droši vien zināt, ja jūs esat nodarbojas ar Bitcoin. TREZOR ražo Bitcoin aparatūras kabatas.

Te ir manas TREZOR ieņēmumi no pēdējo 6 mēnešu laikā:

Kā jūs varat redzēt pēdējo 6 mēnešu laikā es esat veikuši gandrīz 6 Bitcoins kopumā. Vidējā Bitcoin maiņas kurss visā šajā laika posmā bija apmēram $ 300. Tas nozīmē, ka es esmu, kas 300 $ / mēnesī vidēji no viena tirdzniecības metodi (ko es pakļaut drīzumā).

$ 300 / month nav kaut ko rakstīt mājās apmēram

Patiešām, bet kā par $ 3000 / mēnesī? Pieņemsim apskatīt citu komersantam es esmu veicina - Plus500. Plus500 ir Bitcoin CFD tirdzniecības platformu. Vienkārši runājot, tas ir vieta, kur cilvēki iet tirdzniecībai Bitcoins, lai peļņu no valūtas kursu. Viņi nesaņem, lai saglabātu pašas faktiskās Bitcoins (vairāk par to šeit).

Te ir manas peļņa no pagājušajā gadā veicina Plus500:

Šo maksājumu kopsumma piebilst līdz $ 29.036 - apmēram $ 2419 mēnesī. Piebilst, ka pie $ 300 / mēnesī no TREZOR un jūs varat redzēt manu jautājumu - ir liela nauda, ​​kas jāizdara iekšpusē Bitcoin nozarē. Protams, man ir daudz vairāk uzņēmumu, kas nodrošina papildu ieņēmumu plūsmu.

Lūk ložņāt pīķa par to, kā es daru to, ko es daru

Galvenā ideja izveidot uzņēmumu, kas radīs naudu no Bitcoin ir diezgan vienkārša:

  1. Atrast Bitcoin problēma, kas ir risināšana
  2. Piešķiriet risinājumu
  3. Monetize no šķīduma

Kā es solīts iepriekš, ļaujiet man parādīs piemēru par to, ko es darīju ar TREZOR s filiāļu programmu. TREZOR ir lielisks produkts, (es izmantoju to sevi), bet lielākā daļa cilvēku pirms iepērkas internetā parasti meklēt atsauksmes par produktu.

Tātad problemwould būt, ka cilvēkiem ir nepieciešams TREZOR atsauksmes, un mysolutionis dot savu pārskatu par TREZOR, ko es pēc tam var arī monetizeinto filiāļu nopelnīt.

Gala rezultāts varētu būt, ka šis pārskats sasniegs 1. Lapā Google, kad kāds meklē "TREZOR pārskatīšanai." Tādā veidā es veicu pasīvo ienākumu plūsmu no TREZOR s filiāļu programmu, jo Google dod man brīvu satiksmi.

Tagad ne lielīties, bet pirms es virzīties tālāk, justies brīvi, lai virzītos uz Google un meklēt "TREZOR pārskatīšanu", un man pateikt, ko jūs redzēt nāk klajā pirmajos 3 rezultātiem.

Kā man tur nokļūt? arī tas ir garš stāsts, bet viens praktisks padoms es varu dot jums ir šāda:

Cilvēki parasti meklēt "uzņēmuma X vs uzņēmumu Y", - un, ja jūs rakstītu ziņu, kas raksturo šādu salīdzinājumu, jūs varat darīt to uz pirmo lapu Google diezgan ātri.

Protams, es arī veicināt Ledger (TREZOR konkurents) uz šo lapu, izmantojot filiāļu programmu. Tādā veidā es varētu monetizēt savus centienus, uzturoties mērķis.

Vai jums stāsta man tas viss tikai tāpēc, lai lielīties?

Patiesībā es esmu stāsta jums šo, lai jūs zinātu, ka tas, ko es daru, nav patiešām īpašu, un to var izdarīt ikviens, ar kādu veselo saprātu un vēlmi mācīties. Pēdējo 2 gadu laikā, kas es esmu, kas strādā 99Bitcoins man izdevās augt to gandrīz 100% automatizētas uzņēmumu, kas rada $ 120K gadā.

Man nav lielu biroju, man nav daudz darbinieku (patiesībā man nav darbinieki). Es strādāju no mājām, un tikt galā ar kaut ko, es mīlu, kas rada man stabilu ienākumu plūsmu. Tik daudzi cilvēki meklē veidus, kā padarīt ātri buks ar Bitcoin kalnrūpniecības un tirdzniecību, ka tie nespēj paskatīties uz acīmredzamajām metodes, kas ir ap gadiem!

Affiliate mārketings ir aptuveni kopš 1994. Gada! Tas ir pierādīts un pārbaudīts modelis, lai pelnītu naudu no jebkura uzņēmuma.

Vēl viens lielisks piemērs tam, kā veicināt Bitcoin bizness

Coinbaseoffers $ 1 Bitcoin par katru jaunu maksājumu klientu jums dot uz kuģa. Es neesmu liels ventilators no to filiāļu programmu, kā to komisija ir diezgan zems. Tomēr es nekad garām neizmantotu iespēju :)

Lai sāktu off, dodieties uz Google un ierakstiet "Coinbase vs, un redzēt, ko tas automātiski pabeidz. Protams, pirmais ieteikums būtu" Coinbase vs aplis ".

Tagad viss, kas jums jādara, ir rakstīt post par Coinbase vs Circle, izvietot dažus papildu (ļoti vienkāršs) taktiku, un jūs esat uz 1. Lapā Google. Vai varat uzminēt, ko mājas lapas jūs gatavojas atrast, ja jūs meklēt šo terminu Google tagad?

"Atpakaļ nākotnē" metode rangu Google

Tas ir forši kapāt saņemtu ranžēta Google ārkārtīgi populārs meklēšanas terminu, pirms viņiem pārpildīts ar konkurenci. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai rangs terminu "Bitcoin cenu prognozes", tas būtu gandrīz neiespējami, jo tu būsi konkurēt ar noteiktajiem vietnēs, piemēram, Nasdad, Coindesk un Pando Daily.

Bet tur ir vēl veids, kā pārspēt šos guys:

Ko darīt, ja tu būtu rangs meklēšanas terminu, kas nav pastāv vēl? Piemēram, "Bitcoin cenu prognozes 2016.". Es domāju, neviens rakstot par šo tagad, jo mēs neesam 2016. Gadā vēl. Bet, ja jums galvu sākt tad, kad cilvēki sāk meklē šāda meklēšanas terminu, uzminēt, ko mājas nāks klajā?

Es tiešām izmantoja šo metodi, 2014. Gadā beigās, un uzrakstīja šo articleabout Bitcoin cenu prognozes 2015. Tas bija milzīgs panākums, un līdz pēdējā laikā man izdevās saglabāt savu 1. Lapu pozīciju šo terminu. Gandrīz 2000 cilvēku piedalījās aptaujā, kas bija šajā lapā!

Protams, kad es saņēmu cilvēkus uz manu mājas lapā, es pēc tam varētu veicināt dažādus piedāvājumus par Bitcoin tirdzniecību ar tiem, es domāju es jau zinu, viņi ir ieinteresēti Bitcoin cenu prognozes.

Tāpēc domāju par to brīdi, katru reizi, kad jutīgu meklēšanas vienumam, kuru vēlaties rangs - jūs varat vienkārši iegūt atspērienu, rakstot par to, pirms tā kļūst meklēja Google.

Mana jaunā eBook ir 278 lapas ceļvedis par to, kā kopēt manu veiksmi

Jā, viss šis amats ir bezkaunīgs plug, jums mani. Bet, ja jūs atradu informāciju par to noderīgu, varbūt vēlaties, lai pārbaudītu "My Dirty Little Bitcoin Secrets". Tas ir video, protams, kas izskaidro piemērus, piemēram, par kuru tikko lasīt un daudz ko citu.

Es neiešu par to, jo visas detaļas ir uz produkta lapā, bet, ja jūs nopietni par pelnīt naudu ar Bitcoin tas būtu iespējams, ir labākais veids, kā sākt.

BTW - kopējā naudas summa, es pavadīju uz radot 99Bitcoins no savas kabatas bija tikai $ 80. Tas ir visvairāk naudas jebkad esmu vajadzēja riskēt, lai radītu savu veiksmi šajā Bitcoin nozarē. Ja Jums ir kādi jautājumi par grāmatu vai ko es tikko paskaidroja nekautrējieties lūgt tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums