Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Tātad, jūs vēlaties kļūt par kalnraču... Vienmēr sapņojis tērēt savu dienu ar ķiveri uz jūsu galvas, rakšanai dziļumā zemes ar pickaxe? Tad iet meklēt citu guide, jo tas viens ir forthe jauniņos, kuri vēlas kļūt par Bitcoin ogļrači, bet vispirms ir nepieciešams, lai saprastu pamatus šīs mākslas.

Pirmā lieta, kas atzīst: ne katrs Bitcoin lietotājs ir kalnraču, tās ir divas dažādas lietas. Otrkārt, jums ir jāizvēlas, kāda veida kalnracis jūs vēlaties būt: tāda veida, kas dara to jautri un nav meklē peļņu, bet gan par citu pieredzi, vai vienu, kas ir laiks, lai to izdarītu efektīvā veidā un laimēt naudu no tā. Gatavi? Ejam!

1. Pamati par Bitcoin kalnrūpniecības

Tāpat kā mēs jau to teica, nav pickaxe un ķivere, kas šāda veida ieguves. Tātad, jums ir nepieciešams, lai apskatīt šo pamatinformāciju, lai saprastu, ko jūs nokļūst. Iedomājieties, jums jau ir viss, kas jums ir nepieciešams, programmatūru un aparatūru iekļauti. Kad sākat ieguves procesu, jūsu dators darbosies kriptogrāfisko jaucējsummas funkciju (ieskatieties piemērs šeit), kas balstās uz bloka galvenes. Tas nozīmē, ka tad, kad jūs esat radot, jums ir arī pastāvīgi jaukšanas bloķēto galvenes, kas laiku pa laikam atjaunina, kā jūs strādājat par to (atkal, izlasiet šo labāk saprast definīciju).

Katra jauna hash tiks identificēts ar kalnrūpniecības programmatūru ar citu numuru - sauc nonce- un kļūt izlases par bloka galvenes elements. Pēc šī procesa, katrs sajaukšanai funkcija dos hash.

Hash ir garš skaitlis, kaut kas līdzīgs šim: 93ef6f358fbb998c60802496863052290d4c63735b7fe5bdaac821de96a53a9a

Tālāk, tur ir grūtības targetlevel. Lai izveidotu derīgu bloku, katrs kalnraču ir jāatrod jaukšanu, kas ir zemāks par attiecīgajā grūtības mērķi. Tas ir diezgan tehniska detaļa, bet ļaujiet mums tikai sniegt jums piemēru:

Ja grūtības mērķis ir 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000, jebkurš numurs, kas sākas ar nulli būtu jāatrodas zem mērķa, piemēram 0787a6fd6e0782f7f8058fbef45f5c17fe89086ad4e78a1520d06505acb4522f.

Tomēr, tā kā tie ir tik lielas skaitļi, kalnračiem pieņēma vienkāršāku sistēmu: lai izveidotu vairākus atbilstoši kalnrūpniecības grūtībām, kas atspoguļo, cik grūti ir izveidot bloku šodien, salīdzinot ar pirmo bloku, iegūst ar Satoshi Nakamoto. Grūtības līmenis mainās ik pēc 2016. Blokus, un tas nozīmē, ka, ja tīkls jauda palielinās, grūtības palielinās arī. To var pārbaudīt pageto zināt atjaunināto grūtības līmeni.

2. Kāda veida kalnracis jūs vēlaties būt?

Nākamais, jums ir jāveic izvēle: to, kas jūs vēlaties būt ieguves pasaulē? Jūs varat darīt savu ieguves aloneand uzņemties riskus, bet arī atlīdzības, vai arī jūs canjoin ieguves baseins. Pašlaik lielākā daļa ogļrači ir biedri ieguves baseins, kas tiek uzskatīts par visefektīvāko veidu, lai veiktu darbu, un saņemt to, kas ir jūsu rokās.

Jums ir dažas lielas piemēri baseini, piemēram, BTC ģildes 50BTC, divi no lielākajiem pasaulē. Bet, lai izvēlētos labāko baseinu jums, ieskatieties šajā pilnīgu salīdzinājumu.

3. Izvēlieties savu programmatūru

Pēc tam, kad izlemt, kāda veida kalnraču jums būs, ir pienācis laiks, lai uzzinātu vairāk par pieejamo programmatūru. Ja jūs ieguves par savu, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu Bitcoin klientam, JSON-RPC. Ja jūs izvēlaties, lai pievienotos ieguves baseins, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos vienu un reģistrēt tur.

Tad ir pienācis laiks, lai izveidotu faktisko kalnraču, programmatūru. Jūs varat pārbaudīt 99Bitcoins programmatūras rokasgrāmatu un izvēlēties, kāda operētājsistēma tev ir. Jums vienmēr būs nepieciešama īpaša programmatūra, lai savienotu jūs ar blockchain un savā ieguves baseins, ja tu esi viens.

4. Izvēlieties savu aparatūru

Long devusies ir dienās, kad pirmie kalnračiem nācās svīst grūti izveidot Bitcoin, ar savu veco noregulē procesoros. Ar Bitcoin paplašināšanās, cilvēki pamanīja, ka tā bija vieglāk mine ar videokartēm (GPU), kas ļāva 50x līdz 100x palielinājumu minging spēku un saglabāto dažas enerģiju, tajā pašā laikā.

Tas bija solis, kas ved mūs uz nākotni: pirmkārt, ieguves pasaule virzījās uz lauka programmējamie ventiļi bloki (FPGA) - šī tehnoloģija nav īsti daudz jaudīgāki, bet tas ļāva lietotājiem ietaupīt daudz enerģijas -, un pēc tam uz Application Specific Integrated Circuit (ASIC) laikmetā. Un tas bija par laiku! ASIC ir mikroshēma, kas īpaši paredzēts, lai mine Bitcoins.

Kad tas ieradās tirgū, tas pūta mūsu smadzenes: šie bērni piedāvā 100x palielinājumu jaukšanas jaudu, bet var arī samazināt enerģijas patēriņu nozīmīgā veidā.

Pēc tam, kad, zinot visu, kas būs jūsu "ierocis" izvēles? Nesniedz šo lēmumu tagad. Pirmkārt, ņem apskatīt šo ieguves aparatūras salīdzinājumu.

Tātad, šie ir galvenie noteikumi, kas jums jāzina, lai sāktu ieguves savu Bitcoins un attīstīties citā zināšanu līmeni. Ja jūs vēl nav gatava, lai sāktu, bet vēlaties zināt, kā tā uzskata, tāpat bez instalēšanas jebkādu programmatūru, mēģiniet Bitcoin Plus. Tas ir pārlūkprogrammu balstīta CPU Bitcoin kalnraču un kamēr tas nav efektīvs, lai nopietni ieguvei, tas ir ideāls, lai parādītu jums, kā tas ir, piemēram, raktuves atrodas baseins.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt