Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Tā kā nav citu veidu, kā maksāt un izmantot Bitcoins, mēs varētu arī atrast veidus, lai aizsargātu vienu esam: maku. Šī digitālā rīka drošība ir, īpaši kopš Bitcoin ir bums, galvenās bažas par kriptonauda attīstības kopienu.

Jums ir jāzina, ka, ja kāda iespēja, jūs zaudējat savu maku vai tā paroli, tas ir super grūti atgūt. Arī tad, ja zaglis iegūst piekļuvi jūsu maka vai paroli un nozog jūsu Bitcoins, nav veids, kā atgūt savu naudu. Sakarā ar šo un citiem pārvarēt grūtības, liels progress ir panākts pēdējo četru gadu laikā, bet mums vēl ir daudz ko darīt.

Jūs varat novērst dažus no riskiem, taču viena kļūda var sabojāt visu savu smago darbu. Iesim caur kādu no nesenajiem gadījumiem zaudējumu un zādzībām, un pārbaudīt, kādi ir iespējamie risinājumi, lai aizsargātu savu digitālo valūtu.

1. 25.000 BTC nozagts

2011. Gada jūnijā Bitcointalk loceklis pazīstams kā "allinvain" zaudēja pārsteidzošs summu 25,000 BTC, tāpat kā 500,000 $ brīdī! Zaglis, nezināma ielaušanās, kaut ieguva tiešu piekļuvi savam datoram un maku un nozaga Bitcoins, izmantojot vienu no diviem veidiem: vai nu viņš ir veicis darījumu no "allinvain s" paša datora vai vienkārši ielādējis wallet.dat failu un iztukšoja to savu datoru. Kas varētu "allinvain", ir darīts šajā gadījumā? Viņš varētu būt šifrēts savu maku, bet 2011. Gadā šis process nebija tik vienkārši, kā tas ir tagad.

2. 7.000 BTC zaudēts

Pirms diviem gadiem, Bitcoin attīstītājs Stefan Thomas bija trīs dublējumkopijas viņa maku - šifrētā USB stick, kas ir Dropbox kontu, un arī Virtualbox-, un pat tas viss varētu palīdzēt viņam. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš dzēsti divi no šiem backups un aizmirsu paroli trešo vienu, zaudējot 7.000 BTC uz visiem laikiem! Tas bija $ 125,000 tajā laikā.

3. 2 BTC pieņem Java programmas

Cietušais pastāstīja savu stāstu šeit: "pagājušajā naktī ap 9pm PDT, es noklikšķinājis uz saites, lai dotos uz CoinChat.freetzi.com un man bija piedāvāts palaist java es darīju (domāšana tas bija likumīgs chatoom) un nekas nav noticis I.. Aizvēra logu un domāju neko par to. Es atvēru savu Bitcoin-QT maku apmēram 14 minūtes vēlāk, un redzēja darījumu, kas man neapstiprināja iet uz maka 1Es3QVvKN1qA2p6me7jLCVMZpQXVXWPNTC, gandrīz manu visam maku (2.07 BTC) ", kaut kas līdzīgs 300 $ at laiks. Un tas monēta tika šifrēta! Bet uzbrucējs atraduši veidu, kā apiet to: Java lietojumprogramma, ka cietušais bija atvērtas arī bija lūgusi papildu atļaujas, un tas ir noslēpums. Tā kā cietušais piekrita, viņš deva piekļuvi ļaunprātīgu programmu, kas varēja izlasīt visu viņa keystrokes. Tad pieteikums gaidīja, kamēr viņš ievadījis savā maka paroli un reģistrē to, dešifrēšanas un izsūknētu maku.

4. 160 BTC ņemti no Blockchain.info seifa

Blockchain.info lietotājs zaudējis savu Bitcoins, aptuveni 160 no tiem ir vērts $ 20,000, uz nezināmu uzbrucēju. Lietotājs nebija attālināti pavirši, kā viņš saka: ". Es izmantoju blockchain.info maka pakalpojumu pārvaldīt šo adresi mana parole bija nejauša 18 rakstzīmju paroles ar pieturzīmēm, lielos / mazos burtus, utt man bija divu faktoru autentifikāciju ar Google autentifikators ieslēgts un otro paroli uz kontu, kas bija nejauši 8 zīmes ". Daudz drošības pasākumi, kā jūs varat redzēt. Taču problēma bija blockchain.info mobilo pieteikumu. Lieta ir tā, ka uz darbvirsmas, blockchain.info šifrē lietotāju maciņus divreiz seifam ar galveno paroli un privātajām atslēgām sevi ar papildu otro paroli. Bet par mobilo tas nenotiek, un tiek izmantota tikai otrais slānis šifrēšanu. Tas parasti nav problēma Android uzstādījumus, taču šī lietotāja viedtālrunis slēpās, kas ļāva lietotājam izmantot dažas spēcīgas programmas, bet arī tinkered ar Android ekosistēmā. Ar iet šo ceļu, kāds pieteikums varētu palīdzēja uzbrucējs, padarot to viegli kreka 8 rakstzīmju otro paroli.

Tātad, pēc iepazīšanās ar šo, kādi ir iespējamie drošības pasākumi, mēs varam piemērot mūsu maki? Kā esat pamanījuši, katrs uzbrukums kā īpašu aizsardzības noslēpumu, bet galvenie pasākumi, jūs varat veikt, ir šādas: ieslēgtu maka šifrēšanu, izmanto divu faktoru autentifikāciju (Google autentifikatoru ir laba izvēle) un pārbaudiet API atslēgas, kas tika izveidoti bez jūsu atļauja nedod neuzticama lietotnēm pārmērīga atļaujas un radīt vairāk backupsand tie regulāri jāpārbauda.

Un tad tur ir vēl viens dzīvotspējīgs stratēģija: izmantot vairākus slāņus securityto nodrošinātu, ka viens uzbrukums nevar padarīt visu savu naudu pazūd. Jūs varat saņemt pamata tiešsaistes drošības pakalpojums, kas nodrošina vairāku līmeņu aizsardzības, praksē dažus pamata datora drošību (kas nozīmē neiet lejupielādējot vai darbojas pieteikumus no neuzticamiem avotiem un jāapzinās Java), saglabā atsevišķus maki jūsu iepirkšanās un ietaupījumiem vai iet uz divu no trīs shēmās, samērā kopīgu veidā samazinot riskus.

Vai arī jūs vienmēr varat gaidīt, īpašu aparatūras USB walletsthat ir Drīzumā, nodrošina ļoti drošu minidatoru, lai padarītu Bitcoin darījumus, kas var veikt jūsu maku.

Via bitcoinmagazine.com

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem