Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Bitcoin ir decentralizēta valūta, kas nevar pilnībā regulē valdība vēl, bet ir pārliecība uzrauga dažādiem mērā, jo tās ievainojamību sistēmā. Tāpat ir svarīgi norādīt, ka ar izaugsmi Bitcoin visā pasaulē rada lielāku spiedienu un uzmanību uz valdību, lai izveidotu vairākus noteikumus šajā valūtā.

Bet tikai tāpēc, ka nav pastāvīga lēmums par Bitcoin ar dažādām valdībām šajā brīdī, tas nenozīmē, ka jums ir pilnīgi droši izmantot Bitcoin bez darot daži pētījumi par drošu praksi.

Pirms kļūst pārāk tālu šajā rakstā, es vēlos norādīt, ka noteikumi ir atšķirīgi katrā valstī, un pat valsts pret valsti. Liela daļa šīs informācijas ir noderīga Bitcoin tirgotājiem, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, taču tā ir noderīga arī ikvienam izlasīt šo rakstu, lai saprastu, cik svarīgi ir noteikumi, kas jums var būt vai var nebūt informēti par.

Ja jūs vienkārši Google meklēšanu aresti ar Bitcoin, jūs atradīsiet daudz gadījumu cilvēki tiek arestēti par savām darbībām, kurās tās izmanto Bitcoin. Daži no šiem piemēriem ir narkotiku operācijas, nelegālu azartspēļu darbības, un pazemes melnais tirgus tīklu, lai pārvietotu naudu. Tie ir daudz nopietnāki pārkāpumi, kas būtu diezgan skaidrs, kas daudziem no mums ar to, ko nedrīkst darīt ar Bitcoin, jo tas būs panākt, lai jums sliktā veidā.

Te ir viena diezgan šausminošs storyabout cilvēks, kas tika arestēti savā mājā, jo viņš nav uzņēmējdarbības licence tirdzniecības Bitcoins. Vēl viens piemērs ir, protams, stāsts par Charlie Shrem.

Ar daudzām acīmredzamu iemeslu dēļ, kas tur, kas var saņemt jūs apcietinātajām ar izmantojot Bitcoin, mēs nokļūt ne tik acīmredzamu iemeslu dēļ. Daudzās jurisdikcijās, precīzāk ASV, tirdzniecību un pārdod Bitcoin var kvalificēt tevi kā "Money raidītājs". Tas nepieciešams, lai jūs ar likumu reģistrēties kā Money Service Business, pat ja jums nav savu biznesu. Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla, citādi zināma kā FinCEN, uzliek noteikumus. FinCEN vada ASV Finanšu departamenta.

Pēc reģistrēšanās ar šo platformu, jums arī jāreģistrējas ar BSA-E-kartotēkas. BSA-E-kartotēka ir galvenā platforma, iesniedzot visu veidu formas, kas attiecībā uz jūsu Bitcoin darbību. BSA apzīmē "Bank Slepenības likuma". Ir notikušas izmaiņas pa gadiem, bet šajā brīdī jūs faktiski var iesniegt savu Money Service Biznesa licences izmantojot BSA-E-kartotēka par FinCEN tīmekļa vietnē.

Tas var visi, šķiet, patiešām mulsinoši, jo īpaši, ja jums ir tikai sākot no, bet šī informācija ir ļoti svarīga, lai palaistu drošu ekspluatāciju pat ja tā maza. Es arī gribu vēlreiz uzsvērt, ka šis process ir vērsta uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kā arī citas valstis ir citas platformas vietā šim uzvedību.

Daudzi lietotāji, ieskaitot sevi izmantot Bitcoin kā līdzekli tirdzniecību un pārdošanu nelielu peļņu. Populārākais vietne daudzi Bitcoin tirgotājiem izmantot, ir localbitcoins.com. Ja jums ir pietiekami veiksmīgs, un to var izdarīt pietiekami skaļumu, daži tirgotāji var veikt ļoti lielu ievērojamu naudas summu dienā.

Lai gan tas nav šķist stresa procesu, kādu dienu jūs varētu burtiski pamosties ar FIB klauvē pie jūsu durvīm, un, ņemot jums uz nopratināšanu. Tas izklausās mazliet krasu, bet tas ir faktiski noticis ar dažiem tirgotājiem uz šīm platformām, jo ​​viņi nav ziņot nepieciešamos darījumus un saņemt savu naudu Service Business License.

Tagad, ka es esmu, visticamāk bail daži no jums prom no tirdzniecības Bitcoin, ļaujiet man spole jums atpakaļ ar dažām labām lietām. First off, jums ir ap 90 + dienas kopš pirmā Bitcoin tirdzniecībā, lai reģistrētos kā Money Service Business. Ja jūs plānojat par tirdzniecību un, izmantojot šo metodi, lai veikt dažas peļņu vairākas reizes, vispirms jāreģistrējas pēc iespējas ātrāk. Ja konstatējat, ka šis ir vienreizējs lieta, kas, visticamāk, neatkārtosies, tad es netērētu savu laiku iet cauri šim procesam, jo ​​jums nav pilnībā uzskatāma par Money Service Business.

Tiem, kas ietilpst kategorijā, kas ir naudas pārsūtīšanas, šie noteikumi uzliek ir ieviestas labu iemeslu dēļ, un faktiski jūsu aizsardzību. Iedomājieties, pārdodot $ 2,000 vērtu Bitcoin lietotājam, kurš tad iet uz kļūt gribēja teroristu? Ja jūs neziņoja savus darījumus, un netika reģistrēts kā MSB ar savu BSA / AML politikas vietā, jūs varētu saņemt dažas nopietnas problēmas un darīt grūti.

ĶVL / AML politika vienkāršā izteiksmē sauc par banku noslēpuma likums, un nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas politika. Jums ir nepieciešams, kā reģistrētu Money Service Biznesa lai šo politiku vietā. Politikas ieskicēts jūsu darbību, un kā jūs darboties, izprast un pielietot likumus FinCEN un valdība savā darbībā.

BSA-E-kartotēka ir atdalīta no BSA / AML politiku. Sistēma ļauj kā tirgotājs fiziski ziņot par jebkuru aizdomīgu darbību, un valūtas darījumi ziņo, un tas ir patiešām aizsardzībai un drošībai. Šeit ir daži no reālās dzīves gadījumu piemēri, kad tirgotājiem tika arestēti un apsūdzēti par nespēju ieviest un juridiskās procedūras, saskaņā ar likumu, ja runa ir par Bitcoin.

Lai gan lielākā daļa no BSA-E-kartotēkas formas nav nepieciešamas darījumiem zem 2000 $, ja jūs get scammed, vai aizdomās turētā persona izmanto Bitcoin par nelikumīgu darbību, jūs joprojām varat iesniegt aizdomīgu darbības pārskatu un sniegt BSA sistēmai visu nepieciešamo informāciju. Tas aizsargā jūs kā uzņēmējs, jo īpaši tad, ja lietotājs saņem dažas nopietnas problēmas ar likumu, vai arī jūs vienkārši vēlaties ziņot par savu uzvedību, kā viltoti.

Tagad, ka jums ir zināms par dažām lietām, kas notiek ar tirdzniecību un pārdošanas Bitcoin, ļauj pārskatīšanas soli pa solim, ko jums vajadzētu apsvērt ievērot likumu.

1) Apskatīt normas un noteikumus, kas ar savu jurisdikciju, ja runa ir par Bitcoin vai Digital valūtā. Piemēram, iepriekš raksts attiecas vairāk uz noteikumiem uzlikti ASV, tādēļ, ja jūs dzīvojat citā valstī, jums vajadzētu darīt kādu pētījumu!

2) Noteikt, vai jūsu darbība ar Bitcoin kvalificēt jums naudas pārsūtīšanas vai naudas pakalpojumu biznesu.

3) reģistrēt sevi kā Money Service Business ar BSA-E-kartotēkas caur FinCEN.

4) Izstrādāt BSA / AML politiku. Jums vajadzētu google šos terminus, lai kļūtu vairāk saistīts ar to nozīme. Tas tiešām sašaurina kā ar soli pa solim politiku, paskaidrojot, ka jūs zināt likumus un likumu, un kā jūs ievērosiet tos kā Money Service Business. Coinbase un citādas apmaiņas prasīs šo politiku, pēc tam, kad viņu komanda nozveja, ka jūsu darbība ir vieni naudas Service Business.

5) Uzziniet par formām, kas atrodas BSA-E-kartotēkas. VKS s, SAR s ir divi galvenie veidi, kā ziņot par darījumiem. Būt saistīts ar šo sistēmu, ir ļoti svarīgi, jo tas ir jūsu līdzeklis darbojas legāli, kā uzņēmums. Paturiet prātā, ka pat nelielas tirgotāji var izmantot šo rīku, lai darbotos, ja runa ir par ziņošanu aizdomīgu darbību, ja kāds ir krāpšana, vai izkrāpšanu jums.

Beigās, dienā, lielākā daļa no mums patiešām cenšas atrast veidus, kā veikt dažas papildu naudu, izmantojot Bitcoin. Pārdošana un tirdzniecība ir viena no populārākajām metodēm, un pārliecinoties, ka jūs esat darbojas legāli patiešām padara jums vairāk atzītu tirgotāju, ka cilvēki vēlas strādāt. Šī tēma var patiesi doties uz 40 lapām detaļu, tomēr katrs uzņēmējs ir atšķirīgs, NOLŪKAM ko viens cilvēks var darīt, ne vienmēr ir vienādi visiem. Tas ir iemesls, kāpēc es aicinu ikvienu, lai noskaidrotu savus noteikumus un noteikumus savā jurisdikcijā.

Ja kāds ir konkrēti jautājumi vai nepieciešama norādes uz šo jautājumu, jūs vienmēr varat meklēt grāmatvedi vai advokātu. Tas var būt ļoti dārgi, tāpēc man ir bijis darbos jaunā mājas kapitālā remonta, kas īpaši palīdz Bitcoin lietotājus šajā priekšmetu bez insanely augstās izmaksas, runāt ar advokātu. Tas ir arī nepieciešams, lai būtu kāda trešā persona, pārskatiet savu BSA / AML politiku, lai jūs pat varat sasniegt mani, ja tā ir attiecībā uz to. Es pats pat nācās sasniegt citu uzņēmumu, kas ir mana politika pārbaudīta un rediģēta.

Pat ja jūs vienkārši ir vienkāršus jautājumus, vienkārši nošaut man e-pastu, izmantojot kontaktu lapu pagaidu iepriekš norādītajā vietnē. Jūs varat arī atstāt komentāru šajā lapā, kā arī. Ja Jums ir kādi papildus informāciju par noteikumiem, kas jūsu valstī vai jurisdikcijā, lūdzu, pēc viņiem! Tas vienmēr ir labi, lai izglītot ne tikai sevi ārā no tā, ko es zinu, bet visi pārējie, kā arī.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu