Ievads Bitcoin tirdzniecībā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Vai jūs meklējat, lai nokļūt Bitcoin tirdzniecību? Daudzi cilvēki ir gotten iesaistīti šajā ļoti ienesīgs un badošanās kustīga tirgū. No Tehniķi uz pensionāriem, Bitcoin kļūst iecienīts ieguldījumu transportlīdzeklis daudziem cilvēkiem. Tomēr, kamēr jūs, iespējams, varētu veikt daudz naudas Bitcoin tirdzniecību, ir daudz svarīgu jēdzienu, jums ir nepieciešams, lai saprastu. Un tas ir iemesls, kāpēc mēs esam uzrakstījuši šīs vadlīnijas.

Mēs sastādījām šo ceļvedi, lai palīdzētu iesācējiem ar visa Bitcoin procesu. Mēs segs pamatjēdzienus Bitcoin, kā sākt tirdzniecību, kā arī daži no vairāk avansa investīciju tēmām jums jāzina. Kaut Bitcoin ir sarežģīts tirdzniecības instruments, un nav veids, kā mēs varētu aptvert visas tēmu tik īsā guide, mēs nodrošināsim Jūs ar resursiem, jums ir nepieciešams, lai sāktu tirdzniecību!

Īss ievads Bitcoins

Ja jūs meklējat iesaistīties Bitcoin tirdzniecību, tad tur ir laba iespēja, ka jūs jau esat iepazinušies ar Bitcoins. Ja tā, jūs varat izlaist šo sadaļu. Ja jūs esat pazīstami ar Bitcoins, tomēr, mēs ātri aizvedīs līdz ātrumu.

Bitcoin ir visu ciparu, peer-to-peer valūta, kas ir veidojis kāds (vai cilvēku grupa), kas strādā ar pseidonīmu Satoshi Nakamoto 2009. Paskaidrosim, Bitcoin nebija pasaulē pirmo all-ciparu valūta vairāki uzņēmumi un organizācijas, bija faktiski centās izveidot visu digitālo valūtas. Visi šie centieni neizdevās, tomēr, jo viņi mēģināja paļauties uz centrālās mijieskaita kontrolēt izveidi un plūsmu valūtas pati.

Bitcoin apvērsumu pasaulē, atsaucoties uz tiešsaistes kopienā, lai radītu Bitcoins un uzraudzīt to plūsmu. Bitcoins tiek radīti, izmantojot procesu, ko sauc ieguves. Ja vēlaties uzzināt vairāk par ieguves procesā, ir daudz detalizētus paskaidrojumus par Bitcoin ieguves tiešsaistē. Pietiek pateikt, tomēr, ka ieguves process ietver risinot ārkārtīgi sarežģītas, izmantojot datorus. Kad vienādojums ir atrisināta ar "bloku", vai daļu informācijas, tiek pievienots blockchain, kas ir tiešsaistes sabiedrisko virsgrāmatā, kas ļauj ikvienam, lai uzraudzītu Bitcoin darījumus.

Bitcoins ir arī unikāls, ka visi darījumi tiek veikti peer-to-peer, parasti izmantojot exchangessuch kā Mt. Gox. Visi Bitcoin darījumi ir anonīma, un gandrīz neiespējami izsekot. Šī ir brīnišķīga iespēja cilvēkiem, kas meklē privātumu viņu finanšu darījumiem, bet tas arī rada dažus potenciālos apdraudējumus. Ja Jums ir kaut "apkrāpts" caur scam vai citu citā situācijā, tas būs gandrīz neiespējami, lai jūs varētu atgūt savus līdzekļus. Vienmēr paturiet to prātā!

Bitcoin Darījumi un Investīcijas

Anyways, darījumi ir uzmanības centrā šajā rokasgrāmatā. Tāpēc šādās sadaļās, mēs palīdzēsim jums sākt ar Bitcoin tirdzniecību un ieguldījumus. Ne tikai mēs piedāvājam ieskatu, kā jūs varat veikt savus darījumus droši, bet mēs arī staigāt jums caur process. Mēs arī palīdzēs jums saprast, kā Bitcoin tirgi strādā un kā jūs varat sākt formulēt investīciju stratēģijas.

Protams, tikai tāpēc, ka mēs Jums iemācīs, kā tirdzniecībai, un nodrošināt jūs ar galvenajiem stratēģiskās ieskatu, mēs nevaram garantēt, ka katra tirdzniecības veicat būs veiksmīga. Bitcoin ir ļoti nestabils tirgus un, lai gan ir daudz tirgotāju padarīt daudz naudas, fakts ir tas, ka daži tirgotāji zaudē naudu.

Fakts ir tāds, ka nav iekšā tirdzniecības stratēģiju, kas nodrošinās jūsu panākumus. Protams, daži "eksperti", apgalvo, ka viņi zina visus noslēpumus, bet patiesība ir tāda, ka tirgi var būt neprognozējams. Pat ar labākajām stratēģijām, un slodzes pētījumu, jūs joprojām varat zaudēt naudu par Bitcoin tirdzniecību. Šī iemesla dēļ mēs iesakām tikai ieguldīt naudu Bitcoin, ka jūs varat atļauties zaudēt.

Tomēr, mēs izklāstīt daudz svarīgu jēdzienu un stratēģijas, kas palielinās jūsu izredzes gūt panākumus. To darot, mēs palielinātu jūsu izredzes gūt panākumus. Turklāt, koncentrējoties uz pamatiem un pakārtotajiem procesiem, kas virza Bitcoin, mēs sniegs jums zināšanas un ieskatu jums ir nepieciešams, lai attīstītu savu tirdzniecības stratēģiju, neierobežojot savu radošo domu gājiens.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam