Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Ar Bitcoin trakumu pieaugošo katru dienu, kāpēc ne sākt strādāt apmaiņā kriptonauda? Šķiet lieliska ideja, it īpaši, ja esat ārštata darbinieks.

Tieši tā, kāpēc Bitcoin eksaminētājs grib parādīt sešus pārsteidzošs platformas, kas var palīdzēt jums atklāt darbu opportunitiesand get samaksāts ar slavenākajiem virtuālās monētu pasaulē. Saskaņā ar CottonTailMarketing.com, šie ir daži no labākajiem tiešsaistes vietām, lai meklētu darbu un saņemt īpašas balvas.

1. Bittask.com

 

Tas ir iespējams, visvairāk labi zināms platforma šāda veida. Bittask.com, tautā pazīstams kā darbu Bitcoin sasniedza 10000 reģistrētie lietotāji atpakaļ jūlijā, un tas ir super viegli izmantot, vai jums ir nepieciešams strādāt samaksāto Bitcoins, vai jums ir nepieciešams profesionālis, kas var strādāt jums.

2. Coinality.com

Platforma ļoti līdzīgs iepriekšējo variantu. Šajā gadījumā, Coinality tagad piedāvā atlīdzību par 0,005 BTC jebkuram darba devējam, kurš norīko darba piedāvājumu. Atlīdzība ir īslaicīga, un vēlas, lai veicinātu mājas lapā, tādēļ, ja jums ir darbs, un ir nepieciešams profesionāls, kāpēc ņemt iespēja?

3. BitGigs.com

BitGigs.com ir viens no iecienītākajiem platformu profesionāļiem, kas vēlas piedāvāt savus pakalpojumus apmaiņā Bitcoin. Darbavietu daudzveidība ir arī lielāks šeit, ne tik vērsta uz kriptonauda un tehnoloģiju jomās.

4. Bitcoinjobs.com

Šī platforma ir nedaudz atšķirīgs no iepriekšējiem mājas lapas, kas darbojas kā bezmaksas un sadarbības darba klāja. Tomēr tas vienmēr ir labi zināt katru alternatīvu.

5. Bitcointalk.org

Forumā BitcoinTalk.org ir noderīgas pakalpojumus kuģa, kur jūs varat meklēt darbu visā pasaulē, kas ir samaksātas Bitcoins.

6. Reddit - Jobs4Bitcoins.com

Platforma Reddit ir arī pakalpojumu dēli sauc Jobs4Bitcoins, kur lietotāji var ievietot savus darba piedāvājumus, vai sludina viņi meklē darbu savā kompetences jomā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši