Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem man lūdza mūsu lietotāji ir, kā es varētu ieguldīt savu Bitcoins. Sākšu ārā, sakot, ka es esmu ne investīciju eksperts, bet visu gadu, un pusi es esmu nodarbojas ar Bitcoins Esmu ieguvusi zināmu ieskatu par dažādām iespējām ieguldīt. Šī ziņa ir uzskaitīti savu personīgo un neizglītots opinionabout Bitcoin ieguldījumiem - izmantojiet to uz savu risku.

Variants # 1 - Saglabājiet jūsu Bitcoin ilgtermiņā

Šī iespēja ir tik vienkārši, kā izklausās. Nopirkt tik daudz Bitcoins, kā jūs varat atļauties zaudēt (ne vienmēr ieguldīt summu, jūs nevarat atļauties zaudēt), un turēt uz tiem, līdz tie sasniedz peļņu mērķa mērķi. Piemēram, es nopirku savu pirmo Bitcoins, kad tie bija $ 120. Pat ja es pārdot tos tagad es vēl gribētu būt ar 350% peļņu. Mans personīgais viedoklis ir, ka Bitcoin cena pieaugs, jo tā kļūst arvien vairāk un vairāk mainstream tāpēc es gribētu, lai izmantotu laiku, piemēram, tie, ja cena ir zema, lai pirkt un gaidīt vismaz 20% peļņu pirms pārdošanas. Jūs neatradīsiet labāku ROI (return on investment), nekur citur.

Variants # 2 - Aizdevumu Bitcoins uz "svešiniekiem" nekustīgai ikmēneša peļņu

Viens no perspektīvākajiem jaunizveidotiem esmu radušās pēdējā laikā ir BTCJam. Vietne darbojas kā peer to peer kreditēšanas tīkls tika varat aizdot savu Bitcoins ar svešiniekiem, kas ir nepieciešama aizdevuma, un tās ir apņēmušās maksā jums atpakaļ ar zināmiem nosacījumiem. Gada procentu likme (GPL) Šo aizdevumu veidus var sasniegt gandrīz% 20, kas ir milzīgs.

Šis ieguldījums metode ir mazliet risker jo jūs uzticaties kāds jūs nezināt maksāt jums atpakaļ. Tas nozīmē, ka, paturiet prātā, ka visi darījumi tiek veikti, izmantojot BTCJam un loaners ir īpaši kredīta rādītāji saskaņā ar summu ticamības viņiem ir (identitātes pārbaudei, izmaksāti iepriekšējos kredītus uc).

Es aizdevis savu pirmo Bitcoins šomēnes, un esmu šobrīd gaida mans pirmais maksājums nāk, kad man to Es atjaunināt, cik daudz peļņa es no šī darījuma. Izmantot šo metodi priekšrocība ir tā, ka, ja viss iet labi jūs aktīvi palielināt savu numuru Bitcoins mēnesi pēc mēneša. Par ierakstu - es neesmu saistīts nekādā veidā ar BTCJam.

Variants # 3 - HYIP (High Yield Ieguldījumu programmas)

Aptuveni pirms 2 mēnešiem man tika ieviests jēdziens HYIP. Pamatideja ir tāda, ka jūs ieguldīt naudu un iegūt augstu ražu par šo naudu diezgan ātri. Gandrīz visas no šīm programmām ir pilnīgs scam. Tajā laikā man nebija informēti par šo un izlemt ņemt manas izredzes uz tīmekļa vietni ar nosaukumu MyDailyBitcoin (vieta vairs nav aktīvs). Vietne apsolīja sniegt jums 10% atdevi katru dienu par ieguldīto summu.

Tā kā es biju diezgan skeptiski es sākotnēji ieguldīja nelielu daudzumu 0,1 Bitcoins. Es gaidīju 2 nedēļas, un redzēja, ka es tiešām got samaksāts, kas man bija solīts. Tad es ieguldījusi lielāku summu 1 Bitcoin. Par nedēļu, vai arī tā pēc tam, kad vietne kļuva nepieejama. Esmu meklēja Bitcointalk forumu un atklāju post diskutē likumību MyDailyBitcoin. Pārlasot pavedieni šķita, ka MyDailyCoin bija noslēguma veikalu un vairāki cilvēki norādīja, ka, ja jūs sūtiet savu publisko adresi sievietei vārds Alana Tor jūs it kā saņemt kompensāciju.

Man bija atturīga, jo e-pasta bija tikai vispārējs e-pasta adresi (), kas nav pat saistīts ar domēnu MyDailyBitcoin.com - tas ir tipisks Bitcoin izkrāpšanu. Arī faktiski nekāda pārbaude bija nepieciešama, izņemot nosūtot savu publisko adresi un e-pasta adresi. Pēc tam, kad apspriežot to, bet es nolēmu tiešām arī tā shot. Pārsteidzoši pietiekami, es saņēmu savu kompensāciju, bet kā es turpināja lasīt pa pastu uz BitcoinTalk es redzēju, ka man paveicās - daudzi cilvēki nesaņēma nekādu atbildi vai kompensācijas no MyDailyCoin.

Apkopojot to uz augšu es ieteiktu jums, lai izvairītos no HYIP investīcijas jūs atrast. Ja jūs joprojām apsver šādu iespēju, es gribētu meklēt informatīvs "Par" uzņēmuma, kas ietver faktisko cilvēkus un viņu personīgos profilus LinkedIn vai Facebook. Es gribētu arī noskaidrot mazliet par investīciju procesu, un, protams, ne tērēt vairāk, nekā es varētu atļauties zaudēt.

Ja jums ir kādi citi veidi ieguldījumiem jūs izmantojat, lai peļņu no saviem Bitcoins Man patiktu, lai jūs varētu dalīties ar jūsu domas par to komentāru sadaļā zemāk.

Update: Pēc šo ziņu es saņēmu daudz e-pastus ar citām dažādām investīciju iespējām, kas man būs saraksts šeit. Es neesmu saistīts nekādā veidā ar šo vietni, ne man ieteiktu viņiem, jo ​​man nav bijusi pieredze ar tiem. Izmantojiet šos portālus uz savu risku

Bitcoin Trader - Vēl HYIP, ka līdz šim, šķiet, būs jāmaksā no lielākā daļa cilvēku, kas sazinājās ar mani, kā arī ir dažas atsauksmes par Google +, kas, šķiet, ir legit.

BTC Kreditēšanas Club - Šķiet, ka sava veida no HYIP (400% + aprīlis), kaut arī viņi apgalvo, lai padarītu savu naudu, izmantojot aizdevumu un aizņēmumu tāpat kā BTCJam.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata