Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Lūk obligāts raksts par jebkuru mājas lapā par Bitcoins, piemēram, mūsu 99Bitcoins. Ja jūs esat viens no jaunās digitālās valūtas mīļotājiem, jums ir uzzināt, kā pareizi pirkt, pārsūtīt un izmantot Bitcoins.

Pirmkārt, aizmirst par ieguves procesu. Radot Bitcoins vairs nav derīgs variants, jo tas prasa īpašu ieguves hardwareand milzīgs darbību. Vismaz, tie ir noteikumi, ja jūs vēlaties, lai ir dažas peļņu.

Nākamā izvēle ir pirkt Bitcoins, nosūtot kādu reālu naudu ar Bitcoin apmaiņu. Slavenākais ir Kraken vai Bitstamp. Bet, ja jūs vēlaties veikt apskatīt visas iespējas, dodieties uz Bitcoin Charts.

Tad sākt izmantot savu īsto naudu un aizmirst par kredītu cards.Wire pārskaitījumi ir labākā izvēle, jo ar kredītkaršu briesmām un saistīto krāpšanu. Tātad, pārskaitīt šo naudu, un saņemt dažus dolārus savā tiešsaistes kontā vienā no vietnēm iepriekš minētajiem, kas (protams), nopelnīt nelielu komisijas.

Vienkārši izpildiet vietnes norādījumus, un jūs saņemsiet Bitcoins gandrīz acumirklī. Tālāk, jūs vēlaties tos izmantot, tāpēc jums ir, lai saņemtu Bitcoin maku. Saņemt vienu līdzīgu Coinbase vai Blockchain.info. Tas wallet būs visi jūsu un ir atsauces uz savu digitālo valūtā. Bet, ja jūs zaudējat, jūs zaudējat visu savu naudu. Tāpat kā reālajā pasaulē.

Tagad uzzināt, kā nosūtīt naudu. Katram maks ir addressto, kur jūs varat nosūtīt savu Bitcoins. Ja sinhronizācijas process aizņem laiku, neuztraucieties. Tas parasti ir kaut kas, kas var veikt stundas.

Nākamie soļi ir viegli. Piemēram, ja jūs vēlaties pārskaitīt naudu uz citu kontu, jums ir nepieciešams, adresi un tas būtībā tā. Tikai ņemiet vērā, ka darījumi aizņemt laiku.

Lai iegādātos kaut ko ar digitālo valūtā, jums tikai nepieciešams meklēt "veikals", kas pieņem Bitcoins. Jums būs nepieciešams sekot instrukcijām un, šajā gadījumā, izmantojiet BitPay, rīks, kas apstrādā visus Bitcoin maksājumus. Tālāk, jūs saņemsiet adresi, kur jums ir jānosūta naudu, lai saņemtu savu produktu. Dodieties uz savu maku un pirkt visu, kas jums nepieciešams. Easy kā!

Via zdnet.com

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Multisig: iesācēju ceļvedis

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī