Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās

2. Turot Visas jūsu Bitcoins vienuviet bez pienācīgas drošības

Kad esat jūsu Bitcoins no apmaiņas pārliecinieties, nevis nodot visas savas olas vienā grozā. Ja jums ir tikai daži, tad tas nav slikti, bet, ja jūs esat ieguldījuši ievērojamu summu Bitcoin tas būtu prātīgi, lai izplatītu tos starp dažādiem maki. Tāpat pārliecinieties, lai pienācīgi nodrošinātu jūsu walletsso, ka tie ir grūtāk kapāt. Viena laba ideja varētu būt, lai izveidotu dokumentu walletand glabājiet to drošā vietā.

3. Panika nekā cenu pārmaiņas

Bitcoin ir valūta, bet ne ļoti stabils vienu vēl. Tas ir ļoti bieži, lai redzētu cenu izmaiņas līdz $ 100 dienā, tāpēc nav nepieciešams panikas katru reizi, kad jūs redzat 30 $ kritumu. 2 gadu perspektīvā, Bitcoin ir pakāpeniski un konsekventi turpina pieaugt, lai gan var būt daži kāpumus un kritumus, kas pa vidu. Pēc pirmajiem 2 radikālajām pārmaiņām, jūs pierastu pie svārstībām šajā valūtā.

4. Tiek izlaists no vienas Kripto valūtas uz citu

Katru dienu cits Altcoincomes, un cilvēki ir visu hyped par to. Problēma ir tā, ka lielākā daļa no šiem Altcoins nav, kā arī izveidota kā Bitcoin, un tas var novest pie krāpšanas vai vienkārši slikta ieguldījumiem. Lai daudzi Altcoin sūkni un Dumpscams ir noticis, un, ja esat tikko dzirdējuši par Bitcoin, tad jums ir vairāk nekā nedaudz, lai risinātu ar. Mans ieteikums jums ir izvēlēties monētu jūs ticat, (tas var pat būt Bitcoin), un pieturēties pie tā.

5. Ne izglītošana Yourself Enough / klausīšanās MediaIesācēju investīciju padomiPirmkārt, pārliecinieties, ka jūs vienmēr turēt savas emocijas pārbaudi. Nelietojiet rīkoties impulsīvi. Ja cenas sāk raķete, neuzskatiet, ka pieaugums turpināsies uzvaras gājienu. Lielāko daļu laika, cenas smaile un tad pop. Tas pats ir sakāms par cenu pilieni. Tā vietā, soli atpakaļ, veikt dziļu elpu un tad mēģināt saprast, kas notiek. Analizēt situāciju un mēģināt rakt dziļi, lai saprastu, kāpēc tirgi darbojas šādā veidā. Vai tas ir tikai pagaidu fiksēšanas tirgū, vai arī daļa no lielāka tendence?

Otrkārt, jums ir nepieciešams veikt daudz pētījumu, ja jūs vēlaties būt veiksmīgs Bitcoin uzņēmējs. Nav Wall Street Journal un Financial Times Bitcoin. Ir daudz lielisku mazāku mājas lapas, tomēr, tāpēc pārliecinieties, ka jūs veidot stabils no 5 līdz 10 tīmekļa vietnes, kas jums pārbaudīt regulāri. Pārraudzīt norises un attiecīgi reaģēt, saglabājot līmeņa galvu, protams. Jums nekad nevajadzētu uzticēties jebkuru atsevišķu avotu, neatkarīgi no tā, cik liels tas var likties, jo visas jūsu ziņas un informāciju.

Treškārt, pārliecinieties, ka jūs esat uzmanīgs, kad pārskaitot naudu. Internets ir piepildīta ar scamsand Bitcoin nav atšķirīgs. Mēs ļoti iesakām jums izmantot cienījamu apmaiņu, piemēram, Mt. Gox, visiem savu amatu. Jā, jums būs jāmaksā, bet ar nosacījumu, papildus drošībai ir labi vērts izmaksas. Tas jo īpaši, ņemot vērā, cik grūti ir izsekot cilvēkus caur Bitcoin sistēmas (tas ir gandrīz neiespējami). 


Reddcoin oficiāli atbrīvo POSV - sāksies 2. Augustā (tagad dzīvo)Šodien, galvenais izstrādātājs Reddcoin, Laudney, announcedthe oficiālo izlaišanu POSV maku 1.3.0.0. Reddcoin s POSVis objekts mēs esam uz iepriekš, un tas ir pilnīgi jauns pierādījums sistēma, kas būtu izmantotu POS drošību, vienlaikus atturot uzkrāšana. Šis paziņojums nāk neilgi pēc tam, milzīgs pieaugums vērtības Reddcoin, kas tika Paceltais 3-6 Satoshi diapazonā mēnešus, pirms eksplodējošais līdz augstumam 29 Satoshi, un tagad svārstās ap 20.

Es ceru, ka šis paziņojums būs sākums vēl push augšu, lieguma jebkādus mēģinājumus saglabāt cenu uz leju, kā apliecinājumu, ka POSV funkcionēja pietiekami labi, lai būtu, lai dzīvo tīklam ir saglabājusi diezgan maz investorus uz žoga. Paziņojumā arī atklāja, ka kopējais pētījumiem, attīstībai, skaits, kas pastāv brīdī slēdzi būs nedaudz mazāks nekā 27 miljardi, kas ir gandrīz puse miljardu mazāk nekā sākotnēji tika plānots.

Kalnrūpniecības baseini un apmaiņa būs motokross iestatītu savu jauno maki, kā šīs izmaiņas ir tik liels, ka tas varētu izraisīt darījumus ignorēt, kad pāriet uz POSV ir pabeigta. Tomēr, tā kā Reddcoin komanda ir palikusi ciešā kontaktā ar īpašniekiem galvenajiem apmaiņu, kā arī lieliem ieguves baseiniem, tas būtu ne-jautājums.

Nevis iet par par šo sevi, šķiet efektīvāk sniegt Laudney vēstījumu tieši.

Cienījamie kolēģi Reddheads:

Visbeidzot, milzīgs paldies visiem, kuri palīdzēja mums pārbaudīt PoSV. Tas ir jūsu pūles un ieguldījumu, kas padara to atbrīvošanas iespējams.

Sveicieni

Laudney

Es būs atjaunināt savu maku brīdi, un sagatavos soli pa solim, lai lietotājiem, kas ir vilcinās lēkt uz šīs uzreiz. Tas būtu pieejams šodien vēlāk.

Update: pāreja uz POSV notika bez aizķeršanās, un monētu Brief ir izlaidusi Pamācības Making Switch. Par walkthroughs ir pieejama šeit: Windows Reddcoin POSV maciņš Upgrade Pamācība andMAC Reddcoin POSV maciņš Upgrade pamācību. Arī Reddcoin sociālā walletthat mums jāpārskata pirms tagad ir pieejams sabiedrībai.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi