Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Tur vienmēr ir daudz runāt par to, kā saglabāt savu Bitcoins droši. Šodienas post Es gribu, lai ieviestu jaunu maku, kas tikko kļuva pieejama, kas krasi palielināt jūsu Bitcoins drošību.

Multisig - Kodolenerģētikas Uzsākt protokols Jūsu Bitcoins

Ja jūs esat nodarbojas ar Bitcoin pietiekami ilgi esat dzirdējuši terminu "Multisig". Ne sen Bitpay uzsāka Copay- ar Multisig Bitcoin maku. Bet ko tas multisig patiesībā nozīmē?


Multisig adreses vai multisig maki ir maciņi, kas nepieciešama šī autherization par noteiktu summu cilvēku, lai veiktu darījumu. Iedomājieties to kā savu personīgo dual apstiprinājuma kodolenerģijas palaišanas kārtību. Lūk, piemērs:

Pieņemsim, ka es vēlos, lai izveidotu Bitcoin uzņēmumu ar 3 citiem partneriem. Jūs nolemjat atvērt Bitcoin kontu šim nolūkam, un nosaka, ka, lai izņemtu līdzekļus no seifa vismaz 3 no nepieciešami 4 paraksti. Tādā veidā neviens nevar veikt nekādas finanšu lēmumu vienatnē ar piekrišanu vēl vismaz 2 cilvēki.

Pierakstīties ar copay

Atverot kontu copay ir viegli. Lai veiktu šo pamācību es esmu izmantojis interneta versija copay, bet tur ir arī Android versija, ka a pārlūka paplašinājums. Lai sāktu ar, tikai nosaukt savu maku, izlemt, cik daudz cilvēku būs saistīti ar to un cik paraksti tas prasīs. Tas nav ieteicams lietot copay bez dalībniekiem.

Uzaiciniet maka dalībniekus

Pēc tam, kad ir izveidota maks jums tiks dota slepeno atslēgu, kas jums būs nepieciešams, lai nosūtītu uz citu dalībnieku. Viņi savukārt pievienoties esošo maku un ielīmēt šo slepeno atslēgu kā savu ierakstu paroli. Pēc tam, kad visi dalībnieki ir pievienojušies jūs varat sākt strādāt ar maku (es uzskatu, ka jūs varētu darīt vēl pirms viss 4 ir nāk uz klāja).

Tas ir ieteicams, ka visi dalībnieki rezerves seifam un saglabāt rezerves vismaz 2 dažādās vietās - piemēram savu e-pastu un flash disku.

Kāpēc tas ir tik svarīgi, lai manu Bitcoins drošībai?

Jūs varat izmantot multisig maku, lai novērstu Bitcoin zādzību. Gadījumā, ja kāds hacks jūsu Bitcoin wallet'sprivate atslēga viņi vēl nevarēs zagt jūsu Bitcoins, jo tie nebūs pietiekami daudz parakstu atļaut jebkādus darījumus. Tieši tāpēc tur jums monētas ar multisig maku ir lielisks drošības līdzekli. Par detalizētu pamācību par to, kā izmantot copay noskatītos video augšpusē šo video.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu