Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Ja esat kādreiz jautāja sev: "Ko es varu darīt, lai palīdzētu Bitcoin panākumus?" šis amats ir par jums. Bitcoin tīkls ir atkarīga decentralizāciju. Nozīme mums ir nepieciešams, lai daudz dažādu cilvēku turēt kopiju blockchain (Bitcoin s "vēstures grāmata"), un pārliecinieties, ka darījumi notiek nākamajā blokā ir faktiski derīga. Katrs dators, kas tur pilnīgu atjauninātu kopiju blockchain un ir savienots ar Bitcoin tīkls tiek uzskatīts par mezglu.

Es neiešu detalizētu skaidrojumu par to, kas šajā amatā, bet tas videowill iegūt jums līdz ātrumu, ja tu esi pilnīgs Newbie. No šodienas ir tikai 5000 sasniedzami nodeson vidēji darbojas Bitcoin tīklu un šis skaits ir samazinājies dramaticallysince 2014.

Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc šī skaits samazinās:

 • Running mezglu, jums veikt ievērojamu rieciens jūsu datora cietajā diskā (ap 50 GB), un uzglabāt blockchain par to.
 • Tas nemaksā jums neko atpakaļ, atšķirībā no ieguves Bitcoins piemēram.
 • Daudzi cilvēki dod priekšroku, izmantojot viegls kabatas (pazīstama arī kā SPV kabatas), tāpēc tie nav nepieciešams, lai lejupielādētu pilnu kopiju blockchain.
 • Mezgls programmatūra, kas ir pieejama šodien (ti Bitcoin Core), ir ne ļoti Newbie draudzīgs lietotāja interfeisu. Tātad, pat ja process izveidot mezglu ir diezgan viegli, (kā jūs redzēsiet brīdi), programmatūra var nobiedēt cilvēkus prom.
 • Bitcoin ir bijis nemainīgs uz diezgan ilgu laiku tagad, un daudzi cilvēki ir zaudējuši interesi par to. Tātad mezgliem, kas reiz bija aktīvs bijis jāslēdz.

Jūs varat palīdzēt padarīt Bitcoin labāk, stabila un (pat vairāk) drošāku

Tātad, ja jūs patiešām vēlaties, lai mikroshēmu un "palīdzēt Bitcoin", tā sakot, jūs varat vienkārši uguns up mezglu mājās. Process ir diezgan vienkāršs. Šeit ir sākotnējie prasības:

 1. Izmantojiet datoru ar vismaz 2GB RAM un ap 50 GB vietas, lai kopiju blockchain
 2. Ir platjoslas interneta pieslēgumu
 3. Pārliecinieties, ka jūsu savienojums ir unmetered / ar augstu augšupielādes ierobežojumiem / regulāri pārraudzīt savienojumu. Lai nodrošinātu, ka nepārsniedz savas augšupielādes robežas.
 4. Keep datoru darbojas, un savienots ar internetu 24/7 (vai vismaz 6 dienas nedēļā)

Tas ir parasts pilnu mezgliem ātrgaitas savienojumu, lai izmantotu 200 gigabaitu augšupielādēt vai vairāk mēnesī. Download izmantošana ir aptuveni 20 gigabaiti mēnesī, plus apmēram vēl 40 gigabaitiem pirmo reizi sākt savu mezglu.

Lai gan tas var izklausīties daudz lūgt, lielākā daļa datoru šodien var rīkoties šīs prasības ir diezgan viegli. Galvenais jautājums būs joslas platums mezgls būs patērēt, un tas ir kaut kas jums vajadzētu apzināties pirms roku. Ja neesat pārliecināts, ka es jums iesakām konsultēties ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju.

Ja jūs nevēlaties, lai izdarīt ar šiem noteikumiem par sava datora jums ir divi papildu iespējas, kas jāapsver:

 • Atrast vecs klēpjdators, jums vairs nav izmantot un pārvērst to mezglā.
 • Uzstādīt mezglu uz VPS (Virtual Private serveri). Nozīme jūs izīrēt atmiņas no uzņēmuma un instalēt mezglu uz viņu serveriem. Mezglu būs funkcionāla 24/7, un jums nav nepieciešams rūpēties par to (tas arī novērš nepieciešamību saglabāt to savā mājās). Mēs pat noteikt to uz augšu jums bez maksas (tikai turēt uz lasījumā).
 • Veidot mezglu par Raspberry Pi datora (komplektā instrukciju šeit).

Šeit 99Bitcoins mēs vadīt mūsu pašu mezglu VPS. Monētas jums, kad jūs pierakstīties tiek nosūtīti no šī mezgla, un mēs uzskatām, ka tas ir mūsu mazais ieguldījums Bitcoin tīklam.

Dažas vairāk lietas, kas jāapsver, pirms mēs sākam

Vispirms pārliecinieties, ka Bitcoin ir legalin jūsu reģionā. Otrkārt, pārliecinieties, ka jūs esat informēts par jūsu interneta augšupielādes un lejupielādes ierobežojumus, lai jūsu sniedzējs nav lēns jūsu savienojumu vai izslēgt jums negaidīti.

Tāpēc tagad es jums parādīs detalizētus norādījumus par to, lai uguns savu personīgo mezglu vai tas savā datorā vai VPS.

Uzstādīt mezglu mājas datorā

Šādu procesu pavada ar ekrānšāviņi no Windows datora, bet ir identisks Mac datoru, kā arī. Ja Jums ir kādas grūtības ar šo procesu, lūdzu, sazinieties ar usand mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai palīdzētu.

 1. Downloadthe Bitcoin Core programma datorā
 2. Palaist programmu un uzstādīt Bitcoin Core uz diska, kas ir vismaz 50GB, lai rezerves.
 3. Jūsu ugunsmūris var bloķēt Bitcoin Core no veicot izejošos savienojumus. Tas ir droši, lai ļautu Bitcoin Core izmantot visus tīklus.

Pēc tam, kad būsiet veikuši šos solim Bitcoin Core programmatūra sākt lejupielādēt kopiju Blockchain datorā. Tā kā tas ir liels fails, to var veikt jebkur no dažām stundām līdz vairākām dienām, lai pabeigtu. Lai lejupielādētu programmu rādīs cik atjaunināto tas ir apakšā ekrāna:

Paturiet prātā, ka šis process prasīs lielu rieciens jūsu joslas platumu, un jūs varat pārtraukt jebkurā laikā, vienkārši aizverot Bitcoin Core programmatūru. Nākamreiz jūs atsāktu programmu, tā turpinās no vietas, kur tā tika pārtraukta.

Visbeidzot, lai pārliecinātos, ka mezgls darbojas, cik vien iespējams, ļauj programmu, lai palaistu, kad jūs pieteikties uz datoru. Lai to izdarītu, dodieties uz "Settings" -> "Options". Par "Main" tab, noklikšķiniet uz Sākt Bitcoin uz sistēmas login un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jaunos iestatījumus.

Tīkla savienojumu konfigurēšana

Pirms mēs varam teikt par mūsu mezglu uzstādīšana ir pabeigta, mums būs nepieciešams, lai konfigurētu savu tīkla savienojumu, lai atļautu citām mezglus, lai sazinātos ar mūsu mezglā. Šis solis ir nozīme tikai tad, ja jūs iestatīšanu mezglu mājās, un nevis, ja jūs, nosakot to uz augšu uz VPS.

Pirmā lieta, ko jūs vēlaties darīt, ir redzēt, vai jūsu router jau ir konfigurēta pieņemt ienākošos savienojumus. Jūs varat izmantot vienu no divām iespējām:

1. Variants - Pārbaudiet ienākošo savienojumu, izmantojot Bitcoin kodolu

Atvērt Bitcoin Core, pagaidiet apmēram 30 minūtes un pēc tam novietojiet kursoru virs signāla stiprumu apakšējā labajā pusē programmu. Ja tā saka, jums ir vairāk nekā 8 ienākošo savienojumu * jūs esat labi iet, ja ne - ļaut tīkla savienojumus, kā paskaidrots turpmāk.

* Lai palaistu mezglu jums ir nepieciešams vairāk nekā 8 savienojumus. Ja jums ir mazāk jūs joprojām varat izmantot šo programmu, kā Bitcoin maku, bet ne kā mezglā. 

2. Variants - Pārbaudiet ienākošos savienojumus caur Bitnodes

Uguns savu Bitcoin Core programmu, pagaidiet apmēram 10 minūtes un pēc tam apmeklējiet BitNodes 'lapu. Ievadiet savu IP adresi un noklikšķiniet uz "Pārbaudīt Node" (ja jūs nezināt savu IP adresi, vienkārši ierakstiet "Kas ir mans ip" Google).

Ja jums ir zaļā gaisma jūs visu komplektu, un nekas vairāk, kas jādara. Ja jums ir sarkanā gaisma jums ļautu tīkla savienojumus.

Iespējošana tīkla savienojumus

Tas ir iespējams, vissarežģītākais daļa no procesa. Lietotājiem, kuri nav tech savvy es ļoti ieteiktu sazināties ar interneta pakalpojumu sniedzēja atbalsta un palūdziet, lai palīdzētu jums konfigurēt maršrutētāju, lai ļautu ienākošo savienojumus ar portu 8333.

Ja jūs jūtaties pietiekami, lai konfigurētu šo stuff sevi ievērot šos soļus. Pēc tam, kad esat pabeidzis turpināt ar ugunsmūra konfigurāciju.

Firewall konfigurācija

Jums ir nepieciešams, lai konfigurētu datora ugunsmūri, lai atļautu savienojumus ar ostu 8333. Lai iegūtu papildinformāciju par Windows, skatiet saites zemāk:

 • Instrukcijas Windows Firewall
 • Instrukcijas Norton Firewall
 • Instrukcijas McAfee Personal Firewall

Mac OS X nāk ar savu ugunsmūri atspējota pēc noklusējuma, bet, ja esat aktivizējis, skatiet sadaļu ļaujat īpašiem lietojumiem no oficiālā Apple guide.

Pēc tam, kad esat darījuši visus pasākumus iepriekš pārbaudīt savu ienākošos savienojumus atkal vai nu ar Bitcoin Core programmu vai Bitnodes 'testēšanas rīks.

Instalēt mezglu uz VPS pamācību

Izmantojot VPS palaist Bitcoin mezglu ļaus atbalstīt Bitcoin tīklam 24/7, bet tas ir arī trūkumi:

 1. Jums būs nepieciešama dažas tehniskas zināšanas par to, kā vadīt VPS. Ja jūs nezināt, kā palaist VPS Mēs būsim priecīgi to iestatīt, lai jūs bez papildu izmaksām (jums tikai, lai samaksātu par VPS). Vienkārši sazinieties usand dodiet mums zināt.
 2. Tas Tev izmaksās ap $ 15 / m izīrēt VPS ar pietiekami daudz vietas uz tā (2GB RAM un 50GB uzglabāšanas).

Ja jums liekas, jūs vēlaties izveidot VPS sevi šeit ir īss Reddit postexplaining procesu.

Bitcoin ir nepieciešama jūsu palīdzība

Galvenā priekšrocība Bitcoin šodien nekā tradicionālajām maksājumu metodes ir tās decentralizācija. Bet, ja skaits sasniedzamo mezglu turpinās samazināties, Bitcoin riskē zaudēt šo priekšrocību. Ja vēlaties palīdzēt Bitcoin uzturēt savu izturību uguns up mezglu šodien.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!