Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Kā jūs jau zināt, it īpaši, ja esat tirgotājs, pieņemot Bitcoins kā maksājuma veidu par jūsu produktu vai pakalpojumu var piedāvāt daudz priekšrocību un piesaistīt vairāk klientu.

Šī iemesla dēļ vairāki uzņēmumi, tiešsaistes un fiziskās nesen sāka pieņemt kriptonauda: tas ir vienkāršs, viņi redz iespējas un vēlaties veikt iekost šo garšīgs Bitcoin pīrāgu. Tas ir arī iemesls, kāpēc ir bijuši vairāki nesenie ieguldījumi Bitcoin companieslike Coinbase vai BitPay. Un kā ar tevi? Vai jūs domājat par uzlabot savu uzņēmējdarbību, kā arī? Kāpēc nevar sākt pieņemt Bitcoin? Process ir ļoti viegli, kā mēs esam par to, lai parādītu jums.

Pirmkārt, jums ir atbildēt uz dažiem questionsto noteikt būtiskos parametrus jūsu bizness: Vai jūs tiešām saprast pamatinformāciju par Bitcoin; var jūsu bizness piesaistīt Bitcoin lietotājus; cik viegli tas ir integrēt kriptonauda ar savu pašreizējo norēķinu iespējām; Kā jūs nodot Bitcoins uz Fiat valūtā (piemēram, ASV dolāros); jūsuprāt Bitcoins kā ieguldījumu; un jūs zināt, ka Bitcoin vērtība var mainīties?

Pēc tam, atbildot uz šiem jautājumiem, un izsverot plusus un mīnusus, ir pienācis laiks, lai faktiski pāriet uz otro posmu: izvēlēties veidu, kā pieņemt Bitcoin maksājumus. Ja sniedzat pakalpojumus, piemēram, jūs varat izveidot maku un adresi, lai saņemtu digitālās monētas, izmantojot pieejamo programmatūru. Vai arī jūs varat reģistrēt savu uzņēmējdarbību BitPay veikt visu maksājumu apstrādes vieglāk.

Gatavs? Iet uz trešo un pēdējo soli: padarīt visiem zināt, jūs pieņemat Bitcoin. Pievienot "Bitcoin pieņemts šeit" zīmi, lai jūsu mājas lapā (jūs varat saņemt to bez maksas Bitcoin Wiki), un dalīties ziņu ar jaunumiem. Vēl viens veids, lai veicinātu savu jauno norēķinu iespēja ir veicināt ziņas caur Bitcoin Viki tirdzniecības sarakstiem. Tas tikai maksā 0,01 BTC! Un tur jums iet, pilnīgi gatavs pieņemt digitālo monētu.

Tas ir diezgan vienkāršs process, kā jūs varat redzēt. Tas vienkārši prasa zināmu laiku, lai uzzinātu mazliet par Bitcoin, izvēlēties labāko programmatūru jūsu biznesu, un arī labākais veids, kā veicināt savu izvēli.

Via themodernentrepreneur.com

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Kā pieprasīt Bitcoin Gold (BTG): soli pa solim

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku