Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Piezīme autora: Mūsu iepriekšējie guideexplains kā izvairīties iestrēdzis darījumus: samaksājot pareizo maksu par pašreizējiem tīkla apstākļiem. Šī rokasgrāmata izskaidro, kā tikt galā ar iestrēguši darījumiem un samazinātu maksu.

Iesakām lasot šos norādījumus, lai, jo pirmā aptver aptuveni fundamentālās koncepcijas. Šī pamācība ir daži familiaritāte ar seifu operācijām-it atrašanu darījuma ID (TxId) un ieejas un izejas.

Bitcoin ir raķešu brauciens ir radījis daudz ticīgo un neatspēko daudz kritiķu. Bitcoin ir nākotnes tagad tirgot tradicionālajiem tirgiem, un Bitcoin ierindojas 2ndin Google meklē 2017. Tātad, tas ir skaidrs, ka Bitcoin ir panākumi ārpus gaidām visus, bet visoptimistiskākās pirmajiem.

Bet tas vēl nav viss labas ziņas! Apmaiņa ir liekuma zem spiediena jaunu lietotāju reģistrāciju (kas ir ziņots augstāka par kārtu nekā pagājušajā gadā). Vēl vairāk par: The Bitcoin tīkla straujā izaugsme ir atnesa savai nejauninātos mērogošanas jaudu.

Problēma: High Maksas un Lēnas Darījumi

Ja esat nosūtījis Bitcoin darījumu decembra sākumā, iespējams, ka jums ir jāmaksā nodeva patiešām augstas pat ierakstu augstas darījumu. Un, ja jums nav, tad varbūt jūs pieredzējis atliktā darījumu.

Lūk, kā Bitcoin darbojas: ierobežots darījumu skaitu var apstiprināt katrā blokā. Kā jūs droši vien zināt, kalnračiem ražot jaunu bloku ik pēc 10 minūtēm vai tamlīdzīgi, un darījumu izmaksas ir "kukuļi", kas pārliecināt kalnračiem, lai iekļautu darījumus savā jaunajā blokiem. Iekļauti darījums ir pazīstama kā apstiprinājums.

Ja cena ir ļoti svārstīga, daudzi cilvēki bieži mēģina sūtīt darījumus, tajā pašā laikā. Tātad konkurence par šo ierobežoto bloka telpu piebrauc maksas. Jo augstāka maksa pievienots darījumu, jo lielāka ir iespēja, ka tas tiks apstiprināts nākamajā blokā.

Johoe s Bitcoin Mempool Statisticssite dod vizuālu attēlojumu skaitu neapstiprinātu darījumu laika gaitā, un pa dažādiem maksas līmeņiem. Tas ir lielisks resurss.

Piezīme: Tā kā mempoolfills, parādās un paplašināt jaunās grupas, un maksas brauc uz augšu. Kā mempool notīra, visaugstāk maksas diapazons mēdz jāapstrādā un slēgtas, pirmkārt, jo tie pārstāv izdevīgākos darījumus kalnračiem. Šī ekonomiskā process tiek saukts par maksu tirgū.

Nepieciešamie jēdzieni

Mēs zinām, ka jūs, iespējams, nepacietīgs, lai noteiktu jūsu darījumu, bet to darot prasa dažas zināšanas par to, kā Bitcoin darbojas. Mēs cenšamies saglabāt technobabble līdz minimumam...

1. Mempool

Grafiskais Iepriekš attēlo to, kas ir pazīstams kā atmiņas baseinā (mempool): kopu neapstiprinātu darījumiem, kas gaida, lai tiktu ievadīti blockchain. Mempool pastāv atmiņas (RAM) no visiem Bitcoin pilna mezgliem (ti, datoriem, kas ir daļa no Bitcoin tīkla).

Ņemiet vērā, ka dažādi mezgli ir dažādas versijas mempool, atkarībā no tā, kurā tiek veikti darījumi viņi zina par un atcerēties. Tātad katrs mempool ir atšķirīgs katrā mezglā. Ja darījums nav apstiprināta uz ilgu laiku, tas galu galā izzudīs no mezgla mempool. Pašreizējā noklusējuma taimauta ir 72 stundas. (Iepriekš tas bija 2 nedēļas.) Bet mezgli var noteikt savu laiku. Darījumi ar zemāko vērtību tiks samazinājies no mempool, jo augstāku maksu darījumi tiek ievadīti.

Tas ir iespējams, ka noteiktu mezglu (iespējams jūsu pašu), nekad aizmirst par savu darījumu, un pat dažreiz var pārraidīt, kas atgādina citus mezglus par to.

2. Darījuma ID

Neatkarīgi no tā, vai tas ir apstiprināts, vai neapstiprināta, katrs Bitcoin darījumu (TX), tiek piešķirts unikāls identifikators, kas ir pazīstams kā darījuma ID (TxId). Jūsu maks ziņos šo TxId. Jūs varat konsultēties ar maku dokumentāciju, ja jūs neesat pārliecināts par to, kā piekļūt. Kopējot un ielīmējot TxId jebkurā bloka pētnieks, jūs saņemsiet vairāk informācijas par darījumu.

Piezīme: Jūsu TXID būs nepieciešami daži no risinājumiem, uz kuriem turpmāk.

3. Satoshis per Byte (Se / B)

Piezīme: Jūsu darījumu lieluma (ko daudzi maciņi ļauj jums priekšskatīt) pārstāv baitos vai kilobaitos. Jūs varat atrast galīgo maksu jūs maksājat kalnračiem, reizinot izmēru ar nodevu līmeni (ko mēra satoshis).

Standarta lielums nav SegWit transactionis aptuveni 250 baiti. Tomēr lielums Bitcoin darījumu ievērojami atšķiras, pamatojoties uz 3 galvenajiem faktoriem:

 • No ieejas skaits
 • Par rezultātu skaits
 • Par skriptu sarežģītība

Ieejas

Varbūt jūs esat saņēmis tūkstošiem mazo BTC maksājumiem gadu gaitā, un pēc tam mēģināja veikt vienu lielu maksājumu. Ja tā, tad jūsu darījums, iespējams, būs milzīga izmēra. (Lūk īss skaidrojums par to, kāpēc.) Pirms mēģināt tērēt daudz ieejas, pagaidiet, kamēr mempool ir diezgan skaidrs (mazāk nekā 50000 nenokārtotu darījumu), un maksa ir salīdzinoši zema.

Maksa samazināšana Padoms Varat apvienojiet adreses nosūtot daudz mazu ieejas uz adresi, kas jums pieder-laikā, kad maksa ir zema. Tādā veidā, jūs ievērojami samazināt jūsu nākotnes maksas nostiprinot savu numuru izejmateriālu vienā.

Jums var būt periodiski atkārtot šo procesu, katru reizi, kad sūtāt mazāk nekā pilnīga atlikumu maku uz adresi. Tad jūs saņemsiet jaunu ieguldījumu, lai padarītu izmaiņas. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, konsolidēt uz SegWit adresi!

Iznākums

Maksa samazināšana Padoms radot vairākas izejas (citiem vārdiem sakot, veicot maksājumus uz vairākām adresēm uzreiz), tas ir jēga, lai partijas savus darījumus, nevis veicot vairākus maksājumus. To darot, jūs abi pazemināt maksu (lai gan diemžēl, nevis dalās jūsu paredzētā saņēmēja adrese) un jūsu darījumu lielumu (vai "blockchain nospiedumu").

Šeit ir ceļveži nosūtot vairākus darījumus Bitcoin Coreand electrum. Par citiem kabatas portfeļi, jākonsultējas ar savu dokumentāciju, lai noskaidrotu, vai šī funkcija ir atbalstīts.

Script Sarežģītība

Ja izmanto sarežģītu nosacījuma maksājumiem (piemēram, multi-sig maksājumiem, kas ir saistīti ar daudziem parakstītājvalstīm), Jūsu darījumi izmērs arī krasi palielinās.

Maksa samazināšana Padoms: Šajā gadījumā, izmantojot SegWit vai crafting vienkāršākus nosacījumus būs gan palīdzība.

Šie faktori ietekmē darījumu apjomu, lai tās ietekmē maksu samaksāto. Par interaktīva Piemēram, izbraukšana Coinb.in honorāra lapu.

Ņemiet vērā, ka regulāra, kas nav SegWit ieejas ir nozīmīgs faktors, kas gala baitu izmēru.

4. Maksa novērtēšana

Maki mēģināt ieteikt saprātīgu maksu, pamatojoties uz pašreizējo un neseno štatos mempool. Jaunākās versijas (0.15+) no Bitcoin Core mēdz darīt visgudrākais aprēķinus. Maki un pakalpojumiem, kas tiek veica pārsolīšanu par maksu tirgū piebraukt visi pārējie ir maksas.

Lielākā daļa maki ļauj iestatīt pielāgotas maksas, un ar praksi, jūs parasti var darīt labāk, nekā viņu aplēsēm izplatīšanas algoritmu. Un, protams, jums būs nepieciešams, lai apskatīt izmēru jūsu darījumu, pirms jūs varat iestatīt maksu.

Lai saņemtu palīdzību, izvēloties pareizo maksa, skatiet mūsu iepriekšējo guide, īpaši sadaļā par izmantojot mempool displeja Earn.com. Ņemiet vērā, ka Nopelnīt dod daudz precīzāku priekšstatu nekā Johoe vietni, tāpēc tas ir labāk izvēlēties savu nodevu leju līdz 10 satoshis.

Zemu maksu risinājumi

1. Risinājums: SegWit

Katrs Bitcoin bloks var uzņemt apmēram 2500 regulārus darījumus, bet ap 8000 SegWit darījumus. Tā kā viņi ir mazāki, SegWit darījumi ir daudz zemākas maksas.

Šeit ir labas ziņas: Jūs varat izmantot SegWit tieši tagad, izmantojot kabatas un pakalpojumus, kas atbalsta to.

Ja visi skrēja SegWit, problēmas augstu maksu un iestrēdzis darījumi pazudīs, vismaz līdz brīdim, kad daži miljoni vairāk cilvēku nokļūt Bitcoin!

Piezīme: Lai izmantotu SegWit saderīgā maku, jums vispirms nosūtīt savu monētas no standarta adresi (-ēm), uz SegWit adresi, kas ir radīts ar šo maku. Tāpat kā ar monētu konsolidāciju, šis process būtu jāveic, ja maksa ir zema. Tāpat tas ietaupīs jums daudz naudas nākotnes darījumiem.

Turklāt ņemiet vērā, ka ir divu veidu SegWit adresēm:

 • P2SH (maksā skriptu hash) adreses, kas sākas ar "3"
 • Bech32addresses, kas sākas ar "BC1"

Kaut bech32 darījumi ir aptuveni 10% mazāks, viņi nav plaši atbalstītas, tik daudzi maki un pakalpojumi nespēj nosūtīt BTC uz bech32 adreses. Tomēr bech32 adreses var droši sūtīt BTC visiem pārējiem seifu veidiem.

Lai nodrošinātu maksimālu savietojamību, tas ir pašlaik ieteicams, ka jūs izmantojat P2SH "3" SegWit adreses. Tā Electrum noklusējuma bech32 adreses, to saderība var panākt, mainot atvasināšanai ceļu.

Brīdinājums: Dažas airdrops un forkcoinsreward jūs ar marķieriem jo jūsu Bitcoin atlikums neatpazīst SegWit adreses.

2. Risinājums: Izmantot GDAX par izņemšanu, nevis Coinbase

Ja jums ir Coinbaseaccount, pārvietot monētas GDAX (Coinbase uzlabotā tirdzniecības maiņas), tad izņemt tos. Atšķirībā no vienkāršoto Coinbase pusē GDAX neiekasē izņemšanu. Tā ir bijuši ziņojumi, ka šis pieteikums process ir aizkavējies, jums nāksies pieteikties GDAX kontu, ja jums nav viens.

Darījumi ar Iestrēdzis Darījumi

1. Metode: aizstāt ar Maksas (RBF)

Ja jūsu maku atbalsta RBF, varat iespējot to-vai nu attiecīgā darījuma veikšanai, vai kā noklusējuma opcija. Tad jūs varat eksperimentēt ar tik daudziem bezkaunīgs, zema maksa darījumiem kā laika ierobežojumi atļauj.

Ja darījums izpaužas iestrēdzis, jūs varat viegli sasist maksu caur RBF iespēju. Jūsu maks tiks automātiski pārraidīt darījumu, ar maksu paceltu jūsu norādīto līmeni. Protams, jums vajadzētu noteikt līmenis augstāks, un atsaukties uz iepriekš minēto sadaļām par maksu novērtējumu.

Mēs iesakām RBF kā noklusējuma opcija visiem saviem darījumiem, ja sūtāt darījumus, kas ir paredzēti, lai tiktu pieņemts bez apstiprinājumu. Atsevišķos maki, RBF ir opt-in funkciju. Tas var ietaupīt jums daudz maksas saistītās galvassāpes, tāpēc tur tiešām nav negatīvi, lai to izmanto.

Padoms Electrum (programmatūra maku) un GreenAddress (web maku) ir vienkārša RBF funkcionalitāti savos GUIs, un viņi arī atbalsta SegWit.

2. Metode: Nelietojiet Tērē neapstiprinātu Monētas

Ja jūs gaidāt, lai saņemtu monētas, izvairīties no izdevumiem, līdz tie ierodas. Lai gan lielākā daļa maki nebūs tērēt neapstiprināta monētas pēc noklusējuma noteiktas maki var atļaut to. Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir izveidot jaunu darījumu, kas ir atkarīgs no apstiprināšanas iepriekšējas vienu. Tas var novest pie šo šķebinošs scenāriju: ķēdes neapstiprinātu darījumu.

In Electrum, nodrošinātu apakšā kaste ir atzīmēta.

In Bitcoin Core nodrošina apakšējā poga ir unticked.

Atdalīšanās Darījumi

Ja neviens no iepriekš minētajām iespējām strādāt ar jums, šeit ir tas, ko jūs varat darīt tālāk:

1. Metode: Pagaidiet

Dažreiz, gaidīšana ir labākā lieta, ko darīt. Ja darījums nav steidzams, ņemt pārtraukumu, un aizmirst par to kādu brīdi. Tur ir laba iespēja, ka tas būs atrisināt pati, vienu vai otru ceļu.

2. Metode: pārraidīt

Varbūt esat ievērojuši, ka maksa ir samazinājies, un darījumiem ar līdzīgiem maksājumiem kļūst apstiprināts. Ja tā, tas ir jēga, lai pārraidīt savu maksu (ja tie ir vecāki par 72 stundām).

Ir vairāki veidi, kā pārraidīt darījumus. Piemēram, jūs varat ievadīt "resendwallettransactions" konsolē, ja jūs izmantojat Bitcoin Core maku. Citi maki var piedāvāt arī šo funkciju, lai jūs varētu konsultēties ar savu dokumentāciju vairāk. Tas ir arī iespējams izmantot tiešsaistes pakalpojumu retranslāciju. Viena iespēja ir Coinb.in raidījums lapā:

Ņemiet vērā, ka vietne sagaida Hex kodēts darījumu. Jūs varat viegli iegūt to, izpildot 4 vienkāršas darbības:

 1. Ievadiet savu darījuma ID (TxId) uz Blockchain.info bloka pētnieks, kā paskaidrots iepriekš.
 2. Ņemiet vērā, ka URL adrešu joslā mainīsies https://blockchain.info/tx/, pēc jūsu pilnīgu TxId.
 3. Pēc tam, kad TXID parādās adrešu joslā ievadiet šādu tekstu:? Formāts = hex.
 4. Blockchain parādīs lielu lāse Hex kodu. Nokopējiet un ielīmējiet to Apraide lapā, un noklikšķiniet uz Iesniegt. Jūsu darījums tad būs retranslācijas.

3. Metode: Darījumu paātrinātāji

Darījumu paātrinātāji ir saistīti ar ieguves baseini. Tie būs pievienot savu TxId sarakstam tiem, kas ir iekļauti nākamajā blokā viņi raktuves, ja viņiem ir spējas to darīt. Daži no tiem ir bez maksas. Citi ir bezmaksas zem noteiktu lielumu. Citi maksas sākumā, un vēl citi lūgt padomus.

Jūsu pēdējie kūrorti ir:

 • Double-tēriņi
 • Performing bērnu Maksā par Mātes (CPFP) darījumā par ienākošo darījumu

Double-izdevumi atkal sūta to pašu darījumu, bet ar augstāku maksu. Tas ir daudz, piemēram, RBF, bet ar šo atšķirību: RBF darījumu atbilstību noteiktajiem protokolu noteikumus, un ir iekļauti vairākos seifu dizainu. Tikmēr divreiz izdevumi tiek uzskatīta par nederīgu. (Patiešām, tas ir viens no lielākajām problēmām, kas Bitcoin tika izveidotas, lai atrisinātu!) Un visi maki ir paredzēti, lai novērstu to.

CPFP darījumi būtībā tērēt monētas, kas ir ienākošo bet neapstiprināta, kas ir tieši tas, ko mēs neiesaka novērst iestrēdzis Darījumus 2. Metode Maksa par jauniem darījumiem ir pietiekami liels, lai segtu sevi un neapstiprināto darījumus tās atkarīgi. Ja maksa ir pietiekami augsts, kalnraču var pamudināti mine veco, zemu maksu, neapstiprināts darījumu, lai pieprasītu jaunu, augstas maksa CPFP darījumu (kā tas ir iespējams, lai pieprasītu jaunu darījumu pirms vecā ir apstiprināts).

Šī Bitcoin wikidetails metodes gan procesiem.

Uzmanību: Paturiet prātā, ka šie procesi ir diezgan tangled, grūti procedūras, kuras var izvietot savus līdzekļus riskam.

Future Solution maksām un ātrumi: Lightning tīkla!

Lai gan tas nav gatavas mainstream pieņemšanai, Lightning tīkla sola gandrīz tūlītēju, bezmaksas darījumiem visiem Bitcoiners.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas