Izpratne par Bitcoin Arbitrage | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Vienkāršākais definīcija arbitrāžas pērk kaut ko lētu vienā tirgū, un pēc tam pārdot to dārgi citā tirgū. Tas būtībā ir pelnīt naudu no neefektīvu tirgu.

Teiksim Bitcoins pārdod par 100 $ par BTC-E, bet tās pārdod par 110 $ par Mt.Gox. Šādā gadījumā jūs varētu nopirkt Bitcoins par BTC-E un nekavējoties pārdot tos Mt.Gox, lai gūtu peļņu nost starpību cenu par diviem apmaiņu. To sauc par arbitrāžu, un tas ir rentabls veids, kā pelnīt naudu. A izskatās sekundi uz Bitcoin Biržas pa labi no šīs lapas, un redzēt lielas cenu atšķirības.

Tātad, kāpēc ir viņu arbitrāžas iespējas Bitcoin?

Ja nav cenas jābūt vienādam visos tirgos? Krājumi, piemēram, bieži tirgo vairākos tirgos, bet cenas ir gandrīz vienmēr gandrīz tāds pats. Tātad, kāpēc tad no Bitcoin cena var mainīties tik daudz katrā tirgū? Pašlaik liela atšķirība cenās ir saistīts vairāk ar augšanas sāpes, kāds tiek nodarīts apmaiņu, piemēram, Mt. Gox. Vienkārši runājot, Bitcoin exchangesaren't kā arī attīstīta kā biržās, un tirdzniecības līmenis nav tik augsts, vai regulē dabas tirgus spēki. Nākotnē iespēja arbitrāžas saruks ievērojami.

Turklāt, daži tirgotāji apgalvo, ka naudu par dažiem apmaiņu, piemēram, Mt. Gox, ir vērts mazāk nekā naudas citās biržās, piemēram, Bitstamp. Iemesls tam ir tāpēc, ka tas faktiski ir grūtāk izņemt naudu Mt. Gox un faktiski var ilgt vairākus mēnešus, lai to izdarītu. Apmaiņa, kas ļauj cilvēkiem, lai izņemtu ātrāk tādējādi vēl augstu vērtē tirgotāju, jo likviditāte un spēja ātri piekļūt līdzekļus.

Rakšana mazliet dziļāk vietām, piemēram, kaudze exchangeI've atrasts pretenzijas par arbitrāžas pagaidām nav iespējams veikt, jo 2013. Gada jūnijā, kad Mt.Gox apturēta atsaukšanu USD no saviem kontiem. Tā Mt.Gox parasti ir augstākas cenas, tas, protams, bojāts patvaļas centienus. Vēl viens apgalvojums norāda, ka tas ir iespējams arbitrāžu, bet, jo starpība ir tik zems, jums būs nepieciešams dziļas kabatas veikt ievērojamu naudas summu.

Vai arbitrage riskanti?

Šīs cenu atšķirības, tomēr, vai izveidot unikālu arbitrāžas iespējas. Mums vajadzētu jūs brīdināt, ka, lai gan daži cilvēki apgalvo arbitrage ir "risks bezmaksas" veids, kā pelnīt naudu, tur tiešām ir risks. Attiecībā uz vienu, Bitcoin tirdzniecības un izņemšana vēl topošie attīstības stadijā. Tas var aizņemt ilgu laiku, lai veiktu un pabeigtu tirdzniecību, pat ja jūs uzsākt nekavējoties. Tajā pašā laikā, kā savu tirdzniecības tiek veikta, cenas var šūpoties Putnu un var mainīties tik daudz, pirms veicat darījumu, kas jums var ciest zaudējumus.

Cenu atšķirības var tikt radīts arī dēļ atšķirībām maksas dažādās biržās. Ja viena apmaiņas maksas augstāku maksu atsaukt vai veikt darījumus, tad no Bitcoins cena, visticamāk, būs zemāka, lai atspoguļotu izmaksas, šo maksu. Tajā pašā laikā, ja cits apmaiņa ir zemākas maksas, cenas, visticamāk, būs lielāka. Dažreiz cenas atšķirība starp abām biržām ir pietiekami liels, taču joprojām piedāvā peļņas iespējas. Tikai pārliecinieties, ka jūs pavadīt laiku pētot maksu par dažādiem biržās un ņemt tos vērā, veicot tirdzniecību.

Vai es varu paļauties uz arbitrāžas ilgtermiņā?

Kā Bitcoin attīstās un kļūst plaši izmanto un pieņemts, cenas dažādos tirgos jānāk tuvāk kopā. Tas nozīmē, ka vairāk nekā iespējām, lai pelnītu naudu, izmantojot šķīrējtiesas iespējams sarukt. Kamēr iespējas joprojām būs pieejams, jums būs rūpīgāk un uzraudzīt tirgus biežāk, lai paziņojuma neatbilstības.

Ja jūs iesaistīties arbitrāža, jums vajadzētu arī uzturēt sevi atjaunina par galvenajām izmaiņām tirgū. Tas ir iespējams, ka mainās apstākļi ir faktiski cēlonis aiz cena darbavietas uz vienu apmaiņu, un otra apmaiņa vienkārši vēl nav reaģējusi. Piemēram, ja cenas apmaiņā ko iesaka Eiropas tirgotāju pēkšņi samazinās par 10 $, tas varētu jo ziņas par skandālu Eiropā tikko salauza un Ziemeļamerikas tirgotājiem vēl nav reaģējusi.

Bottom line - man vajadzētu darīt, vai ne?

Esmu meklēja tīmeklī diezgan ilgu laiku, lai atrastu atbildi uz šo un nonāca pie secinājuma, ka, tāpat kā lielākā daļa lietas dzīvē jums ir izmēģināt to pats, lai uzzinātu. Tāpēc es esmu gatavojas veikt eksperimentu šonedēļ kuru es dokumentu un pēc šeit ar saviem secinājumiem. Pa šo laiku es esam noskaidrojuši, ka Bitcoin Analytics piegādā noderīgu informāciju par arbitrāžas iespējām. Ir arī daži tirdzniecības roboti, kas apgalvo, ka viņiem var izdarīt automātiski jums, bet tā kā es neesmu mēģinājis kādu no tām (vēl) Es nevaru pateikt droši.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin