Kas atbalsta SegWit2x (makus, apmaiņas): pilnīgs saraksts | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas atbalsta SegWit2x (makus, apmaiņas): pilnīgs saraksts

Kas atbalsta SegWit2x (makus, apmaiņas): pilnīgs saraksts

SVARĪGI UPDATE: Gaidāmā Segwit2x dakša ir anulēta saskaņā ar iestādes paziņojumu novembrī 8. 16:58:41 UTC.

2017 ir bijis gads Bitcoin dakšas. Skaidrības labad, šeit ir ātrs nolietota:

1.Prior 1.augustam 2017., kalnrači aktivizējis atpakaļ saderīgu SegWitsoft dakšiņu. Šis jauninājums ar Bitcoin protokolu palielināja darījumu kapacitāti bloki, fiksēto nopietnu kļūdu, ko sauc par darījumu pārveidojamības, un pavēra ceļu zibens tīkliem un turpmākiem uzlabojumiem.

2. 1. Augustā atpakaļ nesavietojami Bitcoin Cashhard dakša noticis. Bcash split no galvenā Bitcoin blockchain izveidot altcoin ar 8 megabaitu blokiem un bez SegWit īstenošanu. Visi Bitcoin atlikumi turētie dakšas laikā tika ieskaitīti vienādu daudzumu Bcash (BCH). Skatiet mūsu Bitcoin Cash articlefor sīkāku informāciju.

3. 24. Oktobrī atpakaļ nesavietojami Bitcoin Goldhard dakša noticis. Bitcoin Zelta grūti šķelts attālumā no galvenās Bitcoin blockchain izveidot altcoin ar kuru ir mainīti, ASIC rezistenta ieguves algoritmu sauc par Equihash. Visi Bitcoin atlikumi turētie dakšas laikā tiks ieskaitīti ar vienādu summu Bgold (BTG), kad Bgold tīkla uzsāk (iespējams, tuvākajā nākotnē). Skatiet mūsu Bitcoin Gold articlefor sīkāku informāciju.

4. SegWit2x (pazīstams arī kā S2X / B2X) atpakaļ nesavietojami cietā dakša ir paredzēts notikt ap 16. Novembrī B2X būs dakša no Bitcoin blockchain ražot altcoin ar 2 megabaitu blokiem un SegWit atbalstu. Visi Bitcoin atlikumi turētie dakšas laikā tiks ieskaitīti ar vienādu summu B2X. Skatiet mūsu rakstu par Ņujorkas vienošanās (kas noteikts posms SegWit2x) lai saņemtu sīkāku informāciju.

SegWit2x Detaļas sadalījums

Kad?

SegWit2x dakša ir paredzēta Bitcoin bloķēt 494,784, kas tiks mazinājusi dažkārt ap 16. Novembrī, 2017. Par atjauninātu projekciju datumu un precīzu laiku ieguvi 494,784 bloka, apmeklējiet 2x Countdown lapu.

Kāpēc?

No kāda Bitcoiner viedokļa, SegWit2x ir uzbrukums ar lielo kalnračiem un uzņēmumu intereses, un tas ir paredzēts izmantot kontroli Bitcoin attīstību. Tas ir uztverts kā uzbrukums galvenokārt dēļ tā trūkst vienprātības un replay aizsardzību, kas būs gandrīz noteikti izraisīs haosu apjukumu, un zaudējumus. Paziņojumi no S2X komandas skaidri norāda, ka S2X ir paredzēts aizstāt pašreizējo Bitcoin.

Kas?

Reddit lietotājs readish apkopoti šādi listof personas zināmas atbalstīt S2X publiski:

Attīstība

Bitcoin Core un citiem galvenajiem izstrādātājiem, kuri esam norādījuši savu viedokli par SegWit2x ir uzskaitītas šeit (visi ir vienprātīgi pret to).

Bijušais Core dev un Bloq CEO Jeff Garzik ir vienīgais SegWit2x attīstītājs. Garzik ir kritizēta vienlaicīgi strādā vēl viena ICO altcoin sauc Metronoms.

"Šodien, Bitcoin saskaras eksistenciālu draudu no dakšas, izstrādātāju drāma, un tā tālāk."
- Jeff Garzik uz metronoms motivācija

Ir acīmredzams interešu konflikts raksturīgo izstrādē strīdīgu cieto dakšu, vienlaikus izstrādājot ICO balstīta uz ierobežotu traucējumus no šādiem dakšas. Par Bitcoin aprindu reakcija uz šo ziņu bija ļoti negatīva, un tika apkopoti vislabāk Samson Mow'soutraged tvītu:

Kods

SegWit2x tika klonēts no Bitcoin Core 0.14. Kaut Core jaunāko versiju, 0.15, ir patched pret mezglu-crashing izmantot (disclosedby Chris jeffry pie Breaking Bitcoin konferencē [02:29]), tad SegWit2x klients (pazīstams kā btc1) paliek neaizsargāti.

Panākumu izredzes

Lai ikviens, šādu notikumu gaitu, tas ir skaidrs, ka SegWit2x bauda nelielu organisko atbalstu. Kas tas ir, ir augsts kalnraču signalizāciju:

83% no blokiem šobrīd signāla savu raktuvju darbinieku atbalstu Nya. Stats no Coin.Dance.

Tomēr jāpatur prātā, ka signalizācijas ir diezgan būtisks šajā kontekstā. Signalizēšana Emergent konsenss (pazīstams arī kā Bitcoin Unlimited dakšiņu, kas neizdevās uzsākt) sasniedza 45%, bez efekta. Pievienojot signālu katram blokam mīnēto izmaksas kalnračiem neko (un var pat nopelnīt viņiem papildus naudu, ja S2X atbalstītāji ir gatavi maksāt), tāpēc to nevajadzētu uzskatīt par uzticamu rādītāju.

Kas galu galā svarīgi ir kas ķēdes kalnračiem būs mans; visi rādītāji liecina, ka tas ir ķēde ar lielāko vērtību (vairumam lietotāju un saimnieciskās darbības). Tas ir ļoti maz ticams, ka būs S2X pusē.

Tirgi pašlaik cenu B2X nākotnes starp 15% un 25% no BTC:

Bitfinex pašreizējie pricefor B2X nākotnes pret Bitcoin ir 14,5%.

HitBTC pašreizējais pricefor uz B2X nākotnē pret Bitcoin ir nedaudz lielāks par 23%.

Exrate pašreizējie pricefor B2X nākotnes pret Bitcoin ir 15%.

SegWit2x Exchange Support

Ja jūs vēlaties, lai tirdzniecību SegWit2x tagad, jūs varat nosūtīt savu esošo bitcoins uz kādu no iepriekš minētajiem apmaiņu (Bitfinex, HitBTC vai Exrates) sadalīt tos Bitcoin un B2X nākotnes marķieriem. Šī iespēja ir paredzēta tikai pieredzējušiem tirgotājiem; Ja jūs iet visi uz B2X nākotnes un dakšas nenotiek, jūs zaudējat visu. Pētījums noteikumus šajās biržās piedāvātos cieši Pirms apsver šo iespēju; daudz nozveja un komplikācijas attiecas.

Easy veids, kā iegūt B2X

Vieglākais (pretstatā drošākais) veidā Bitcoin īpašniekiem, lai saņemtu SegWit2x monētas ir sūtīt bitcoins uz atbalsta apmaiņu, pirms notiek dakšu. Tikai bitcoins turējumā apmaiņas laikā dakša tiks kreditēts ar SegWit2x.

Piezīme: Bitcoin tīkls var būt lēna, ja tur ir skriešanās cilvēki pārvietojas monētas pirms dakšiņu. Tas ir ieteicams, ka jums nosūtīt jūsu monētas arī iepriekš saprātīgu maksu.

Šī apmaiņa var ieskaitīt lietotājiem B2X ja tās uzskata to droši darīt:

  • CryptoFacilities (ja ir pilna replay aizsardzība tiek īstenota) - neoficiāls paziņojums
  • CoinCheck (ja ir pilna replay aizsardzība tiek īstenota, un tiek ievēroti dažādi citi drošības nosacījumi) - pārskats
  • CoinJar (līdz 2018. Gada janvārim ātrāk) - paziņojums

Turot monētas uz apmaiņu, ir kaut kas, mēs parasti iesakām pret-ja jums nav kontrolēt privāto atslēgu, jums nav kontrolēt bitcoins. Apmaiņa var būt pretrunā viņu apgalvojumus, nespēj tehniski bankrotēt vai uzlauzts, starp citu iespēju, un visas šīs iespējas var radīt zaudējumus. Par apmaiņas piedzīvo problēmas iespējamība palielinās graujošo pasākuma laikā, piemēram, gaidāmo dakšiņu.

Drošākais veids, kā iegūt savu B2X monētas ir saglabāt savu bitcoins jūsu personīgo maku un tikai pieprasīt tos, izmantojot jūsu maka oficiāli ieteikto procesā.

Piezīme: Tas var aizņemt kādu laiku, lai kabatas, lai īstenotu atbilstošus risinājumus. Tikmēr, tad no B2X žetonu cena var pārvietot pret jums.

Vienalga, vai izvēlaties paļauties uz biržā pārskaitīs jums B2X vai pieprasīt to, izmantojot savu Bitcoin maku, ja jūs plānojat tirgoties, tad jums būs nepieciešams, lai saglabātu to, vai nosūtīt to uz atbalsta apmaiņu. Ne visi apmaiņa, kas izsniedz B2X lietotājiem piedāvās tirgus tajā.

Piezīme: Tas ir veids, kā situācija stāv gada 6. Novembrī, ar labākajām mūsu zināšanām. Vairāk apmaiņa ir paredzēts paziņot savas pozīcijas iet uz priekšu. Pārbaudiet, vai nav atjauninājumu uz šo rakstu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Post Altcoin

Kas ir Primecoin? Prime Number Hunter

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Kas ir Digibyte?

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums