Darbs bitkīniem - 4 veidi, kā nopelnīt Bitcoin Online | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Darbs bitkīniem - 4 veidi, kā nopelnīt Bitcoin Online

Darbs bitkīniem - 4 veidi, kā nopelnīt Bitcoin Online

Vai jūs vēlaties strādāt iekšpusē Bitcoin nozarē vai vienkārši darīt daži koncerti, lai Bitcoins vairāk un vairāk iespējas ir pieejamas. Pēc mūsu ziņu par to, kā nopelnīt bezmaksas Bitcoins es esmu kļūst daudz e-pasta lūdz par to, lai šodien es pārskatīs kādi Bitcoin darbavietas faktiski mūsu tur.

Atrast darbu iekšpusē Bitcoin nozarē

Viens no karstākie tendences, ka Bitcoin parādība ir devusi ar to ir meklēt Bitcoin darbu. Frāze "Bitcoin Jobs" tiek meklēts aptuveni 2000 reizes katru mēnesi, un tas ir acīmredzami pieaug (saskaņā ar Google Keword Planner):

Ja jūs meklējat faktisko pilna laika darbu Bitcoin nozarē šeit ir dažas vietas, lai saglabātu acu par.

Coinalityis tīmekļa vietni, kas uzskaitīti dažādi Bitcoin darbus izstrādātājiem, rakstniekiem, mākleriem, tirgotājiem un vairāk. Jūs varat arī sekot tā twitter profilein lai iegūtu dzīvu darba atjauninājumus.

Vēl viens lielisks veids, kā atrast Bitcoin darbu ir caur brīvmākslinieks mājas lapām, piemēram, Upwork, Freelancerand Elance. Kaut Coinality parasti apvieno tos, kā arī, jūs joprojām varat izmantot dažādus filtrus uz šo tīmekļa vietni, lai atrastu labāko fit jums. Vēl viens veids, kā iet, būtu meklēt Indeedfor Bitcoin darbu. Patiešām, ir viens no vadošajiem darba dēļiem visā pasaulē.

Pēdējā laikā es esmu arī informēja Cointelegraph strādā pie jaunas HR pakalpojumu Bitcoin saistītu darbu. Esmu pārbauda to ārā, bet es domāju, ka tas joprojām ir sākuma stadijā.

Strādā Bitcoins Online

Ja jūs tikai interesē padarīt dažus Bitcoins jums ir vairākas iespējas. Apakškomisijas Reddit sauc Jobs2Bitcoins parāda Bitcoin darba klāja, kur jūs varat apmainīt savas prasmes Bitcoins. BitGigsis mājas lapu, kas ir līdzīgs Fiverr kur cilvēki rakstītu to, ko viņi ir gatavi darīt par nelielu summu Bitocins. Jūs varat mēģināt kļūt pārdevējs uz BitGigs, bet es nedomāju, ka vieta ir, ka daudz satiksmi.

XBTFreelanceris 100% Bitcoin tikai freelancing vietni, jūs varat ievietot maksas tikai Bitcoin un ārštata otrā galā get izmaksāts tikai Bitcoin darbu.

Apmainīt savu laiku Bitcoins

Pēdējā veida metodi, lai nopelnītu Bitcoin ir caur izšķērdēt savu laiku internetā. Es aicinu to "izšķērdēt Jūsu laiku", jo šie darbu veidi parasti esat notiek apkārt, noklikšķinot uz saites vai skatoties bezjēdzīgi reklāmas. Tomēr, ja tas ir kaut kas, ko vēlaties veikt, šeit ir jūsu iespējas (par ierakstu es apturēt prom no jebkura no šiem):

BitVisitor | VisitBit - jums maksā Bitcoins apmeklējot citas vietnes.

CoinWorker- Pabeigt īsus analītiskus uzdevumus internetā, pelnīt punktus un pārvērst tos uz Bitcoins.

CoinAd | BtcClicks- Get izmaksā skatīties reklāmas.

Nopelnīt Bitcoins palīdzot cilvēkiem forumos

Iespējams, visvairāk interesants veids, kā es esmu saskārusies nopelnīt Bitcoins ir ar to, kas ir pazīstams kā parakstu kampaņā iekšpusē BitcoinTalk forumā. Pamatideja ir tāda, ka, ja tu esi aktīvs BitcoinTalk foruma dalībnieks varat ievietot saiti savā paraksta veicinātu uzņēmumu un iegūt samaksu par tiem. Maksājumu parasti atbilst jūsu BitcoinTalk dalībvalsts līmenī, tādēļ, ja esat iesācējs, jums būs nopelnīt mazāk nekā Hero locekli. Šeit ir pilns listof visi parakstu kampaņas pieejama forumā.

Ir citi veidi, kā nopelnīt Bitcoins, kas šajā amatā nav minētas? Atstājiet savu komentāru koplietošanu savu pieredzi.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas