2015. gada 2. aprīlis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

2015. gada 2. aprīlis

2015. gada 2. aprīlis

Pēdējā atjaunināšana: 14:28 EDT

(Uz CoinTelegraph) Ierosinātā likumu aizliegt Bitcoin Krievijā, ir sagaidāms, ka tiks pieņemts Augustof šogad kā kriptotehnoloģijā tiesību eksperts iesaka uzņēmumiem "izkļūt no Krievijas jurisdikcijā."

(CoinDesk) Coinbase atbilstība birojs cenšas iegūt operatīvo informāciju no Bitcoin kalnrūpniecības companiesin process, ka daži no nozares uzņēmumiem, ir kadru kā pārkāpumu, uz viņu komercnoslēpumu.

(Monēta Front) Neskatoties uz to, ka Bitcoin Bowl devusi labu vērtējumiem, BitPay un ESPN ir sasnieguši savstarpēju vienošanos, lai izbeigtu to, kas būtu bijis trīs gadu sponsorēšanas notikumu.

(CNBC) Ieguldītāji drīz varētu sākties tirdzniecības akcijas saistīts ar Bitcoin pirmo investīciju transportlīdzekli.2015. Gada 22. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 14:51 EDT

(Great Wall of Numbers) Pēc apspriešanās ar vairākiem nozares eksperti, es būvēti aptuvenu, bet precīzāku plūsmu fundsbased uz faktisko lietotāju uzvedību.

(Inside Bitcoins) Viļņu maksājums tīkls saskaras ar kritiku šonedēļ pa atklāsmēm par likviditātes daļu no saviem aktīviem. Tas ir kļuvis zināms, ka sprogoties vārtejas - par onramps un offramps no tīkla - ir iespēja "iesaldēt" lietotāju līdzekļus vēlēšanās. Turklāt Ripple Labs jau izmanto savu ietekmi, lai pārliecinātu Bitstamp, ievērojama vārteju un apmaiņu, iesaldēt $ 1 miljonu vērtu fundsbelonging uz Ripple ir izlidojuši dibinātājs Jed McCaleb.

(TechCrunch) Paziņojums šodien izdod uzdod klientiem pieslēgties savā Mt. Gox konts claims.mtgox.com, no kurienes viņi var veikt savu mēģinājums reģenerācijai. (Ir arī bezsaistes risinājums tiem, kas izvēlas kalniem dokumentu).

(Parunāsim Bitcoin) Stephanie, Andreas un Adam runāt ar agri entrepeneur Charlie Shrem.

(Uz CoinTelegraph) Tether, pirmais blockchain iespējotu platforma, kas ļauj fiat valūtu izmantot, piemēram Bitcoin, ir oficiāli atbrīvots no instant slēpti apmaiņu, ShapeShift. Šī integrācija tagad ļaus nesāpīgi viegli Dodge Bitcoin svārstīgums, izmantojot Kripto monētu versiju USD.

(Coin Fire) Bitmain ir strādājusi par risinājumu, lai mazinātu DDoS attackson AntPool un AntMiners. Nevis mēģinot apkarot uguni ar uguni, jo efektīvāks veids, lai samazinātu ietekmi uz DDoS uzbrukums ir izvairīties uzbrukumu, nevis, lai cīnītos atpakaļ.

(Traders Magazine) Genesis Trading, pilnībā piederošs meitasuzņēmums Digital valūtas grupas un sadalīšanu brokeris-dīleris SecondMarket, tikko atvēra savas durvis un launcheditself kā pirmais ASV brokeris-dīleris specializēties tirdzniecības digitālo valūtu, ieskaitot Bitcoin.

(CoinDesk) Ņujorkas departamenta Finanšu pakalpojumu vadītājs Benjamin M. Lawsky paredz galīgo versiju BitLicense regulējuma tiks izlaists dažkārt līdz maija beigām.


2015. Gada 27. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 14:20 EDT

(Vadu) Piektdien, Salt Lake City balstītas tiešsaistes Overstock.com iesniedza prospektu ar Vērtspapīru un biržu Commissionthat norāda, ka tā var izsniegt līdz pat $ 500 miljonus krājumu vai citiem vērtspapīriem, izmantojot tehnoloģijas līdzinās tiešsaistes programmatūras sistēma, kas pamatā Bitcoin.

(Fortune) Circle Financial, tad Bitcoin maku startēšanas pēc Brightcove dibinātājs Jeremy Allaire rezultātā ir vidū palielināt apmēram $ 40 millionat iepriekš naudas vērtēšana aptuveni $ 200 miljoni, Fortune ir iemācījušies no vairākiem avotiem.

(Bitcoin Magazine) Bitcoin politikas ideju laboratorija Coin centrs pieprasa lomu interfeisu uz politikas veidotājiem un regulatoriem, publicējot pamatu valsts ciparu valūtas noteikumiem.


2015. Gada 28. AprīlisJaunākā atjauninājums 03:23 EDT

(CoinDesk) Miljardieris uzņēmējs Ričards Brensons ir noteikts, lai "visvairāk prātus kriptonauda" togetherto apspriest Bitcoin un blockchain par viņa personīgo privātajā salā šī gada maijā.

(Vadu) Ar valdošās iesniegts pirmdienas pēcpusdienā, tiesnesim Katherine Forrest liegta rezolūcijas no Ulbricht aizstāvību par jaunu izmēģinājumu, notriekšanu virkni argumentu, ko viņa aizsardzības komanda.

(BraveNewCoin) OneBit, ka pirmizrāde MasterCard Masters kodeksa Hackathon martā var būt pirmais reālais sāncensis apgalvot, ka jūs varat izmantot jūsu bitcoins maksāt tirgotājiem, kuri pieņem MasterCard.

(Coin Fire) Bitfinex un AlphaPoint tiek paziņots, ka pēc plašām pārbaudēm, Bitfinex integrācija ar AlphaPoint s tirdzniecības enginehas pabeigta un dzīvot izlaišana notiek.


2015. Gada 29. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 15:54 EDT

(Bitcoin Magazine) Investori palielina spiedienu iegūt akcijas Bitcoin Investīciju Trust (GBTC) ar cenu par 50000 pie 35 $ par akciju, ko Maxim Group. Self-raksturot kā pilna servisa investīciju banka un Wealth Management firma, Maxim ir veikusi visvairāk agresīvu pieeju, kā vēl iegūt ieguldītāji GBTC pārdot savas akcijas.

(CoinDesk) Zviedrijas Nasdaq apmaiņa ir apstiprinājusi tirgo piezīmi Bitcoin bāzes apmaiņas (ETN), atverot ieguldījumus digitālajā valūtā tiem, kas nevēlas, lai tiešā veidā iegādāties un turēt bitcoins.

(Coin Fire) iOS versija GetGems ir pieejama App Store tagad.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai