2015. gada 3. aprīlis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

2015. gada 3. aprīlis

2015. gada 3. aprīlis

Jaunākā atjauninājums 11:40 EDT

(Fusion) DEA aģents apsūdzēts Silk Road krāpšanu bija "iet soma," izstrādāts evakuācijas plāns bīties Pirate Roberts.

(Uz CoinTelegraph) embattled izpilddirektors GAWminers un PayBase, Džošs Garza, ir palīdzējusi uzsākt jaunu maku un exchangeservice vienlaikus arī pārceļot darbību uz Honkongu.

(CoinDesk) Cilvēks no Hyannis, Masačūsetsa tika apsūdzēts un arestēts pēc tam mēģinot nopirkt $ 2500 šaujamieroci no darknet vietnes, lietojot Bitcoin.2015. Gada 30. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 01:59 PDT

(Business Insider) The New York Times ziņo, ka Goldman "skāra partnerību ar lielu ķīniešu investīciju firma, IDG Capital Partners, dzīvot $ 50 miljonu investīcijas Circle interneta Finanšu, start-up, kas vēlas izmantot šo tehnoloģiju pamatā Bitcoin līdz uzlabot patērētāju maksājumiem. "

(Venture Beat) Hedgy A Bitcoin uzņēmums, kas cer risināt ar kriptonauda svārstīgums jautājumus, ir radies no Ādama Draper ir Boost paātrinātājs ar $ 1,2 miljoni rokā.

(CoinDesk) Kā daļu no nesen publicētā plānu par Bitcoin fonda izpilddirektors Brūss Fenton ir ierosināts likvidēt Bitcoin izveidotājs Satoshi Nakamotoas dibinātāja.


2015. Gada 6. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 13:41 EDT

(TechCrunch) Buttercoin A Bitcoin apmaiņa starta atbalsta Y Combinator un Google Ventures, tiek slēdzot savu doorsat beigās šī mēneša pēc nespēj piesaistīt jaunas investīcijas.

(CoinDesk) William Keep dekāns biznesa skolas pie koledžā Ņūdžersijas un ekspertu liecinieku kriminālvajāšanā piramīdām norādīja, ka tur bija daži LEO aspekti, kas bija iespējams, iemesls uztraukumam.


2015. Gada 7. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 14:59 EDT

(International Business reizes) Bitcoin fonds, organizācija tiecoties veicināšanu kriptonauda, ​​apsver sadalīt divās atsevišķās struktūras.

(Fortune) Par Nike CIO ir atstājis, un pievienojas Bitcoin startēšanas Bitreserve.

(CoinDesk) Bitcoin Fonds valde ir izdevusi jaunu statementon pretrunām saistībā tās finanšu situācija un ierosināto pārstrukturēšanu.


2015. Gada 8. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 16:27 EDT

(Coinsetter) Wall Street bāzes Coinsetter pārvietot CAVIRTEX štābs biroju Torontoand integrēt tās institucionālā līmeņa maiņas tehnoloģiju, lai piedāvātu Kanādas Bitcoin tirgotājiem labākais savā klasē Kanādas dolārs Bitcoin apmaiņu.

(ProgrammableWeb) Bitcoin maku un apmaiņas servisa Coinbase šodien paziņoja, ka uzsākt izstrādātājs portalalong ar BitHack V2, sešu nedēļu hackathon.

(Uz CoinTelegraph) Saskaņā ar mēnesi veco iekšējais dokuments, kas sākotnēji izstrādāto vadības komanda ar Bitcoin fonda un kas tagad ir atklāti publicēts, fonds apsver sadalīšana divās atsevišķās organizācijās.

(ArsTechnica) Mazpilsētā Policijas departaments netālu no Boston beidzot piekrita maksāt $ 500 ransomto atgūt piekļuvi policijas serveri, ka tas bija bloķēta no pēc inficēti ar CryptoLocker biedēšanas.

(CoinReport) Bitwage, California balstīta Bitcoin algas firma, ir izlaidusi pirmo starptautisko Bitcoin algas debetkarti.


2015. Gada 9. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 07:39

(CoinDesk) Misisipi elektriskā Uzņēmums ir iesniegts uzvalks pret GAW Minersfor nemaksāšanas un līguma pārkāpumu.

(Digitālā valūtas padomes) Overstock.com ir Judd Bagley stāsta DCC "drīz būs Bitcoin tikai pārdošanas un atlaides"

(CoinDesk) Silīcija ieleja sadalījums pasaules telekomunikāciju milzu Orange plāno ieguldīt Bitcoin telpā.

(New York Times) Paziņojot savu kandidatūru prezidenta šonedēļ, senators Rand Paul Kentuki waded jaunos ūdeņos, kad viņš teica, ka viņš varētu pieņemt kampaņu iemaksas Bitcoins, lielākoties neizdibināmi virtuālo valūtu, jo summas, līdz pat $ 100.

(Coin Fire) Šorīt PayCoin fonds izdeva drosmīgu, "deklarāciju Paycoin Neatkarības." Dokumentā norādīts, ka organizācija vēlējās, lai PayCoin lai saprastu dažas iepriekšējās bagāžas un pārvietot forwardin paziņojumu publicēts Paycoin Fonda mājas lapā.


Argentīnā jūlijā ir trīs reizes vairāk Bitcoin lejupielādesKamēr visa pasaule skatās, jo vispārējie skaits Bitcoin lejupielādes iet uz leju, Argentīna cīnās šo negatīvo tendenci. Valsts daļa globālās kriptonauda lejupielādes gandrīz tripledbetween jūnijā un jūlijā, dodoties no 1% līdz gandrīz 3%.

Un tur ir vairāk: rangu top 50 valstīm, kas saistītas ar Bitcoin, Dienvidamerikas valsts ir tikai viens, kas šomēnes ir palielinājusi savas likmes.

Mūsu mīļākie virtuālā valūta kļūst ļoti populāra Argentīnā, galvenokārt pateicoties dažiem pazīstamiem iemeslu dēļ 99Bitcoins jau runāja par. Par Argentīnas peso, ko uzliek kapitāla kontroles un ārkārtīgi satraucošo inflācijas līmeni, degradācija, kas kropļo valsts ekonomiku, padara kriptonauda izskatās pārsteidzošs izejai Argentinians.

Sliktākais ir tas, ka pašvaldība, kuru vada prezidents Cristina Kirchner, tur cenšas slēpt numurus un īstenošanā pretrunīgas un diezgan strīdīgs pasākumus. Rezolūcijas, piemēram, aizliedzot iedzīvotājiem, lai apmainītos peso - tieši vai caur ārzonas pirkumu - tikai padara melnais tirgus augt un nospiež kādu tehnoloģiju gudriem Argentinians pret Bitcoin.

Nav brīnums, ka kriptonauda meetups Buenos Aires ir tik veiksmīga...

Via thegenesisblock.com

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?