Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Tā kā es apsolīju jums es paredzēts veikt dziļāku ieskatu iespēju arbitraging Bitcoins starp dažādiem apmaiņu. Būtībā Ko es gribu darīt, ir iegādāties "lēti" Bitcoins pie BTC-E, kur valūtas maiņas kurss ir zemāks. Tad nodot Bitcoins lai Mt.Gox un pārdot tos ar peļņu vismaz 10% (tā mana peļņa netiks get ēst ar visiem darījumu maksu). Es centos atrast atsauci kāds darot šo tīmeklī ilgu laiku un nevarēja atrast. Tātad šeit ir mana gadījuma izpēte par to, kā es radīja 12,12% ROI 1 stundu.

(11:46) Step 1 - Sākumpunkts

Es sāku ar šādiem līdzekļiem pie BTCe:

Un tas ir mana GOX sākotnējais konts:

(11:51 GMT) 2. Solis - Pērkot "lēti" Bitcoins pie BTCe:

Tātad šajā brīdī es nopirku 0.488BTC pie kursa 141.999 USD. Darījums tika diezgan daudz pabeigts nekavējoties un BTC tika nodota uz manu kontu. Izmaksas bija $ 69.295512 

(11:53) 3. - nododot savu fondu Mt.Gox

Tagad es uzsāka BTC izstāšanos no BTCe un pārcēlās manu 0.488BTC uz Mt.Gox

(01:01) 4. Posms - Nauda ierodas MtGox

Pagāja apmēram stundu, kamēr nauda ieradās Mt.Gox - Šis ir ļoti svarīgs punkts, un mēs nokļūt, ka vēlāk. Kā jūs varat redzēt, es esmu jau zaudējis aptuveni 0.001BTC dēļ maksas.

(01:02 GMT) Pārdod Bitcoins ar peļņu

Šajā brīdī es pārdevu 0.486 par 77,7 $. Lai atgādinātu jums, sākotnējais tēriņi bija $ 69,295512. Kas mūs noved pie peļņa 8.404488 $ - ROI par 12.12%, kas aptuveni vienu stundu.

Pēdējais solis - Izņemt naudu no Mt.Gox

Es esmu pievienojot šo rindkopu, jo es esmu gotten daudz komentāru par to, ka jūs nevarat izņemt naudu no Mt.Gox viegli. Tas ir patiešām notiek šodien, bet kā es to redzu, tas viss nāk uz leju, lai cik daudz jūs ticat Mt.Gox. Nozīme, ja jūs domājat, ka Gox nav dodas prom jebkurā tuvākajā tad šī nauda sasniegs savu īpašnieku beidzot, bet, ja ne, tad šis process, iespējams, nav par jums. Arī iemesls tas arbitrāža ir iespējams, iespējams, ir daudz, jo ar grūtībām cilvēki saskaras, mēģinot izņemt naudu no GOX. Personīgi, es uzskatu, ka pat tad, ja tas veic 2 mēnešus, nauda sasniegs savu īpašnieku. Es atjaunināt, kā tas notiek vēlāk posts.

Tātad Vai arbitrage iespējams Bitcoin?

1. Jā. Tas ir iespējams, bet ne vienmēr ir izdevīgi. (Jūs redzēsiet, kāpēc minūtē).

2. Sākot tiešsaistes atsauksmes un draugiem, es saprotu, ka ir daudz jautājumu par izņemšanu USD no Mt.Gox. Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc cenu starpību starp šiem apmaiņu. Tie ir cilvēki, kuri ciena savu naudu BTCe vairāk nekā GOX. Jums ir nepieciešams, lai ņemtu to vērā. Tā kā tas var aizņemt līdz 3 mēnešiem, lai saņemtu savu naudu, būs grūti reinvestand tāpēc tas nevar kļūt par arbitrāžu "per-se", bet gan aizdevumu jūs piešķirat GOX ar peļņu.

Piezīme: Viens no emuāra lasītāji ieteica izmantojot elastīgāku apmaiņu, piemēram, VirWox. Es neesmu pārliecināts, vai tas varētu strādāt, bet, iespējams, pārvietojas naudu tur ļaus jums iegūt naudu ātrāk. Es post jaunāko informāciju par šo vienu no maniem nākamajās ziņās.

3. 2 svarīgas maksa nav iekļauta - The maksa noguldīt naudu BTCe un maksu izstāties no Mt.Gox. Tomēr, tā kā šīs maksas tiek novērsta, varat viegli aprēķināt tos atbilstoši jūsu pārsūtīšanas metodi.

4. Ir dažas programmas, kas tiek teikts darīt tieši to, ko es tikko darīju autopilots. Es neesmu mēģinājis tos. Ja jums ir - es labprāt vēlētos dzirdēt par jūsu pieredzi ar tiem.

5. Ja BTC cena bija pēkšņi samazināties gaidot naudu, lai nonāktu pie GOX es būtu zaudējuši naudu, lai saglabātu, ka prātā. Ņemot teica, ka, cita tad "liels crash" 2013. Gada maijā es neatceros Bitcoin cenas mainās tik dramatiski 1 stundu, tāpēc mans novērtējums ir, ka sliktākajā gadījumā jūs galu galā pārkāpj pat.

6. Lai tas būtu patiešām rentabla jums būs apmainīties lielas naudas summas, kas varētu nozīmēt lielāku risku. Bet iedomājieties, cik daudz jūs vēlaties gūt peļņu, ja jūs pats ar $ 10,000 (mājiens: ap $ 1,212),...

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ