Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Ar vairāk cilvēku ierodas uz Bitcoin pasaulē katru dienu, mēs nolēmām apskatīt veida tirgotāju, kas tur. Ar miljoniem lietotāju, ko tagad jūs gaidījāt daudz dažādas personības, bet ir daži veidi, kas, šķiet, lai saglabātu nāk uz augšu.

Tas ir ne tikai ogļrači, kas ir dīvaini veidi, kā rīkoties, regulāri kriptonauda tirgotājiem nav atšķirīgs. Mājas lapa Coindeskmade sarakstu 8 Bitcoin personībām, tiem, kas izceļas visvairāk, un mēs saņēmām iedvesmoja. Vai esat viens no šiem? Vai kāds no jūsu draugiem, piemēram, tas ir? Varbūt jūs atpazīt dažas pazīmes (vai varbūt jūs uztraukties, jo jums atpazīt sevi...)!

1. Moderns tirgotājs

Par tirgotājs veids, kas iet ar plūsmas un piemēro šo noteikumu, lai gandrīz visu viņa dzīvi. Modernais Tirgotājs tas ir par indivīda veida, kas pieņem lēmumus, saskaņā ar to, ko citi cilvēki dara, un arī to, kas tiek sagaidīts no viņa. To sauc par masu uzvedību un lielākā daļa no mums mēdz sekot, tā ir daļa no mūsu ģenētiskā koda. Lai jums saprātīgu piemēru, moderns tirgotājs visticamāk būs kāds, kas pērk konkrētu produktu nav īsti nepieciešams, tikai tāpēc, ka visi pārējie ir viens. Tomēr, tas ir bīstams ceļš darboties tirgū kā Bitcoin.

2. Aita

Tas viens ir ļoti līdzīgs moderns tirgotājam, bet tas pastiprina negatīvo pusi dažu tirgotāju. Šis tirgotājam būs viens, kas atrodas ērti vidū savu ganāmpulku, un, pēkšņi, viss, kas nepieciešams, ir viens aitu raudāt vilku un "aitas tirgotājiem", sekos un sākt darboties izmisīgi. Kāpēc tiek aita ir sliktāks nekā ir moderns uzņēmējs? Tā ietekmi uz Bitcoin tirgū ir daudz sliktāk. "Aitas", ir tie, kas saņem izmisuma un sākt darboties bez plāna tirgus crash vai finanšu burbuļa laikā. Un tie ir visticamāk samazināsies no klints, jo tie ir tik bail viņi nevar redzēt, kur tie vada.

3. ", tas ir labāk mazāk nekā nekas"

Šis tirgotājs veids ir diezgan dīvaini, galvenokārt tāpēc, ka viņam ir nepatika pret zaudēt naudu. Viņš drīzāk samazināt savus zaudējumus un uzreiz pārdot kaut ko, kas ir palielināts vērtības - kas ir pretrunā ar gaidīšanas un iegūt vēl vairāk naudas - un turēt uz kaut ko, kas ir zaudējuši vērtību viltus cerot savu ieguldījumu atgūšanu. Tagad, Bitcoin joprojām ir spēle, un šie cilvēki nav gatavi, lai atskaņotu to.

4. Wall Street tirgotājs

Ak, ironija... Wall Street Tirgotājs ir tāda veida tirgotāju, kas tikai vajag vienu galu par tirgus svārstībām, un viņš jau domā, ka viņš zina, ko tieši darīt. Daudzi cilvēki domā, Bitcoin ir kā akciju tirgū, ja tā nav. Tas tirgotājs tikai vajag nelielu mazliet intelekta, un viņi izmantos to kā guide. Piemēram, ja viņi dzird no avota viņi uzskata par uzticamu, ka vērtība Bitcoin iet uz leju, šis tirgotājs būs viņa rīcība iet šajā virzienā, padarot visu, viņš var nopelnīt naudu.

5. Bob Marley

Kāpēc Bob Marley? Tā kā šie tirgotājiem nav jāuztraucas par lieta, viņi patiesi tic ik maz lieta būs labi. Tie ir optimisti, kuru glāze Bitcoins vienmēr ir pustukša. Tomēr viņi mēdz ignorēt pirmās pazīmes katastrofas un, vispār, galu galā cieš ar šāda veida attieksmi.

6. ", tas var tikai iet uz augšu no šejienes"

Overconfident tirgotājiem domā tieši tāpat kā šis. Par tiem, kad lietas ir slikti, viņi var tikai iegūt labāku. Un, ja viss ir labi, viņi var tikai iegūt labāku, kā arī. Tie ir uzņēmēji, kas ņem lielākais kritums, kad viss sāk drupināt, bet tie ir arī tie, kas uzreiz aizmirst pagātni, kad lietas sāk uzlaboties vēlreiz.

7. Strausa

Tur ir arī šāda veida tirgotāju, kas mums atgādina strausa. Īpaši tāpēc, ka viņš uzskata, ka, ja viņš buries galvu smiltīs un gaida vētras nodot, viņš būs drošībā. Jaunpienācēji un nepieredzējuši tirgotāji bieži, bet noliedzot grūti situācijas neveiks jebkur.

8. Vienu pilnu nožēlu

Būt par nožēlas uzņēmējs nav viegli. Tie vienmēr domā, un pārdomāt to, ko viņi ir darījuši nepareizi. "Kāpēc man darīt, ka ieguldījums? Kāpēc es, ka otrs?"... Tas nav īsti svarīgi, ko viņi dara, vai nav, viņi vienmēr ir kaut ko nožēlot.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC