Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

  CoinDeskreported ka Unisend

Vienīgais Bitcoinexchange atrodas Argentīnā, ir bijusi tās bankas konti slēguši divām bankām tā bija sadarbība ar par biržas fiat valūtas glabāšanai. Tā rezultātā viņu konta slēgšanu, tad Bitcoin apmaiņa būs pārtraukt savu klientu noguldījumus un bankas pārskaitījumus dažkārt nākamnedēļ.

Unisend saņēma paziņojumus no divām bankām, Banco Santander Río un Banco Gailicia, trīs dienu laikā viena no otras, lai tie būtu slēgtu kontu par Bitcoin apmaiņu; Banco Santander Río nosūtīja savu paziņojumu par 28. Jūlijā un Banco Gailicia deva Unisend savu paziņojumu par 31. Abas bankas attiecās uz Argentīnas finanšu tiesību jūlijā, Argentīnas kodu tirdzniecību, kas ļauj bankām, lai pārtrauktu savu klientu kontus jebkāda iemesla 792 pants, kamēr banka sniedz klientiem 10 dienas iepriekš pirms kontu slēgšanas.

Saskaņā ar CoinDesk, aptuveni 90% no Unisend lietotāju vajadzībām pārskaitīt naudu no saviem banku kontiem viņu kontos Bitcion apmaiņu. Pārējie 10% no lietotājiem noguldīt naudu ", izmantojot maksājumu pārstrādātājiem, piemēram RapiPago ARS, PagoFacil, CobroExpress un BaproPagos, cita starpā." CoinDesk arī norādīja, ka klienti Unisend joprojām varēs izmantot savus bankas kontus noguldīt naudu savā Bitcoin valūtas konti maz, bet, Unisend ir bankas konti netiks slēgtas līdz nākamajai nedēļai, kā par nepieciešamo 10 dienu paziņojuma, kas veic argentīniešu finanšu likumu.

José Rodriguez, pārstāvis no Unisend, pastāstīja CoinDesk ka tie konta slēgšana būtu tikai nelielas neveiksmes, tad Bitcoin maiņas ir vairākas ārkārtas plāno, ka tie ir izstrādāti gaidot šādu notikumu:

Mums ir citas bankas attiecības, un strādā, lai atvērtu jaunus gadījumā rodas cita ārkārtas. Operācijas tiek turpināta, kā parasti.

Pēdējās Bitcoin apmaiņa aktivitāte Argentīnā

 

Rodriguez pastāstīja CoinDesk ka Unisend bija redzējuši lielāko aktivitāti jebkad bijusi dienās pēc lēmuma par Argentīnas valdības neizpildīt valsts parādu. Parasti, teica Rodriguez, tapas Bitcoin maiņas darījumiem nāk no izmaiņām Bitcoin cenā; cilvēki pērk, jo cenu kāpums, lai saņemtu pirms tas notiek vēl lielāka, tie pārdod augšpusē, tās pārdot, ja cena samazinās, un viņi pērk atpakaļ, kad Bitcoin cena ir nomierinājās. Bet pēdējā laika aktivitāte Argentīnas Bitcoin apmaiņas nesekoja izmaiņas Bitcoin cenu. Dienā, ka Argentīna nepildīja parāda, Unisend redzēja visaugstāko Bitcoin apmaiņas aktivitāti mēnesī.

Rodriguez ticēja, ka cilvēki bija zaudējuši ticību Argentīnas peso rezultātā noklusējuma un daži pievērsās Bitcoin kā vietu nodrošinātu savu bagātību-vidū ir nestabils, valdības kontrolētā monetārajā sistēmā.

Mēs domājam, ka tas bija galvenokārt lietotājiem, lai saglabātu savu naudu droši citur, un nevis Argentīnas peso. Bitcoin lietotājiem justies drošāk Bitcoin [...] augstās inflācijas dēļ, nezināmu ekonomisko forthcomings, banku ierobežojumiem un kapitāla kontroli, ierobežojot brīvu kapitāla apriti.

Jauns Bitcoin regula varētu būt vainojams konta slēgšana

 

Argentīnas pilsoņu ticības trūkums to valdības kontrolētā valūta ir veikusi Argentīnas populāru valsti Bitcoin pieņemšanai. Tā rezultātā, Argentīnas valdība nav draudzīgi pret digitālo valūtā un mēģināja atturēt savus pilsoņus izmantot to vietā Argentinan peso. Pirms dažiem mēnešiem, Centrālā banka Argentīnas pat pasīvi threatenedthe valsts Bitcoin lietotājiem, atgādinot tos publisku paziņojumu, kas veic darījumus ar bitcoins pārkāpa valsts likumīgā maksāšanas likumus.

True Argentīnas valdības nedraudzīgu nostāju pret Bitcoin jauna Bitcoin regulējums tika pieņemts pirms dažām dienām. Pēc neseno tendenci valdību, ierosinot Naudas atmazgāšanas apkarošanas likumus (AML), AML regulatīvo aģentūru Argentīnas, Unidad de INFORMACION FINANCIERA (UIF) uzlika jaunu Bitcoin regulējumu, kas paredz, ka visi naudas pakalpojumu uzņēmumus ziņot visu savu Bitcoin darbību uz valdība.

Sagatavoja pagājušajā mēnesī, un nodot ietekme uz 1. Augustā, šī Bitcoin regulējums ļauj UIF kalpot kā "starpposms" par Bitcoin aktivitātes ietvaros Argentīnas finanšu sektorā, kas varētu uzlabot valdības spēju izsekot izmantošanu Bitcoin Argentīnā. José Rodriguez pastāstīja CoinDesk ka viņš ticēja šī jaunā regula bija kāpēc Unisend abi bankas partneriem slēgt kontus par Bitcoin apmaiņu.

Mums drīzāk ir aizdomas, tas ir saistīts ar jauno UIF izšķirtspēju un ziņošanas pienākumi Resolución Nº 300/2014.

Šī Bitcoin noteikumi prasītu daudz vairāk papīra darbu par daļu no naudas pakalpojumu uzņēmumiem, kas liek viņiem pieņemt darbā vairāk darbinieku, lai apstrādātu papildu darbu. Papildu darbinieki būtu papildus izmaksas uzņēmumiem; Tādējādi, Unisend bankas un partneri varētu būt atcelts kontus par Bitcoin apmaiņas vienkārši tāpēc, ka tas būtu izdevīgi to darīt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers