Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Uzņēmums Armory tehnoloģijas, radītājs Bitcoin maka programmatūru, ka firma apgalvo, ka ir visdrošākais pasaulē, tikko paziņoja divi lieliski jaunumi pirms dažām dienām: pabeigtā $ 600,000 sēklu apaļas investīcijām, daļēji finansēs Bitcoins, kā arī atbrīvošana atjaunināts jaunu versionof viņu programmatūru.

Investīcijas vadīja Bitcoin ekspertu, žurnāliste un investors Trace Mayer un ietver arī investorus Kevin Bombino un Jim Smith. Uz $ 600,000 ļaus dibinātājs un vadošais attīstītājs Alans Reiner un viņa komanda veltīt projekta pilna laika, tālāk attīstot Armory Bitcoin maku.

"Mēs esam satraukti, lai saņemtu finansējumu, kas ļauj vairāk talantu, lai izstrādātu mācību manēža bez spiediena ražot ieņēmumus. Trace uzskata, ka Bitcoin ekosistēma izmisīgi nepieciešama arsenālā ir iezīmes, un tas ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc mēs noplūktiem viņam kā mūsu investors. Viņš dziļi saprot Bitcoin un viņa pirmā prioritāte ir heraldika komanda koncentrēt uzmanību uz kvalitatīvu produktu, kas rada pievienoto vērtību, "teica Alans Reiner.

Pieņemsim atgādināt, ka Arsenāls pionieris "saldētavas" koncepciju 2011. Gadā, kas nozīmē uzglabāt un transakcijas Bitcoin līdzekļus, kur privātās atslēgas, tiek saglabāti tikai datorā, kas tiek turēts pilnīgi bezsaistē un atbalsta dublēšanu Bitcoin līdzekļus uz apdrukāta papīra rezerves, skaidro preses relīze par ieguldījumiem.

Tiek licencēta saskaņā ar "AGPL versiju 3", Arsenāls un visas tās atvasinātie programmas vienmēr būs atvērtā koda. Turpmākajos divos gados, ka Arsenāls ir bijis pieejams Bitcoiners laikā ir bijuši ziņojumi par nozaudētiem vai nozagtiem Bitcoins starp pakalpojumu lietotājiem, kuri uzticējās arsenālā ir drukātā papīra backup funkciju.

Pēc pārvarēt daudz problēmu un veidot drošus sienas ap savu maku, Arsenāls tagad koncentrējas uz atbrīvojot jaunu versiju par savu softwarethat dramatiski uzlabo lietojumprogrammas ātrumu, kā arī RAM izmantošana. Uzņēmums jau atbalsta vairākas maki, adrese, importēšanu un papīra backups, starp citu pakalpojumu, bet jaunas funkcijas ietver atbalstu aparatūras portfeļi un multi-paraksta darījumiem. Šī nākamā versija ietver funkcionalitāti, lai radītu sadrumstalota backups, kas var tikt saglabāti vairākās vietās, lai paaugstinātu fizisko drošību, piebilst presei.

Saskaņā ar Trace Mayer, kopienas vajadzībām "virzīt uz priekšu progresīvu, sarežģītu un jaudīgu kriptogrāfijas rīkus. (...) Galu galā, Bitcoin ir inovatīva dzinējspēks radošo iznīcināšanu finanšu un monetārās sistēmas".

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība