Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Viens lielveikals daļa no Holandes ķēdes Spar tagad ir oficiāli pieņem Bitcoinvia ātri un viegli maksājumu apstrādes sistēmu.

Šis ir pirmais no zīmola lielveikalos Nīderlandē pieņemt kriptonauda maksājumus. Ar šo soli, lielveikals vēlas palielināt pieņemšanu digitālās naudas pilsētā Arnhem (netālu no Centrālās stacijas) un valstī.

Tas franšīzes Spar veikals tagad ir daļa no Arnhem Bitcoincity projektu

Uzsākta maijā, lai veicinātu pilsētas tirgotājus veikt Bitcoin maksājumus, kā arī par masveida valsts centieniem, kas ietver radīšanu Bitcoin bulvārī Hāgā, piemēram. Arnhem lielveikals ir viens no 40 uzņēmumiem pilsētā, kas pieņem digitālo naudu, iespaidīgs skaits vēl Nīderlandē.

NU.nl reportsthat sistēma ieviesta ar Arnhemas veikalā, lai palīdzētu klientiem ar savu pirmo BTC pirkumiem "reālo pasauli", ir diezgan vienkārši. Paziņojums, ka ir apstiprināts Lūks van Gelder, īpašnieks šīs Bitcoin draudzīgas lielveikalā.

Spar ir pirmais zināmais veikals liela ķēdes Nīderlandē kas pieņem Bitcoins. Bitcoiners var ielādēt maksājumu par savu mobilo tālruni vai planšetdatoru. Lielveikals ir tabletes, kas ir skāra summa. Pircējs ņem ārā savu telefonu un izmanto kodu, lai veiktu maksājumu.

Gelder atklāja, ka veikals tiks apstrādi maksājumus ar point-of-pārdošanas sistēmas holandiešu firmas BitKassa sniegta. Arī lielveikals ir nolēmusi pārveidot kriptonauda uz eiro, kas vēlāk tiek noguldīti savā bankas kontā.

"Šķiet, interesanta projekta, un jautri, lai atbalstītu. Man nav personīgi gaidīt, lai iegūtu milzīgu papildu ieņēmumiem, pieņemot Bitcoin, bet, iespējams, mēs piesaistīt pāris jaunus klientus šādā veidā", īpašnieks lielveikals pastāstīja Coindesk. Pirmajās divās dienās pēc sākuma pieņemot kriptonauda, ​​veikals apstrādā aptuveni 10 maksājumus.

Featured attēls: WikimediaAshton Kutcher ir jaunākais Bitcoin atkarīgais (un viņš iegulda savus dolārus!)Vēl viena sabiedriskā skaitlis, kas ir nodevusi Bitcoin jaudu. Šoreiz tas ir Ashon Kutcher vērsties, lai dažus no viņa dolāru digitālo valūtu pasaulē.

Aktieris un dibinātājs A Novērtējums riska uzņēmums atklāja savu jauno projektu vēlākais TechCrunch sagraut konferenci, kurā viņš teica, ka "Bitcoins ir acīmredzami kļūst arvien vairāk un vairāk svarīgi".

Un ko par "netīro" darījumiem, kas tiek veikti ar Bitcoin? "Es domāju, ka jūs varat iegādāties narkotikas un munīciju ar to faktiski ir validators valūtas pats", Ashton Kutcher pievienotas.

Un tad, saskaņā ar aktieris, tur ir arī milzīgs potenciāls tehnoloģiju, kas ir aiz productionof šis decentralizēta valūtas. 99Bitcoins runāja par to šeit.

"Lielākais lieta ar Bitcoin nav Bitcoin sevi, bet ko tas decentralizēta tehnoloģija patiešām?", Sacīja Kutcher, kas deva piemēru kiberdrošību.

Ar tehnoloģijām mēs pašlaik izmantojat Bitcoin, cilvēki varētu kontrolēt otru anonīmi internetā. Mērķis būtu meklēt noziedzīgu rīcību, likvidējot valsts iejaukšanās.

Via cnbc.com


$ 19M vērts BTC iziet uz izsoli Austrālijā - Bitcoin tirgus reaģē!Austrālija drīz tiks nodēvēts par "Bitcoin izsole karalis", kā $ 19 miljoniem vērts BTC tagad tiek pārdots, kas būs, ļoti apstrīdēt publiska izsole. ASV darbinieki Service notika lielākais Bitcoin izsolē pagājušajā gadā, kad četri uzvarētāji devās prom ar $ 14M vērtu BTC. Par Bitcoins tika konfiscētas tagad nelaiķis nelegālu tiešsaistes narkotiku tirdzniecības uzņēmums, Silk Road.

Austrālijas Bitcoin izsole ir rezultāts no lielākajiem BTC konfiscē valsts vēsturē. Tie tika lieluma no privātpersonas un BTC investora apsūdzēti piedalās ES narkotiku tirdzniecībā. Bitcoin tirgus reaģēja pozitīvi uz ziņām; šaušana BTC cena ar tās augstāko vērtību pirms diviem gadiem.

Izsolē tika paziņots maijā 3o, 2016 ar kolekciju 24,518 BTC vērts $ 19 milj pie paziņošana laikā. Vienu Bitcoin cena gandrīz divreiz kopš pēdējo reizi BTC izsole bija palīdzēt. ASV izsolē piesaistīja rekordlielu skaitu investoriem, bet mēs neesam pārliecināti, tas būs gadījums šoreiz, jo pieaugums vērtību un spekulācijas ar Bitcoin tirgū.

Binary Finanšu, Silicon Valley balstītas Bitcoin pērk pakalpojums ir vienīgais uzņēmums, vai persona, kas ir oficiāli pauda interesi konkurēt. Divi no lielākajiem ieguvējiem no ASV darbinieki Service Bitcoin izsolē itBit un Pantera Capital ir teikuši, ka viņi nepiedalās, nenorādot iemeslu vai iemeslus sēdus.

Mēs turpināsim sekot Austrālijas BTC izsolē, kā arī Bitcoin tirgus reakcija uz to, un ziņot jums puiši vēlāk. Palieciet melodija!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon