Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Ja jūs esat pēc tech ziņas, tad jūs esat noteikti dzirdējuši par Ashley Madison noplūdes. Hakeri - kaut kā, kaut kā - nodrošināta piekļuve identifikācijas informāciju par aptuveni 37 miljoniem Ashley Madison lietotāju, un tagad viņi ir atbrīvoti šo informāciju visā pasaulē.

Ashley Madison ir iepazīšanās vietne, kas īpaši cilvēkiem, kas vēlas būt darīšana, lai jūs varētu iedomāties identificējošā informācija pieder lietotājiem, ir ļoti jutīga informācija.

Tagad izspiešanu mākslinieki izmanto šo informāciju, lai šantažētu cilvēkus, un viņi pieprasa samaksu Bitcoin. E-pasti ir cirkulē internetā, ar vismaz vienu izspiešana mākslinieks prasība samaksāt tieši 1.0000X BTC. Extortionist izmanto nedaudz atšķirīgas summas Bitcoin (tā 1.00001 vai 1.000002), lai noteiktu, kas maksā, ko. Izmantojot kriptonauda šis extortionist padara to gandrīz neiespējami izsekot viņu.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Ja tu esi mērķis no Ashley Madison izspiešanas shēmu, šeit ir daži vienkārši ieteikumi. Nav jāmaksā kāds mēģina izspiest jūs [/ tweet_box]

Tas nav pārāk grūti apgalvot, ka Bitcoin ir liels neto ieguvums lietotājiem. Zemas izmaksas darījumu, palielināts privātumu, efektīvs veids, kā droši glabāt bagātību (kad izdevās pareizi): pabalstu sarakstu gala lietotāji var doties un. Visur, kur ir iesaistīta nauda, ​​tomēr jūs varat derēt, ka ir tumšā puse uz ieguvumiem.

Kad runa ir par Bitcoin, visu ciparu valūta kļūst populāra izvēle cilvēkiem, kas nodarbojas ar nelikumīgu darbību. Bitcoin jau ieguvusi reputāciju, lai veicinātu narkotiku tirdzniecību un citas nelikumīgas darbības, izmantojot tīmekļa vietnes, piemēram, Silk Road, bet, iespējams, lielākais risks gala lietotājiem ir izspiešana. Izrādās, ka daudzas īpašības, kas padara Bitcoin liels regulāri galalietotājiem, kā arī padarīt to valūta izvēles extortionists.

Divi vārdi padomu Ashley Madison cietušajiem: Vai nav jāmaksā

Tas ir iespējams, ka jums nāca pāri šo rakstu pēc tam atrada sev mērķi par Ashley Madison izspiešanu shēmā. Tas ir ļoti žēl, bet man ir daži ieteikumi, lai jūs: nav jāmaksā kāds cenšas izspiest jums. Es neesmu mēģina veikt augstiem morāles šeit, vairāk cenšas būt pragmatiski.

Visu informāciju no Ashley Madison noplūdes ir publiski pieejami un viegli meklēt. Ja jūsu citi nozīmīgi vēlas pārbaudīt savu e-pasta adresi, tas nav gatavojas veikt daudz pūļu. Labais tagad tas ir apmēram tikpat viegli, lai meklētu caur milzīgu slosh kaudzi Ashley Madison datiem, kā tas ir meklēt, izmantojot tiešsaistes tālruņa grāmatu vai Facebook.

Fakts ir, pat tad, ja jūs maksājat extortionist, tur nekas, lai apturētu citu extortionist no šantažējot jums, vai varbūt tas pats, nāks atpakaļ prasīgi otro kārtu maksājumiem. Un, neskatoties uz to, kāds hakeris vai extortionist varētu apgalvot, nav veids, lai novērstu jūsu informāciju, tagad, ka tas ir publiski pieejams.

Ir arī citi veidi, izspiešanu, tomēr, un dažos gadījumos jums varētu būt labāk maksā. Iesim pa šiem scenārijiem.

Ar cita veida Bitcoin izspiešanu tas varētu maksāt maksāt

It jānāk kā nav pārsteigums, tad, ka Bitcoin ir kļuvis populārs risinājums tiešsaistes hackers vēlas izspiest cilvēkus. Patiesi, viens no visvairāk izplatītas ļaunprātīgas programmas plaguing internetu šobrīd ir Cryptolocker, un daudzi atvasinājumi, kas ir atdalītas no tā.

Šīs programmas darbojas, šifrējot vērtīgus failus datorā, un draudot izdzēst teica failus, ja vien izpirkuma izmaksā līdz noteiktam datumam. Tāpat kā Ashley Madison skandālu, jūsu dati tiek turēti par ķīlniekiem, un arī kā Ashley Madison skandālu, tad extortionists pieņemt maksājumu tikai Bitcoin. Tā kā laiks iet uz, hakeri un citi izdomāt jaunus veidus, kā turēt datus, aparatūras un citas lietas par ķīlniekiem, un kriptonauda iespējams, turpinās būt maksājums izvēles.

Tātad, ko darīt, ja un kad jūsu faili ir šifrēti? Diemžēl, ja dati ir svarīgi, jums varētu būt jāmaksā. Ja tā nav, tad dati var tikt zaudēti. Kad runa ir par ļaunprātīgu programmatūru, ir labākais veids, kā pasargāt sevi, ir, lai izvairītos no infekcijas, pirmajā vietā. Nekad lejupielādēt jaunu programmatūru, jo īpaši, nost no Android veikalā un no citām mazāk par uzticamiem avotiem. Pagaidiet mēnesi vai divus, un skatīties pārskatus rūpīgi.

Arī tad, ja jums ir svarīgi faili, ka nākamais Great American romāns, vai jūsu nodokļu informāciju, pārliecinieties, ka Jums ir atpakaļ ups, tostarp saldētavu (flash drives) un mākonis balstītas. Tādā veidā, pat tad, ja daži no jūsu failus kļūt apdraudēta, jūs varēsiet atgūt datus. Jūs varētu arī apsvērt grūtāk kapāt dažas operētājsistēmas, piemēram, Linux.

Kopš tās pirmsākumiem, Bitcoin ir bijis mērķis dažāda veida izkrāpšanu, kā arī transportlīdzekli, lai ļautu izkrāpšanu dēļ iepriekš minēto iemeslu dēļ. Tam nevajadzētu būt tik daudz pārsteigumu: kur ir nauda, ​​tur būs cilvēki vēlas nozagt šo naudu, diemžēl.

Tas ne vienmēr klauvē pret Bitcoin. Ar vai bez visu ciparu valūtā, hakeri un extortionists būs izdomāt veidu, kā nozagt naudu, bet tas ir jautājums, ka visi, vai viņi izmanto Bitcoin vai nē, ir jāapzinās.

Bitcoin: Ideāls izspiešana valūta

Tātad, kāpēc ir Bitcoin izspiešana kļūst tik populāri? Tā kā digitālā valūta ir gandrīz ideāls līdzeklis izspiešanu. Visas šīs anonimitātes funkcijas Bitcoin lietotājiem mīlestība padara to ļoti grūti juridiskām iestādēm vai kāds cits izsekot plūsmu maksājumiem. Tas jo īpaši attiecas uz lielāko daļu cilvēku, kas būs pietiekami gudrs, lai palaistu izspiešanu shēmu.

Vecais filmu klišejas, kam, lai soma pilna nemarķēto rēķinu uz kādu slēptā vietā tagad ir novecojis. Bitcoin automatizes visu šo un padara to smieklīgi viegli. Tas ir gandrīz neiespējami izsekot atrašanās vietu vai personu identitāti, kas izmanto Bitcoin darījumus, it īpaši, ja tiek veikti pienācīgi drošības pasākumi. Kam pieder kāda Bitcoins arī paliek pilnīgi anonīmi.

Pievienojiet to visu uz augšu, un tas ir gandrīz neiespējami izsekot identitāti personas vai organizācijas pieņemot Bitcoin maksājumiem. Tas nozīmē, ka tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonas gandrīz noteikti nebūs spējīgs izsekot izspiešanu mākslinieks pieprasot samaksu Bitcoin. Tieši tāpēc modrība un preventīvi pasākumi ir tik svarīgi.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!