AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

AsiaCoin, tirdzniecības kā AC, ir nesen atbrīvota altcoindesigned Āzijas tirgum. Tā tika uzsākta 16. Aprīlī un ir hibrīds apliecinājums darba / apliecinājuma staba monētas. Šobrīd tas darbojas gūstā, bet šodien tā pāreju uz POS, savieno rindās Peercoin, Reddcoin, un citi. Tas padara šodien tik labi no laika, kā jebkurš, lai pārskatītu šo jauno monētu.

Kalnrūpniecības Pieturvietas Kā AsiaCoin pārslēdzas uz POS

Scrypt ASICS ir šeit, un pateicoties GAW biedrība, KNC biedrība, un nedaudz no saviem konkurentiem, ka mašīnas ir plūdi Scrypt tīklus. Tāpat kā ar Bitcoin mākonis kalnrūpniecības, Scrypt mākonis ieguve ir padarot to vieglāk un vienkāršāk, lai pilnībā pārņemt nelielu Scrypt kriptonauda tīklus.

Kamēr citi valūtas izvēlas doties uz vairākiem algoritmiem ASIC pretošanās nu darbojas vienlaicīgi, jo ar Myriadcoin vai sajaukti kopā vienā sarežģītu algoritmu, piemēram, Darkcoinand tas ir X11 algoritms, AsiaCoin iet pretējā virzienā. Šodienas slēdzis ir paredzēts piegādāt cenu pieaugumu, jo multipools kas bijuši miningAsiaCoin vairs varēs to darīt, tāpēc mums vajadzētu redzēt samazinājumu dempingu. BlackCoinexperiment ir parādījusi, cik multipooling var būt efektīvi absorbē svārstības sūkni un dump scenāriju, un AsiaCoin seko šim piemēram.

Tiem, apskatot monētu šodien tiks spriežot par vairāk nekā tikai cenu. Daudzi būtu-be-investori ir noķerti uz iespējamiem slazdiem iepriekš jāizrok monētas, taču ar nulles premine, AsiaCoin nebija šādas problēmas. Nē IPO takelāžas vai jigging, šeit.
Pierādījums staba tiek piedāvāts sākotnēji uzkrītošā likmi 100% pirmajā gadā. Pēc tam, tas samazinās līdz 2%, tāpēc pastāv reāla labums pirmajiem. Vēl vairāk pārsteidzošs, tas pašlaik ir pieejama informācija par aptuveni desmit dažādās biržās, ieskaitot Cryptsy, MintPal un Poloniex. Šis spēcīgais, sākotnējā vīza apmaiņu var uzskatīt par ļoti pozitīvu, jo īpaši, ņemot vērā vecumu monētas. Mēs esam noskatījos daudzas citas altcoins lobēšanu ilgi un grūti tikt iekļauti apmaiņu, tāpēc fakts, ka daži no lielākajiem biržās ir borta ir zīme par labu atbalstu.

Var AsiaCoin izvairītos no problēmām, kas redzēta Bitcoin un citu Altcoins?

Bet ko par pagātni šo pirmo gadu? Neatkarīgi no tā, vai AsiaCoin ir vairāk nekā tikai citā oportūnistiskām, reģiona specifisko variants būs atkarīga no tā pārvarēt problēmas, ko Bitcoinin saskaras tirgū. Aizliedzot / nav aizliegšana kvantu plūsmas stāvoklis Bitcoin Āzijā ir radījusi nestabilitāti un AsiaCoin ir tikai izvairīties no to pašlaik peld zem radara. Ar tirdzniecību volumeof aptuveni 300 BTC dienā visā apmaiņu, kas varētu būt gadījums daudz ilgāk.

Bez tam, turpretim citas jaunās monētas ir inovatīva, risinot problēmas tehniskā līmenī AsiaCoin mēģina risināt reģionālās problēmas nepiedāvājot neko, kas šķiet īpaši jauna, vai nišas, šim tirgum. Lai gan izstrādātāji varēja ieviest lielas garantijas pret īstermiņa cenu manipulācijām, problēmas, ar kurām saskaras digitālo valūtu Āzijā paliek kā sarežģītus jautājumus politikā un kultūrā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis