2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech | Latvian.globalsciencecollaboration.org

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Ir skaidrs, ka no šobrīd Bitcoin netiek plaši izmantots darījumiem (izņemot nelikumīgas darbības), un tas ir ļoti maz ticams, ka tas mainīsies tuvākajā nākotnē. Ko mēs pa kreisi ar ir veikals-of-vērtības mehānisms, kas, daži teiktu, ir līdzīga zeltam, bet ne labāk jebkurā veidā, kas jaunāki par ETF, kad zeltu tirgo digitāli.

Cilvēki, kuri pērk Bitcoin šajās dienās galvenokārt spekulācijas, uzskatot, ka cryptocurrencies ir jauns un vienkāršs veids, kā iegūt bagāts. Bet kādā brīdī, cena pārtrauks iet uz augšu, un tad cilvēki būs iestrēdzis ar "valūta", kas ir nulles lietošanu.

Panegiriks izgatavots byAmit Karp4 soļi, lai saglabātu jūsu Bitcoins SafeIzmantojiet šos 4 soļus, lai nepieļautu zādzības un saglabāt savu Bitcoins droši.

1. Solis - Izvēlieties stipru paroli savam Bitcoin maku

Daudzi cilvēki nokļūt ieradumos izvēloties vienu un to pašu paroli visiem saviem tiešsaistes kontiem. Tādējādi jūsu Bitcoins riskam. Izvēlieties stipru paroli Bitcoin maku. Jūs varat izmantot programmatūru, piemēram 1Password vai RoboForm izveidot un saglabāt savu paroles par jums - šādā veidā jūs nekad izmantot vienu un to pašu paroli divreiz kādreiz atkal.

Step 2 - Izmanto 2 faktoru autentifikācija

Vairums tiešsaistes Bitcoin maki sniedz iespēju 2 faktoru autentifikācijas procesā. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad jūs pieteikties uz jūs nepieciešams, lai autentificētu sevi ar papildu soli, kas nav jūsu paroli. Lielāko daļu laika, tas būs verifikācijas īsziņa nosūtīta uz jūsu tālruni. Pat ja tas var justies apgrūtinoša reizēm, izmantojot 2 faktoru autentifikācija samazina risku zādzības krasi.

3. Solis - Backup jūsu Bitcoin maku

Backup jūsu walletcan aizsargāt jūs pret datoru neveiksmēm un daudzu cilvēku kļūdām. Tā var arī ļauj jums, lai atgūtu savu maku pēc mobilā tālruņa vai datora, tika nozagta, ja jūs saglabāt savu maku šifrēta.

Solis 4 - Izmanto saldētavu liela apjoma Bitcoins

Ja jūsu maku saglabā lielu daudzumu Bitcoins pārliecinieties, lai saglabātu to, kas ir pazīstams kā saldētavu. Refrižerators nozīmē, ka jūsu maku nav klāt tīmeklī vai jebkurā citā datorā. Piemērs aukstumu varētu būt papīra maku vai flash disku, kas ir privāto atslēgu šifrēto par to.


5 Zelta noteikumi, kas jāievēro, iegādājoties bicīnusIzpildiet šos 5 zelta, lai izvairītos no krāpšanas, pērkot Bitcoins.

Noteikums # 1 - Pārbaudiet uzticamību jūsu Bitcoin pārdevēju.

Pērkot no indivīda apstiprināt savu reputāciju, pārskatot savu tirgotājs profilu, ja tāds ir pieejams. Jautāt par Facebook, LinkedIn vai jebkuru citu sociālo tīklu profilu, lai pārliecinātos, ka tas faktiski cilvēks aiz ekrāna. Kā noteikums īkšķis nekad pirkt Bitcoins no personas, kas nevar atbildēt par to ticamību.

Ja iegādājaties pie apmaiņā, pārbaudiet valūtas nosaukumu un vārdu "atsauksmes". Meklē atsauksmes par apmaiņu un pat indivīdu Bitcointalk forumā arī var sniegt vērtīgu ieskatu.

Noteikums # 2 - dokumentam visu

Tā Bitcoin ir nedaudz nav atrodams, piemēram, naudas, krāpšanas gadījumā tas būs grūti pierādīt konkrētus apgalvojumus. Pārliecinieties, ka jūs dokumentētu savu komunikāciju ar pārdevēju tādā veidā, kas būs viegli sniegt, ja nepieciešams vēlāk.

Noteikums # 3 - Pagaidiet 1 apstiprinājumu pirms nododot naudu

Maziem un vidējiem darījumam tas ir ieteicams nogaidīt vismaz 1 apstiprinājumu pirms iesniegšanas jūsu maksājumu. Lielākiem darījumiem, pagaidiet vismaz 6 apstiprinājumus.

Noteikums # 4 - Izmantojiet Darījuma kad nepieciešams

Veicot lielus darījumus ar personām izmantot Bitcoin darījuma pakalpojumu turēt uz saviem līdzekļiem, līdz jūs saņemsiet nepieciešamo summu apstiprinājumu. Tādā veidā jūsu nauda būs apcietinājumā uzticamas 3rd puses, kamēr jūs saņemat Bitcoins.

Noteikums # 5 - Nekad neatstājiet savu naudu pie biržā

Ja iegādājaties Bitcoins pie maiņas pārliecinieties, lai pārvietotu savu Bitcoin savā privātajā Bitcoin maku, kad jūs saņemsiet tos. NEKAD atstāt Bitcoins iekšā apmaiņā, tas var izraisīt zaudēt jūsu Bitcoins dēļ zādzību vai krāpšanu.


Kas ir 51% uzbrukums - vienkāršota Bitcoin TutorialIespējams, esat dzirdējuši terminu "51% uzbrukums", bet ko tas patiesībā nozīmē?

Bitcoin minersuse jaudīgu datoru, lai pārliecinātos, ka katrs cilvēks, kurš vēlas pavadīt Bitcoins faktiski ir Bitcoins tērēt un nav mēģina apmuļķot sistēmu. Viņi to dara, pārskatot Blockchain - digitālo failu, kas dokumentē katru Bitcoin darījumu jebkad veikts. Miners parasti apvieno ieguves baseiniem, lai viņi varētu apvienot savas ieguves jaudu un kļūst efektīvāka.
No ogļrači pārbaudes procesu spēks nāk no tā decentralizāciju. Piemēram, pieņemsim, ka tur ir darījums, kas iet caur bloka ķēdē. Katrs kalnrači pārskatīs šo darījumu un izlemt, vai sūtītājs tiešām ir Bitcoin viņš vēlas, lai nosūtītu. Ja vairākums ogļrači noteikumi darījums ir spēkā, tas iet cauri.

Bet ko tad, ja kāds varētu saņemt tur vairāk nekā 50% no tīkla kalnrūpniecības jaudas un manipulēt ar sistēmu savām vajadzībām. Teorētiski runājot, ja kāds izdodas pull off šādu uzbrukumu viņš var dubultot tērēt savu naudu - tas nozīmē, viņš var samaksāt ar tādu pašu Bitcoin divreiz vai pat vairāk.

Uzbrucējs arī varēs novērst darījumus no tiek apstiprināts un novērstu citus kalnračiem no radot jaunus Bitcoins. Taču vairāk par divkāršu izdevumu un apstiprinājumi tiks pārskatīti vēlāk video.

Tagad, šeit ir reāls dzīvot piemērs 51% uzbrukumu. Ar 2014. Gada viens no ieguves baseiniem janvārī saņēmām tik liels, ka tuvojās 51% no kopējā ieguves jaudu. Tas, protams, radīja zināmu paniku šajā Bitcoin sabiedrībā, taču tika fiksēta neilgi pēc kalnračiem, kuri atstājuši baseins, lai līdzsvarotu lietas.

Viena no lietām, kas jāpatur prātā, ir tas, ka kāds ar tik daudz ieguves jaudu, iespējams pelnīt vairāk naudas, izmantojot šo spēku mīnu likumīgi, nevis faktiski bloķējot darījumiem vai dubulto izdevumiem. Tas samazina risku par šādu uzbrukumu būtiski.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC