Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Tas ir iemesls, kāpēc gandrīz neviens no mums ir sava Bitcoins. Bitcoin vērtības ir vairāki trūkumi. Kāds varētu kapāt blockchain, radīt vairāk Bitcoins un manipulēt vērtību vai pārdot nelikumīgas Bitcoins un aizbēgt ar pircēju dolāru. Vai grupas lietotāji var novietot lielus pērk un pārdod par Bitcoins, manipulējot to vērtību, jo nav kontroles. Vai Bitcoin lietotāji var vienkārši sākt izmantot citus kriptotehnoloģijas valūtas vai tradicionālo valdības izdots valūtas un tirgus varētu salocīt pilnībā, padarot Bitcoins nevērtīgu, kā ir noticis ar citiem kriptotehnoloģijā valūtām. Jebkura viena vai visas no šīm lietām var notikt jebkurā brīdī.

Ja vien jums ir profesionāls tirgotājs, vai arī jūs vienkārši vēlaties spēlēt, apturēt prom no Bitcoins. Viņiem nav raksturīgās vērtības, jo tie ir valūta, kas ir vērtība, nevis novērtēt sevi. 

Panegiriks veic: Adam HartungsVisi šie Bitcoin materiāli ir viltoti - SplinterVisi šie iedomātas "digitālās valūtas" ir tikai veido viltus lietas....

Kas ir Bitcoin? Neviens nezin. Es nedomāju, ka neviens nevar piedāvāt virkni ticamiem skan vārdi, kas šķiet īsumā, jo, ja tie apraksta reālu lietu, un piemērot šos vārdus Bitcoin vai pat "Ethereum" vai kādu citu "digitālās monēta", kas ir "iegūst" uz datora (viltus). Es domāju, ka neviens no tā ir kāda jēga....

Datorā jums ir Bitcoin. Tās vērtība svārstās Putnu no mēneša uz mēnesi. Jums nav ne jausmas, ko jums būs iespēja apmainīties ar to rīt. Jūs nevarat iegādāties burrito ar to jebkur. Tā ir viltota...

Tā vietā, stāstīja man datoru vārdus par to, ko šie digitālie valūtas ir, man saku: Vai tas ir labāk nekā naudas? Ka es tur manu roku? Kas pērk Me burrito? Kas pērk mani basketbola? Kas pērk man māja? Kas pērk mani cīnītājs strūklu? Vai tas ir labāk nekā, ka? Nē tas nav…

Smieties jūsu lepns smieties visu, ko vēlaties. Izbaudiet aicinot mani neziņā. Man ir burrito, un viss, kas jums ir "kods." Jā-kods "idiots".

Panegiriks veic: Hamilton Nolan


2015. Gada 1. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 11:47 EDT

(Forbes) Divi iesaistīto tangled vairāku aģentūru izmeklēšanu Silk Road tiesībaizsardzības līdzekļiem ir jāmaksā departamenta Tieslietu zog simtiem tūkstošu dolāru (vismaz), ar Bitcoin.

(CCN) Invoiced.com, lai norēķinu pakalpojums, kas ļauj uzņēmumiem, lai radītu rēķinus un pieņemt tiešsaistes maksājumus sāka ļaut saviem klientiem pieņemt Bitcoin.

(Inside Bitcoins) Bijusī DEA aģents, kurš ir apsūdzēts par izspiešanu Silk Road administratora bailes Pirate Robertsa un zog līdzekļus no bijušā tiešsaistes tirgū bija arī atbilstības virsnieks Bitcoin apmaiņas CoinMKT laikā viņa laiku pie DEA.

(Coin Fire) Payza ir izteikusi interesi par kriptonauda un gatavo atjauninājumu platformu, kas papildina spēja komersantiem, lai sāktu pieņemt bitcoinand apmainīt to citā valūtā vai turēt monētas.


2015. Gada 10. Aprīlis(Uzņēmējs) Mans ieguldījums filozofija ir ļoti garš, termsays Reid Hoffman par Bitcoin.

(LiveJournal) LiveJournal tagad pieņem maksājumus Bitcoin.

(New York Times) Hakeri mērķtiecīgu SendGrid, masu e-pasta pakalpojumus, 180000 uzņēmumiem, tostarp Uber, Pinterest, Spotify un Foursquare, ko izmanto, lai iefiltrētos Coinbase, viens no populārākajiem Bitcoin apmaiņu.

(CoinDesk) Noslēpumains Bitcoin startēšanas 21 Inc ir paziņojusi, ka būs galvenais sponsorfor gaidāmo Bitcoin Job Fair, kas notiek Sunnyvale, Kalifornija, gada 18. Aprīlī.

(Coin Fire) Mississippi Power Company (MPC) iesniegts uzvalks pret GAW biedrība, LLC, kas embattled kriptonauda uzņēmuma dienvidu apgabaltiesā Dienvidu rajona Misisipi.


2015. Gada 13. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 13:57 EDT

(TechnInAsia) Filipīnu Bitcoin lietussargu kompānija Satoshi Citadel Industries (SCI) šodien paziņoja, ka tā ir ieguvusi Bitcoin maiņas BuyBitcoin nepieejamu summu.

(Business Standard) Komanda ziņots, pētot blockchain lai redzētu, vai to var integrēt ar galveno banku risinājumu.

(American Banker) strādājošo uzņēmumu kriptonauda un juridisko marihuāna uzņēmumiem - divas sektoros, ka regulatori tagad rūpīgi visciešāk - iegūt piekļuvi banku accountcan maksāt tūkstošiem ikmēneša maksu, ja to var izdarīt vispār.

(Wall Street Journal) Labdarības bieži ir atvērti visu veidu ziedojumi, naudā vai natūrā. Tagad viņi vēršas pie jaunu avotu: ziedojumi Bitcoin.


2015. Gada 16. AprīlisPēdējā atjaunināšana: 17:39 EDT

(CoinDesk) New York State Department of Financial Services (NYDFS) liecina tas virzās nepārtraukti pret releaseof noslēgto BitLicense kādos digitālās valūtas uzņēmumiem būtu jāreglamentē stāvoklī.

(CNBC) Digital Valūtas Group, New York balstītas vienība dibināta Bitcoin advokāts Barry Silbert, pārsaukts savu brokeri-dealerdivision par SecondMarket Inc specializējas tirdzniecības virtuālā valūtām, tostarp Bitcoin, saskaņā ar preses paziņojumu ceturtdien.

(Coin Fire) Brawer.com ir izslēgšanu. Uzņēmums iekšējās pastāstīja monētas Fire personālu, ka izstrādātāji pieņemts vadību vietnes un nav samaksāts par ilgāku laika periodu. Viņi arī atkārtoja, ka vietne nav rentabla un nespēj samaksāt darbiniekus

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin