Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Diemžēl par Bitcoin entuziasti, diena Bitcoin aizstāj valstu valūtas nekad nepienāks. Big valdībām ir pilnvaras simpātiju Bitcoin pirms Bitcoin sasmalcina tos.

Tomēr, ciparu valūtas neizzudīs. Aiz tā tehnoloģija ir pārāk spēcīgs, lai kontrolē lielu valdība. Bitcoin atgriezīsies atpakaļ uz savu veco lomu: kolekcionējamus valūtu tech savvy entuziasti.

Panegiriks veic: Panos MourdoukoutasMiljardieris investora Howard Marks saka, kriptogrāfijas nav reāli - Business InsiderHoward Marks miljardieris investors un dibinātājs Oaktree Capital Management ir cieši pārliecināta par savu nostāju attiecībā uz cryptocurrencies piemēram Bitcoin, ētera un citiem: "Viņi nav reāla."

"Daži cilvēki vēlas spekulēt par digitālo valūtā peļņu," viņš raksta. "Citi vēlas ievietot nelielu naudu tos atjauninātu-peļņu parādību, nevis riskē trūkst out. Bet viņi nav īsta! "

Panegiriks veic: Howard Marks


Sarah Blincoe runā par Bit Drop bezmaksas Bitcoin 70.000 dominikāņu iedzīvotājiemProjekta vadītājs Sarah Blincoe runāja Šonu par "The Bit Drop," bezprecedenta pūles, lai izplatītu bez Bitcointo iedzīvotājiem visa suverēnas nācijas. Digitālā valūtas kritīsies uz mazās salas Dominika par Pi dienā (14. Martā), 2015., ar palīdzību Coinapult (SMS izplatīšana) un College kriptonauda tīkla (izglītība), cita starpā.

Bitu Drop
Web:

Http://letthebitdrop.com/

Twitter:

Sazinieties:
Ziedot: 16J8UAn5wNiCRLYkfkSZsAtWN3SG1VD7tp


Bitcoin: Analogs ar zelta muļķa zeltu - meklējot alfa2008 - viltus sākas, "Stabilā pievienot konstantu summu jaunās monētas ir analogs zelta kalnračiem expending resursus, lai pievienotu zeltu, lai apritē." Satoshi Nakamoto 2008.

Faktu - Bitcoin ieguve nav līdzības ar zelta vai kalnrūpniecības zelta, bet daudz līdzības ar maldinošu mirdzēt joku zelta (dzelzs pyrite, ķīmiskā formula (FeS2)).

Maldināšana turpinās, ieviešot terminu "Zelta 2.0", lai nostiprinātu maldināšanu līdzības ar zeltu. Par "vērtēšanas" Gold 2.0 slēdži no nogrima izmaksas uz cenu atklāšanas pamata.

Maldināšana turpinās, ar "reālās pasaules vērtība" Bitcoin tiek izsecina no pilnīgi spekulāciju par Bitcoin apmaiņu kurām cenu manipulācijas, kā arī ieviešot nākotnes līgumu tirgū.

Nākamais solis, SEC apstiprināšana Bitcoin ETF seko trīsvietīgi parādsaistībām ETF, un Bitcoin shēma ir gatava dot vaļu finanšu izpostīt un saindēšanas rezultātā GFC 2.0.

Panegiriks ko iesniedza Robert Honeywill


Bitcoin ATMs pie manis - pilnīga Bitcoin ATMS karteAr neseno cenu svārstības BitcoinI've iegūt daudz jautājumu par pērkot Bitcoins ar skaidru naudu. Attiecībā uz tiem no jums, kas nav pazīstami ar Bitcoin ATMsit s būtībā fizisko mašīnu, kas ļauj noguldīt dekrēta nauda (ti dolāri, eiro, uc) un izņemt Bitcoins tieši jūsu Bitcoin maku.

Lūk, īss piemērs tam, kā tas darbojas:

Šodien es gribu jums parādīt pilnu sarakstu ar Bitcoin bankomātus visā pasaulē pieklājīgi no CoinATMRadar. Vienkārši atrast savu atrašanās vietu, un redzēt, kur ir tuvākā atrašanās vietu jūs varat saņemt Bitcoins. Daži bankomāti ļauj arī noguldīt Bitcoins un izņemt skaidru naudu. Tātad, ja jūs meklējat, lai naudu no jūsu agri Bitcoin investīcijām, tas ir arī labs risinājums.

Katrs ATM aizņem zināmu komisijas no apmaiņas, un tā mainās, tāpēc pārliecinieties, ka jūs esat informēts par maksu, pirms sākat. Karte Iepriekš arī ļauj jums meklēt Altcoin bankomātiem, ja jūs vēlaties pirkt / pārdot citus cryptos.

Ja esat bijusi pieredze ar izmantojot Bitcoin bankomātus es labprāt dzirdētu to komentāru sadaļā zemāk.


Bitcoin Bear Peter Schiff Dubultie leju: pat pie 4000 $ tas joprojām ir Bubble - CoindeskIr, protams, ir daudz bullishness par Bitcoin un kriptonauda, ​​un tas ir gadījumā ar burbuļiem vispār. Par burbuļiem degvielu it psiholoģija. Jūs vienkārši kļūst pārliecināts, ka tas notiek uz darbu. Un jo augstāka cena iet, jo vairāk pārliecināts, jūs kļūstat, ka tev taisnība. Bet tas nav iet uz augšu, jo tas dodas uz darbu. Tas iet uz augšu, jo spekulācijas....

Kas tas nāk uz leju, lai ir tas, ka Bitcoin nav naudas... Galvenais ieguvums no Bitcoin - vienīgā sabiedrības daļa, kur tas tiek izmantots, lai kaut ko citu nekā spekulācijas - ir noziegums....

Tas ir spekulatīvs neprāts. Tieši tagad, tas ir burbulis. Tā ir kulta. Kad tu esi tā, protams, jums ir nepieciešams vairāk cilvēku tic tam, jo ​​cena var tikai iet uz augšu, ja citi cilvēki pērk Šajā ziņā tas ir dabiski Ponzi shēma -. Daudz no tā ir vienkārši kāre.

Panegiriks veic: Peter Schiff

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600