Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Tas nav pārveidojusi ekonomiku šodien. Kaut skaits Bitcoin darījumu katru gadu pieaug, tas nekas tuvu masveida tirgus patērētāju tehnoloģijas, piemēram, Google, vai Netflix, vai pat PayPal. Bitcoin saglabājas apgrūtinoša, lai izmantotu (tipisks darījums var ilgt līdz 10 minūtēm), un cena ir ļoti svārstīga. Tas ir, lai tagad, godīgi sakot briesmīgi valūtas uzbūvētas virsū iespējamo transformatīvām tehnoloģiju.

Panegiriks izgatavots Derek ThompsonBitcoin, Ether un citas kriptokultūras var redzēt gala sākumu - MarketWatchPēkšņa Ķīnas vēršanos uz virtuālās monētu līdzekļu piesaisti no Bitcoin un citu cryptocurrencies kas izraisīja ienirt ir vai nu beigas sākuma par kriptogrāfiskā-puse - vai, visticamāk, sākumā... Beigām.

Tas padara nekādas nopietnas jēgas. Citiem vārdiem sakot, cryptocurrencies trūkst precīzi vajadzēja neierobežotu otrādi, ka spekulanti sapņot. Vienīgais veids, kā mēs kādreiz meklē tā saucamo "zilas debesis", vērtēšanu, ir tad, ja valdības pasaules visu zaudē savu kolektīvo prātus...

Un kā tiem kriptonauda faniem un viņu brīvdomātājs fantāzijās: Ja jūs domājat, ka bitcoinor ētera vai kāds ir kaut ārpus valdības kontroles, jo tas ir tik decentralizēti pāri tik daudz dažādos datoros, padomājiet vēlreiz. Valdības var nebūt spējīgs slēgt visus serverus, bet tie nav. Tās var teorētiski aizliegt cilvēkiem un uzņēmumiem, kas ir to jurisdikcijā no pirkšanu, pārdošanu, tirdzniecību vai kam šīs lietas. Valdības var padarīt jūsu cryptocurrencies unconvertible vērā neko noderīgu...

Šifrēšanas-mānija var turpināties tagad. Tirgotāji būs skatīties diagrammas, lai redzētu, kā tendences attīstīties. Taču ilgtermiņa ieguldījums stāsts izskatās citā jautājumā. Riski pieaug.

Panegiriks izgatavots Brett Arends


Bitcoin Exchange MtGox izslēgšana Pastāvīgi!Caurums hakeri zemnīca un dempinga MtGox - vecākā un lielākā daļa izveidota Bitcoin apmaiņa uzņēmums- bija tik dziļa, ka uzņēmums nevarēja izrakt sevi no tā. Raušanas ziņa nāk ārā šodien, ka MtGox izslēgšanas tās durvis pastāvīgi, un vairs par Bitcoin biržu kompānija!

Maiņas kurss Bitcoin nogrima līdz zemākajam sviras MtGox jo lielais rallijs Bitcoin un par Bitcoins īpašnieki baudīja pēdējo pāris mēnešu laikā un draud nogremdēt visu Bitcoin ekonomiku. Pēc MtGox got hacked un hakeri, kas prom ar vairāk nekā $ 2.7 vērtu Bitcoins, uzņēmums kļuvis par atbildību, ne tikai tās īpašniekiem un klientiem, bet arī citiem Bitcoin apmaiņas uzņēmumu lobēšanu veikt Bitcoin mainstream, un pārvērst to plaši izmanto virtuālo valūtu.

MtGox izslēgšanu un izbraukšanas atvērt tirgu mazāku Bitcoin apmaiņa pastiprināt. Tomēr daži ir ļoti dusmīgs pie operatoriem MtGox. Seši no galvenajiem Bitcoin biržās izdeva kopīgu paziņojumu, attālinoties no MtGox.

"Šī traģiskā pārkāpums uzticības lietotāju MtGox bija rezultāts viena uzņēmuma darbības un neatspoguļo noturību vai vērtību Bitcoin un digitālo valūtas nozari," apmaiņu, tostarp Coinbase un BTC Ķīnu ", paziņojumu lasīt.

"Tāpat kā ar jebkuru jaunu nozari, ir daži slikti aktieri, kas nepieciešams, lai weeded, un tas ir tas, ko mēs redzam šodien."

"Mēs esam pārliecināti, ka tomēr spēcīgi Bitcoin uzņēmumi, kuru augsti kompetentu komandu vadīja un nodrošināti ar ticamu investori, turpinās attīstīties, un, lai izpildītu solījumu, ka Bitcoin piedāvā kā nākotnes maksājuma interneta laikmetā," viņi piebilda. "Viņi piebilda.

Vai MtGox izslēgšanu viļņus beigas o Bitcoin un nogalināt disku, lai padarītu to par pasaules valūtu alternatīva? Norādiet savu viedokli tālāk.


Bitcoin valūtas kursa diagramma un grūtību prognozēšanas diagrammaBitcoin valūtas kurss chartand Bitcoin grūtības prognozes diagrammā. Grūtības spēlē milzīgu lomu Bitcoin tirgū. Tas nosaka, tieši tā, cik grūti jaunu monētu ienākt tirgū. Kad parādās jauna nauda tas parādās tikai nelielos daudzumos. Ņemot prognožu diagrammu var palīdzēt jums noteikt, kad tirgus ir gatavojas saņemt jaunu monētu kalšanas un gatavi to iegādāties. Maiņas kurss diagrammas dati kopā ar prognožu dati var palīdzēt jums noteikt, kāda būs vērtība bitcoins, kad tie tiek atbrīvoti pamatā bieži vien ir grūtības reitingu, lai atrisinātu vienādojumu, kas atbrīvos šo bloku.

Ikreiz, kad jums ir darīšana ar valūtu, neatkarīgi no tā, kādā veidā tas varētu veikt, ir svarīgi, ka jums ir skaidrs analītiski izpratne par to, kas notiek. Jums vajadzētu būt garīgi vērsta uz augšu iepriekš, ja jūs strādājat kā tirgotājs vai ieinteresēti palīdzēt, šajā gadījumā, lai radītu bitu monētas par tirgum. Bitcoin valūtas kurss chartand Bitcoin šeit uzskaitītas grūtības pazušanas diagrammu var palīdzēt jums saprast, kas notiek laikā tirgū un palīdzēs jums izsekot iepriekšējo informāciju, lai palīdzētu prognozēt turpmāko kustību tirgū. Tas viss ir svarīga daļa no iesaistās digitālās valūtā.

Bitcoin Valūtas kurss Chart & Bitcoin Grūtības Prediction Chart

[Php fragments = 4]

Piezīme: Tie ir dzīvot diagrammas!

Dati / diagramma par Bitcoin valūtas kursa diagrammas un Bitcoin grūtības prognožu diagrammas ir jūsu vispārējo info un lasīšanai tikai ieteikuma raksturs. Mēs bitcoinvalues.net neesam atbildīgi par diagrammas "precizitāti.

[Chart Avots: vnbitcoin]

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi