Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Attiecībā kur vaniļas Bitcoin iet no šejienes, šķiet spiesti savu likteni, lai aizstātu zeltu, nevis dolāros un eiro.

Bitcoin, iespējams, nav tā sākotnējā misijā, bet tās lielākais uzvara var atvērt durvis uz citām, daudz-mērogojamu cryptocurrencies. Mobilizācija spēku blockchain, tādi projekti kā Ethereum, kas ir mazāks par noteikto limitu Nakamoto savā radīšanas, ir potenciāls, lai izplatītu daudz plašāks. Varbūt pēc pāris gadu desmitiem, cilvēki būs ietaupot savu digitālo pensijas ar Bitcoin bet pērkot to pārtikas preces ar Ethereum.

Panegiriks veic Daniel CooperBitcoin ir burbulis, un šeit ir redzams, kā tas notiks - CNBCDators, biotehnoloģiju, interneta akcijas un nekustamo īpašumu, kā arī visi avarēja, kad pārmērīgs optimisms ievērojami pārsniedz racionālāku cerības parasti saista ar piesardzīgu ieguldījumus.

Tā arī būs gadījums ar Bitcoin.

Kā vēl Bitcoin arī neizdodas kā valūtu vairākos veidos.

Bitcoin ir burbulis, nešaubieties. Epizode, dažiem, beigsies slikti, bet citi gūt labumu no kļūst jo par rīcību agri un, vēl svarīgāk, iegūt, pirms krūtīm.

Panegiriks izgatavots Byron Insana


Bitcoin ir (gandrīz) Visu Dead - ActonTieši tagad, Bitcoin ir tikai galvenokārt miris. Kā ieguldījumu, tas bija sliktākais 2014.. Problēma, lai gan, ir tas, ka Bitcoin visticamāk, izdzīvot, lai iegūtu šo inovācijas līmenis. Vai Bitcoin entuziasti atbalstu pēc tam, kad viņi sapratīs, tas ir pārtraucis būt noderīga kā valūta, un tas ir briesmīgi ieguldījums? Maz ticams. Kādā brīdī viņi gatavojas saprast, ka tie ir subsidēt Bitcoin teorētisko un emocionālu iemeslu dēļ tā, ka to var izmantot ar Regulu, meklējot riska kapitālisti. Kad tas notiek Bitcoin mainīsies no to galvenokārt mirušiem to visi ir miruši.


Bitcoin ir novecojis tech - HackernoonTagad ir vairāk nekā 1500 cryptocurrencies jaunākas par Bitcoin. Šīs monētas ir daudz efektīvāka, ātrāka, un piedāvā funkcijas, kas Bitcoin trūkst.

Ir vēsture pirmajiem iniciatoriem zaudēt inovatīviem strauji sekotājiem. Pētījumi liecina, ka Iniciatori telpā ir 6 reizes lielāka iespēja neizdosies, tad The Ventures, kas seko to.

Bitcoin ir veikusi grūtu darbu taka-degošs, un tagad slūžas ir atvērtas apgriezties mūsdienu konkurentiem.

Bitcoin un tās blockchain ir nopietni trūkumi.

  • Bitcoin tīkls var apstrādāt tikai 7 darījumus sadaļa ar. Tas nozīmē, ka tikai 7 cilvēki visā pasaulē var pirkt vai pārdot, izmantojot Bitcoin katru otro... Zemu darījumu ātruma ierobežojumus Bitcoin efektivitāti kā valūtu. Tā arī sāp tiem, kuri redz Bitcoin kā vērtību uzkrāšanas.
  • Bitcoin portfeļi tiek piesaistīti, lai risinātu jaucējkodus (izlases secību burtiem). Pēc tam, kad īpašnieks maku identificē visas savas iepriekšējās darījumu un visu to nākotnes darījumu ir redzami ikvienam, kurš lejupielādē Bitcoin virsgrāmata. Šī vēsture nekad nevar izdzēst vai mainīt.
  • Bitcoin tika izstrādāts kā digitāls valūtā. Tehnoloģija ļauj tikai programmēšanas pamatus. Tas novērš Bitcoin tiek izmantota vairāk sarežģītās situācijās, piemēram, smart automātiski kas izpilda līgumu. Domājiet par to kā kalkulatoru, salīdzinot ar datoru.

Panegiriks izgatavots byCoin un Kripto


Bitcoin ir bezjēdzīgi - HernaesLai gan neseno Bitcoin cena ir laba ziņa daudziem Bitcoin investoriem, tā jāuzskata par nāves sodu par funkcionālo vērtību Bitcoin. Tā kā cena turpina sasniegt jaunus rekordaugstus līmeņus, kļūst skaidrs, ka Bitcoin ir bezjēdzīgi kaut kas cits nekā spekulācijas.

Salīdzinot ar valdības izsniegts valūtā, bitcoins savvaļas ride pierāda, ka tai trūkst nepieciešamo paredzamību darboties kā valūtu. Ja mēs ņemam nost mūsu tinfoil cepures, bet mums ir jāatzīst, ka valūtas tiek regulētas par iemeslu. Lai nodrošinātu finansiālu stability.The vairāk Bitcoin cenu kāpums, jo tā spekulatīvu vērtību un palielinot pieprasījumu, jo vairāk bezjēdzīgi Bitcoin kļūst par valūtu. Un kā Bitcoin kļūst bezjēdzīgi kā valūtu, tā zaudē savu patieso vērtību kā aktīvu.

Panegiriks izgatavots byChristoffer O. Hernæs


Bitcoin vienkārši surged vairāk nekā 4000 $ un ir gandrīz lielākais finanšu crash 400 gadus - The StreetDaži ir pielīdzināt kriptonauda tirgu ar interneta nozarē 1999. Lai gan tur bija maz šaubu, tad, un skaidrs pierādījums, jo, lai šie uzņēmumi varētu pārņemt planētas, divi Nasdaq indeksi samazinājās vidēji par 90%, jo par 30 mēnešiem līdz 2002. Gada. Šoreiz Bitcoin mānija, kas radītiem pat Tulip spuldze vājprāts, jākļūst posterchild absolvents skola gadījuma izpēte ne tikai finanšu, bet arī psiholoģija, socioloģija, un, iespējams, citās disciplīnās. Ironiski, jo trūkst disciplīnas!

Draugi neļaujiet draugiem turēt Bitcoin zem 2900 $, tad rindu smiltīm pārdot pieturas aizsardzību. Pretējā gadījumā, tuvākajā nākotnē varētu tikt vēlas viņi pārdod šo $ 3500 zonā, kā Bitcoin salūst 35 $, ar pieaugošo potenciālu 3,50 $.

Panegiriks veic: Ken Goldberg

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu