Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Bitcoin mainās cenas pārāk ātri, lai būtu valūtu un apstrādā darījumus pārāk lēni, lai būtu maksājumu sistēmu, bet tas ir juuust tieši mācīšanas libertarians visu, ko viņi nezina par ekonomiku.

Ja paskatās, ko Bitcoin patiesībā dara, lai gan, tas ir vairāk kā digitalizēts nostaļģiju iepriekš modernu pagātnē, kad nauda tika atklāts, nevis drukātā, ekonomika bija vienkāršs objekts, kurā tirgi nekad neizdevās, un jums nekad nav bijis uzticēties nevienam jūs didn ' t zināt.

Pirmā lieta, ko viņi nesaprot, ka nauda ir ne tikai veikals vērtības... Jūs vēlaties vienkārši turēt uz to, tik ilgi, cik jūs varētu, ja, piemēram, Bitcoin, tas no iespēja iegādāties $ 900 vērtu sīkumi viens gads līdz $ 19.000 nākamo. Kurš, ja tas kādreiz bija aizstāt dolāru, varētu celt ekonomiku, lai apturētu, bet visi apstājās pērkot neko citu kā essentials un gaidīja, lai kļūtu Bitcoin miljonāriem.

Otra lieta, viņi nesaņem, ka uzticība padara ekonomikas vairāk un ne mazāk efektīvi.

Darījumu Bitcoin var apstrādāt skaits ir ļoti ierobežots ar to, ka tā ir izvēlēta nelaist daudz atmiņas savā sistēmā. Patiešām, Bitcoin var apstrādāt tikai ne vairāk kā septiņus darījumu otra, salīdzinot ar 56000, kas Visa var. Tas nozīmē, ka, pat ja Bitcoin rotaļu darījums līnija nav ļoti garš - ne daudzi cilvēki to izmantot, galu galā - tas joprojām ir nepieciešams ilgs laiks, lai saņemtu caur to. Ja vien, tas ir, jūs esat gatavi maksāt $ 28 tagad maksā, lai pārietu uz priekšu. Bet kāda jēga, izmantojot Bitcoin tad?

Tātad, tāpat kā kaut kas cits, specializācijas būtu Bitcoin darbu labāk, bet izmaksas, kam uzticēties specializers.

Bet pat tādā pasaulē, kur Bitcoin faktiski izdarīja darbu, tas vēl varētu nebūt vērts izmantot. Vismaz ne no sabiedrības viedokļa. Tas ir tāpēc, ka tas nav tikai jautājums par to, cik daudz bitcoins maksā cilvēkiem, lai izmantotu, bet arī, cik tas maksā visi pārējie, ja tie - kas varētu būt diezgan daudz.

Bitcoin, citiem vārdiem sakot, ir viens liels negatīvs ārējais mašīna. Tas ir tas, ko ekonomisti sauc par izmaksām, ka kāds cits ir, lai samaksātu par kaut ko jūs.

Bitcoin ir revolucionārs tehnoloģija balstās uz reakcionāra ekonomikā. Tā pirmā daļa ir aklas cilvēkus otrs - kā var kaut ko tik gudrs tik bezjēdzīgi? - bet tā ir taisnība. Bitcoin ir stingri ierobežota naudas piedāvājums harks atpakaļ uz laiku, kad nauda bija spoža rock jums izrakta no zemes, nevis papīra gabals ar mirušo prezidentu (vai kases sekretārs) par to. Un tās mēģinājumi siltinåt kalnračiem no spēkiem ekonomiskās racionalitātes ir līdzīgi dižciltīgajiem "veco feodālo aizsardzību.

Bitcoin ir tikai nākotne, ja jūs domājat, ka 1789 nebija agrāk.

Panegiriks izgatavots byMatt O'Brien

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus