Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Bitcoin visticamāk "pilnībā sabrukt," Nobela prēmijas laureāta ekonomista Robert Shiller stāstījis CNBC, piebilstot, ka tas atgādina viņam "tulpju Mania" gadsimtus atpakaļ Nīderlandē.

Jēlas universitātes profesors teica, ka ir "burbuļi visur," ne tikai Bitcoin, un piebilda, ka viņš "nezina, ko darīt ar Bitcoin galu galā."

"Tas nav nekādas vērtības, ja vien nav kāds kopīgs vienprātība, ka tā ir vērtība. Citas lietas, piemēram, zelta būtu vismaz ir kāda vērtība, ja cilvēki nav redzēt to kā ieguldījumu," Shiller teica CNBC kādā intervijā pirms Pasaules Ekonomikas forumā Davosā, Šveicē, kur viņš tiks runājošo nākamnedēļ.

"Tas man atgādina Tulpju mānija Holandē 1640s, un tāpēc jautājums ir tomēr, ka sabrukums? Mēs joprojām maksā par tulpēm vēl tagad, un dažreiz viņiem dārgi. (Bitcoin) varētu pilnībā sabrukt, un aizmirst, un es domāju, ka ir labs iespējamo iznākumu, bet tas varētu kavēties par labu ilgu laiku, tas varētu būt šeit 100 gadus. "

Panegiriks ko iesniedza Robert ShillerBitcoin tirgus vērtības diagramma - datu apmaiņa tiešsaistēBitcoin tirgus vērtība Chartshows variācijas cenas ziņā visā tirgos. Katrs tirgus ģenerē savu datu kopu. Tirgotājam vai pircējs ir nepieciešams zināt, ko tirgi pirkšanu un kurā tirgos apmainīties starp, izskatot Bitcoin darījumiem. Ja plānojat iegādāties vai apmaiņas bitcoins fizisko valūtu, tad šis diagramma ir noteikti svarīgākais diagrammas jums ir nepieciešams, lai tā notiktu.

Bitcoin tirgus vērtība Chart - Live apmaiņa datu

[Php fragments = 3]

Piezīme: Tie ir dzīvot diagrammas!

Dati par Bitcoin tirgus vērtības diagrammas ir jūsu vispārējo info un lasīšanai tikai ieteikuma raksturs. Mēs bitcoinvalues.net neesam atbildīgi par šajā diagrammā precizitāti.

[Chart Avots: vnbitcoin]


Bitcoin var netikt, bet tehnoloģija aiz tā turpināsies - ForbesNeskatoties uz brīvdomātājs fantāzijas, kas tika bandied par tajā laikā, Bitcoin bija maz ticams, ka kādreiz būs mainstream valūta. Tagad šķiet, ka Bitcoin patiešām sabrukums un galvenie rādītāji, kas sabiedrībā sāk atpakaļ prom no tā.

Par Bitcoin nespēju iemesli ir daudzi, tai skaitā slikta pārvaldība, trūkst tehnoloģisko infrastruktūru un cīņām, kas ir tās sabiedrībā. Bez tam, kā es minēts manā iepriekšējā rakstā, ka suverēnās valdības ir tiesības uz nodokļa savas valūtas vienmēr devusi Bitcoin pārņemšanu maz ticama.


Bitcoin Mining grūtības diagramma = vēsturiskie datiŠajā tabulā ir "Bitcoin ieguves grūtības diagramma", kā arī zinot, kā grūtības vēsturisko datu diagrammā. Šī diagramma dziesmas grūtības algoritmu, kas tiek izmantoti, lai izveidotu blokus. Kad bitu monētas tiek ģenerēti, tie ir izveidoti, izmantojot sarežģītas problēmas risināšanā. Kad problēma ir atrisināta, tad bloku formas un monētas tiek laistas tirgū. Grūtības mainās tirgus regulējumu tomēr; vēsturiskā diagramma var palīdzēt nodrošināt daudz noderīgas informācijas.

Bitcoin Mining Grūtības Chart

PIEZĪME: Šis ir dzīvot diagrammas!

[Php fragments = 1]

Dati / diagramma par Bitcoin ieguves grūtības Chartis informatīviem nolūkiem un indikatīvas lasīšanas tikai. Mēs neesam atbildīgi par tās precizitāti.

[Chart Avots: vnbitcoin]


Bitcoin papīra maka apmācība - maka izveide tiešsaistēBitcoin papīra maku, vienkāršā izteiksmē, ir papīra gabals ar privāto atslēgu un publisko atslēgu uz tā. Bitcoin papīra kabatas ir divas galvenās priekšrocības:

  • Tikai jums ir piekļuve tot viņš privātajām atslēgām, un saglabāt pilnīgu kontroli pār tiem.
  • Viņi atslēgas glabājas bezsaistē, un līdz ar to ir droši no tiešsaistes draudiem un neaizsargātību, piemēram, žurkām, phishing, robottīklu, malwareand keyloggers.

Izveidojot savu papīru maku

Jums tagad ir jūsu pašu Bitcoin papīra maku.

Kā es varu Nosūtīt Bitcoins Maniem Paper maks?

Lai nosūtītu bitcoins jūsu papīra maku no jūsu pašreizējās maku, viss, kas jums jādara, ir skenēt QR kodu, kas ir uz parakstu "Load un pārbaudiet", un nosūtīt šos līdzekļus. Jā, tā ir tik vienkārši! Daudzas citas maka programmas nodrošina iespēju skenēt QR kodus, izmantojot tālruņa kameru vai webcam.

Kā es varu Nosūtīt Bitcoins No My Paper maks?

Lai nosūtītu naudu no sava Bitcoin papīra maku, jums ir nepieciešams, lai izmantotu privāto atslēgu. Ja jūs izmantojat mobilo ierīci, varat izmantot Blockchain.info Android pieteikumu un izvēlēties "pasūtījuma Sūtīt" variantu, skenēt savu privāto atslēgu, un jūs labi iet. Tomēr ir ieteicams, ka jūs izmest papīra maku, kad jūs to izmantot tiešsaistē. To mērķis, kā fiziskā Bitcoin maku, kas nevar piekļūt no interneta, nozīmē, ka jums vajadzētu veikt jaunu papīra maku katru reizi, kad jūs pārvietot bitcoins no maku. Ja jums joprojām ir papildu BTC, ka jūs vēlētos, lai saglabātu uzglabāšanas, vienkārši pārskaitīt atlikušos bitcoins jūsu ģenerēto maku.

Protams, jo šī rokasgrāmata aptver tiešsaistes metodi radīt papīra maku, tas jau ir radīts internetā, un līdz ar to nav patiess, saldētavas papīra maku. Mēs publicēsim pamācību par apkopojot pirmkodu, un radot papīra maku no datora, kas nav savienots ar internetu tuvākajā nākotnē.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30