Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Šīs valūtas ir gatavojas tirgoties ar nulli vai diezgan tuvu tam, kad burbulis pops, "prognozē Schiff." Tieši tagad, vienīgais iemesls, kāpēc cilvēki pērk Bitcoin ir tāpēc, ka cena iet uz augšu. Kad tas pagriežas, tie nav gatavojas pārdot tā paša iemesla dēļ. "

"Nav vērtība Bitcoin, jūs nevarat izmantot to kā naudu," Schiff norāda. "Tas ir pārāk lēns, pārāk dārgs un pārāk neaizsargāti."

Panegiriks veic Peter SchiffBitcoin plummets - un var būt iestrēdzis pašpārliecinātos uz leju Spiral - Business InsiderVirtuālā valūta meklē aizvien beleaguered, un tās cena bija pakāpeniski samazinājies pēdējos mēnešos.. Tas ir atgādinājums par drošības jautājumiem, kas saskaras jebkuru virtuālo valūtu meklē mainstream pieņemšanu, un tas nes atpakaļ atmiņas par kauna apmaiņas Mt. Gox.. Apvienojumā ar Bitcoin reputāciju kā līdzeklis, lai panāktu noziedzīgu darbību, tas ir iespējams, šī publiskā attēla problēma traucē mainstream pieņemšanu. Kā viens komentētājs par diskusiju valdes Hacker News piezīmēm, Bitcoin ir "vēl sliktāk" investīcijas, nekā zelts.


Bitcoin: Ponzi aizgāja globāli - makro bizness"Tas ir globāls Ponzi shēma, un tas ir beigas tā.... Jums nav jābūt Einšteins, lai redzētu, ka super-valsts valūtā kā šis būtiski apdraud spēku autoritārām valstīm, piemēram, Ķīnu, nemaz nerunājot par liberālās demokrātijās, kā arī. Ja jūs varat man pateikt, kur tas risks ved, tad jums ir Alberts Einšteins...

Play to, pašu, darīt to, kas jums patīk ar to, bet vienmēr atcerieties, ka tas ir nekas vairāk, ka būtībā bezvērtīgas pasaules piramīdas shēma, kas var sabrukt jebkurā brīdī. "


Bitcoin cenu draudu: Bitcoin NAV pēdējo 2018.gadu - ExpressBitcoin nebūs izdzīvot, bet tas nenozīmē, ka viss kriptonauda sajuta ir miris ar noderīgu cryptos piemēram Ripple un ethereum pārspēj Bitcoin, Benjamin Quinlan, izpilddirektors un vadošā partnera Quinlan un Associates atklāts.

Runājot ar Bloomberg, viņš teica: "Mēs domājam, ka dažāda veida cryptocurrencies izdzīvos un darīs ļoti labi.

"Mēs domājam, ka cryptocurrencies ar potenciālajiem lietojumprogrammas un pakalpojumi, piemēram, ethereum vai ētera viedie līgumi var tikt veidota uz augšu tā, decentralizētās lietojumprogrammām.

"Bitcoin tās pašreizējā formā nevar darīt."

"Citas cryptocurrecnies ir anonimitāti funkcijas un privātumu, tālu apsteidz līmeni Bitcoin un daži ir darījumu apstrādes laiku, kas arī pārsniegtu Bitcoin."

Quinlan salīdzinot Bitcoin agrīnās sociālo mediju platformām, kas tika pārņemtas, bet jaunāku, daudz funkcionālas vietnes.

Viņš teica: "Ja mēs skatāmies, un mēs vērsa analoģiju, un es esmu runājis par šo pirms mūsu klientiem, tas tiešām ir, ja jūs vienādot blockchain tehnoloģiju kaut ko līdzīgu internetu.

"Tu paskaties uz pakārtotajiem lietojumiem to, sociālo mediju ir tikai viens pieteikums no interneta tā cryptocurrencies ir tikai viens pieteikums no blockchain.

Bet ir dažādas sociālās media players.

"Ir spēlētāji, kas sākās sākumā, kad sociālo mediju platformām radās par to, bet sakarā ar to, ka tie nav tehnoloģiski progresīvs kā konkurenti, kas nāca, viņi tiešām izkrita no labā ar investoriem.

"Bitcoin tās pašreizējā formā, lai gan ir plānots, lai risinātu ar kapacitātes jautājumus, mēs domājam, ka gadījumā, ja tirgus būtībā kļūst muguru Bitcoin šogad tas tiešām izkrist no labā salīdzinot ar citām kriptās, kas ir daudz lielāka lietderība un vērtība pievienot. "

Panegiriks veic Benjamin Quinlan


Bitcoin rallijs var turpināties - bet vai lielāku uzmanību veltina augstskolu absolventi nekā pamata pamati? - MarketWatchBitcoin izskatās pārliecināts burbulis - katastrofa gaida notikt...

Tātad Bitcoin, tad. Burbulis, vai ne? Ja jūs ignorēt argumentus, kas mēģina attaisnot savus novērtējumus, izskatās, ka viens, lai gan ar dinamiku, kas ir ļoti grūti interpretēt. Ja jūs uzklausīt viņus, tas izskatās, ka veidā vēl vairāk, ar lielāku pārliecību argumentiem "viltus raksturs. Draw savus galīgos secinājumus.

Panegiriks veic Dr. Constantin Gurdgiev


Bitcoin startēšana? Fire Side Chats būs drīzumāCoin Uguns tiks ražot jaunu iknedēļas audio programmu ar nosaukumu Uguns Side Chatsthat tiks attēloti cryptocoin jaunizveidotiem.

Katru nedēļu mēs sēžot ar kriptonauda starta un uzzināt vairāk par dibinātājiem, tehnoloģijām, idejām, koncepcijām un vairāk.

Ja Jums rodas kriptonauda starta, vietnes, produktu vai pakalpojumu, mēs vēlamies dzirdēt no jums.

Sūtiet mums e-pastu uz:

Par bonusu punkti ietver mediju komplektu, presei vai citus mārketinga materiālus, lai mēs varētu iegūt priekšstatu par to, ko jūs darāt, kas jūs esat, ko jūsu plāni.

Abi saimnieki programmas jums ziņosim, ja izvēlas būt par programmu un iestatīšanas laiku runāt ar jums par Skype un ierakstīt šovu.

Šī ir lieliska iespēja, lai palielinātu ekspozīciju jūsu starta!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ