Niks Weaver par to, kāpēc jums vajadzētu pārdot savu Bitcoin - Lawfare Podcast | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Niks Weaver par to, kāpēc jums vajadzētu pārdot savu Bitcoin - Lawfare Podcast

Niks Weaver par to, kāpēc jums vajadzētu pārdot savu Bitcoin - Lawfare Podcast

Niks pastaigas Ben caur ko tieši Bitcoin ir, atbildot uz to, vai platforma ir patiešām finanšu iespēja vēsturiskas proporcijas, masveida krimināltiesību problēma tiesību sargāšanas amatpersonas ir teikuši, vai kaut kas cits pilnībā: atkritumu ikviena laiku un naudu. Viņš arī ir aprakstīti daži no konstrukcijas nepilnības, viņš redz Bitcoin un kāpēc šie trūkumi, kas daudziem no Bitcoin sabiedrības skatījumā, kā svarīgas funkcijas, faktiski noved uz platformas iespējamo sabrukums.

Tā ir diskusija par Ponzi shēmu, robežas, blockchain, un nākotne starptautisko valūtas darījumiem.Tagad tas ir radošs! Art4Bit pārdod mākslas priekšmetus kriptvul cijaiMēs jau esam redzējuši daudz produktu, kas var iegādāties tiešsaistē ar Bitcoins. Drēbes, elektronika, spēles... Jūs nosaukums it! Bet māksla nav kaut kas jūs redzēt katru dienu kriptonauda pasaulē. Tas ir iemesls, kāpēc Art4Bit nolēmusi sākt pārdot mākslas darbus tikai virtuālā currencylike Bitcoin un arī Litecoin.

E-komercijas platforma tika dibināta 2013. Gada februārī, tāpēc tas joprojām ir svaigs bizness. Tomēr virtuālā mākslas galerija, kuras mērķi labi definēta: saskaņā ar to tiešsaistes manifestu Art4Bit ir "kriptonauda orientētu" veikals ", kuras mērķis ir atbalstīt māksliniekus, ar mērķi ētiski veicinātu, valorize un pārdot savus mākslas darbus".

Bez pārdošanas mākslu un veicināt tās māksliniekus, mājas arī vēlas izveidot "sinerģiju starp mākslas un cryptocurrencies", kā arī "attīstīt mākslinieku tīkls, veidojot kopienu Art4Bitters, kuri tiek aicināti izstrādāt kopīgus projektus".

Platforma isdisplaying darbu piecu mākslinieku tagad, bet tie nodrošinātu, ka vairāk ziņu ir Drīzumā. Ja jūs esat mākslinieks ieinteresēti parādot savu darbu un pārdod to virtuālo valūtu, jūs varat nosūtīt savu iesniegumu uz adresi.


Ak hai, gabals no bitēm!Starp mani ceļo pa internetu meklē labākajām vietām, lai pārskatītu par Bitcoin saistītas lietas Es nesen nāca pāri Piece of Bit. Tā ir vietne, kas satur atsauksmes dažādu kriptonauda saistītas lietas, un tas ir salīdzinoši jauns atnācējs uz skatuves.

Es esmu bijis super iespaidu ar godīgumu esmu redzējis uz vietas un vēl vairāk satraukti paziņot, ka efektīva šovakar, ka monētu Uguns un Gabals Bits būs strādāt kopā, lai nodrošinātu vislabāko viedokļus, redakcionāla, jaunumus un izglītības produktus internetā par Bitcoin un kriptonauda.

Gabals Bits saņems atjaunot pār tuvāko nedēļu laikā, un monētu Uguns tiks attēloti atsauksmes no bevo pie Gabals Bits, lai palīdzētu paplašināt Coin Fire pārskatīšanas sērijas.

Jums tiks redzēt dažas aizraujošas atjauninājumi nāk no abām vietām tuvāko nedēļu laikā, jo mēs cieši integrēt un turpināt mūsu paplašināšanu, lai sniegtu jums vislabāko internetā par cryptocurrencies.

Gaidiet papildu atjauninājumus un informāciju, un līdz tam galvas vairāk nekā uz Gabals Bit un izbraukšana dažas atsauksmes un skatīties, kā mēs visi strādājam kopā, lai padarītu visu spīdēt :)


Viena lieta, kuru var banku izmantot: Bitcoin valūta tiek apšaubīta - Valley NewsAtvainojiet, bet Bitcoin nav nākotne. Ja kaut kas, tas ir atavisms agrākā laikmetā.. Ikviens, kurš domā, ka Bitcoin triumfēs ir ticēt, ka tas izdosies, ja iepriekšējās paaudzes privāto valūtu neizdevās - ka Bitcoin būs, neticami, izdodas gāzt vairāk nekā gadsimta vērts uzkrāto valsts jauda, ​​greizsirdīgi apsargāta un nežēlīgi piemēroti. Tas ir absurds fantāzija - un bīstama, ja jūs esat investors.

Avots


OpenBazaars Sam Patterson sarunas e-komercijas, decentralizācijas, Multisig un vairākCoin nostādņu Šons saviebties nesen bija iespēja tērzēt ar Sam Pattersonof OpenBazaar. Sam skaidro OpenBazaar s DarkMarket saknes, kā viņi uzcēla uz idejām, ko ieviesa ar Atvērto Darījumiem, un kā ideju apvienojums rada kaut ko, kas ir lielāka nekā tā summa ir daļas.

Viņš dodas uz pārrunātu e-komercijas, decentralizācija Multisig, Bitcoinin Kopumā potenciālo nākamo grāmatu, apvienojot grieķu studentu Dionysis Zindros kurš ir radot reputāciju tīklu izplatīts, pseidonīmu sistēmu, un vēl daudz, daudz vairāk.

Pārbaudiet video par Youtube, un Atzinīgi novērtēt to Redditif jums patīk šis:


Overstock.com kļūst par pirmo mazumtirdzniecības milzu, lai pieņemtu Bitcoin visā pasaulēOverstock.com nebija tikai pirmā lielākā tiešsaistes mazumtirgotājs apskaut Bitcoin ASV, bet tas ir arī tagad ir pirmais mazumtirdzniecības gigants pieņemt kriptonauda visā pasaulē. 

Amerikāņu kompānija, kura galvenā mītne atrodas Salt Lake City, sāka pieņemt BTC šogad, janvārī. Kopš tā laika, Overstock.com ir nopelnījis miljoniem BTC ar produktiem pasūtīto tikai ASV balstītas klientiem.

Bet no šī brīža visiem Overstock.com klientiem no ārvalstīm, kurās uzņēmums operatesare būs iespēja izmantot Bitcoin, lai samaksātu par saviem pasūtījumiem. "Kamēr jūs varat iegūt internetā, jūs varat pasūtīt un maksāt Bitcoin. Jūs varat pasūtīt Ziemeļkorejā, ja jūs vēlaties, - tik ilgi, cik jums ir lietas, ko piegādā, teiksim, Singapūrā, "saka lieks dibinātājs un izpilddirektors Patrick Byrne, citē Wired.

Lieks lēmums pieņemt kriptonauda veicināja Byrne, kurš redz Bitcoin kā līdzekli, lai atbrīvotu pašreizējās naudas sistēmas no kontroles bankām un valdībām. Patiesībā, uzņēmējs nesen paziņoja viņa uzņēmums ziedot četriem procentiem no visiem lieks BTC tirdzniecības bezpeļņas organizācijas, kas strādā, lai veicinātu Bitcoin. 

Saskaņā ar Byrne, "mēs peldēties pieņēmumiem par to, kā lietas būtu jāstrādā, un mēs nesaprotam pieņēmumus. Mēs nesaprotam funkcijas valdību, mūsu juridisko un finanšu institūcijām. Mums nav nepieciešams. Mēs varam izmantot internets".

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitlicense Update - Lawsky pievieno jaunus noteikumus Bitcoin regulējuma sistēmai

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Aizsardzības departaments uzskata Bitcoin iespējamo teroristu draudu

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Trauku pieņem Bitcoin caur Coinbase

Post Bitcoin

Bitcoin pret USD (dolārs) pret zeltu: kas ir labāks ieguldījums?

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin maku nodrošina 12 miljonus dolāru riska finansēšanā

Post Bitcoin

Iesācēju rokasgrāmata Ethereum Mining 2017.gadā - kā es varu ethereum uz datora?

Post Bitcoin

Tumšais maka Alpha 5 atbrīvojums

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoin anonīmi un bez ID