R.I.P. Bitcoin. Ir laiks virzīties tālāk. - Washington Post | Latvian.globalsciencecollaboration.org

R.I.P. Bitcoin. Ir laiks virzīties tālāk. - Washington Post

R.I.P. Bitcoin. Ir laiks virzīties tālāk. - Washington Post

Pieņemsim arī jāpatur prātā, kas tas ir, kas padara dažus riska kapitālistiem Bitcoin fanātiķiem: Mantkārība. Tas ir iemesls, skaidrākais man par Bitcoin nespēju. Paredzēts kā līdzvērtīgus konkurences apstākļus un efektīvāku darījumu sistēma, Bitcoin sistēma ir pasliktinājies par cīņu starp ieinteresētajām pusēm pār baseins naudas. Sākumā Bitcoin bija cēls eksperiments. Tagad tas ir par traucēkli. Ir pienācis laiks, lai veidotu racionālākus, caurspīdīgi, stabilu, atbildīgu pārvaldes sistēmu, lai bruģētu ceļu uz vairāk pārtikušu nākotni visiem.Ieraksta izpildītājs 50 Cent, kas akceptē bitikoņas jaunizveidotajam albumamBreaking News - 50 Cent pieņemot bitcoins par jaunāko albumu, 9 jūnijs 2014

Bitcoin ir sadalīti vēl barjera ar knocking sienu izklaides industrijas; mūzika ir īpaša. Populārais reperis un mūzikas magnāta 50 Cent ir pagājušajā nedēļā paziņoja, ka viņa kompānija pieņems Bitcoin viņa jaunāko albumu "Dzīvnieku Ambition". Saskaņā ar coindesk ziņojumu reperis fanu varēs iegādāties tikko atbrīvot albumu vai singli no albuma no viņa Shopify veikalā. BitPay, Atlanta balstīta Bitcoin pārstrādes uzņēmums ir atbildīgs par apstrādi Bitcoin darījumus. BitPay CEO un Executive priekšsēdētājs Tonijs Gallippi sveica 50 Cent ar Bitcoin ģimeni, izejot paziņojumu, kurā teikts: ". Mēs esam priecīgi redzēt augsta līmeņa neatkarīgie mākslinieki izmanto Bitcoin un 50 centi taka kā novators, ir izcils,"

50 Cent Pieņemot Bitcoins par jaunu albumu

50 Cents atvēra pirms Reddit Q & Aa dažas dienas ar nosaukumu "Tas ir 50 Cent. Pajautā man kaut ko." Tas Q & A sesija tika veltīta jaunajam albumam un viņa apmulsums jaunās tehnoloģijas. Reperis rakstīja palikt ar laiku; tehnoloģija ir tas, kas mainās uzņēmējdarbību, gotta get ar to. Es naudu neatkarīgi no tā, vai tās [sic], monētas vai dolāros. "50 Cent pieņemt bitcoinsfor viņa albums ir tikai sākums! Mēs sagaidām, ka citi izklaides industrijas sekot šim piemēram. Vai jums ir pievērst uzmanību Jay-Z?

Ar šodienas Bitcoin cenu, 50 Cent albums "Animal Ambition" tiks pārdota for.02 (0.02BTC = $ 12,69744). Kaut arī 50 Cent ir pirmais mākslinieks jebkad pieņemt bitcoins kā maksājumu par mūziku, citi mākslinieki, piemēram, Snoop Dogg un bērnišķīgi Gambino ir pauduši interesi pieņemt bitcoins kā maksājumu. Jūs varat cop kopija "Dzīvnieku Ambition'this nedēļā, izmantojot bitcoins vai citu valūtu Shopify vai veikalos visā pasaulē.

50 Cent pieņemot bitcoins kā samaksu par savu jaunāko albumu Animal Ambition. Ko tu domā?


Pētnieki secina, ka viena persona, iespējams, brauca ar Bitcoin no 150 līdz 1000 $ - TechcrunchPētnieki Neil Gandal JT Hamrick, Tyler Moore, un Tali Oberman ir uzrakstījis aizraujošu grāmatu par Bitcoin cenu manipulācijas. "Cenu Manipulācija ar Bitcoin ekosistēmas", un parādās nesen izdošanas Vēstneša monetārās ekonomikas papīra apraksta cik lielā mērā Bitcoin ekosistēmu kontrolē sliktu dalībnieki.

Komanda atklāja, ka daudzi gadījumi cenu manipulācijām notika tikai tāpēc, ka tirgus bija ļoti plānas dažādu cryptocurrencies skaitā Bitcoin sākumā. "Neskatoties uz milzīgo pieaugumu tirgus kapitalizācijas, līdzīgi Bitcoin tirgū 2013. Gadā (periods pārbaudīja), tirgi šiem citiem cryptocurrencies ir ļoti plānas. Par cryptocurrencies skaits apskatāmajā laika posmā līdz 843 šodien ir pieaudzis no aptuveni 80! Daudzi no šiem tirgiem ir plānas un pakļauti cenu manipulācijas. "

Manipulācija notika galvenokārt ar divu botu, Markus un Villijs, kas, šķiet, ir veikt derīgus darījumus, bet nav faktiski pieder Bitcoin tie izmanto. Mt. Laikā Gox kapāt skaits Šie roboti varēja radīt viltus darījumus un veikt off ar miljoniem, bet manipulējot cenu BTC.

Apakšējā līnija ir vienkārša: ja Bitcoin vēlas jāņem nopietni tas, iespējams, nevajadzētu būt tik vienkārša vai juridiskā manipulēt tirgu. Kamēr decentralizācija ir paredzēts, lai aizstātu noteikumus, tas ir skaidrs, ka vēl ir veids, kā iet, pirms to var patiesi jāņem nopietni.

Panegiriks izgatavots byNeil Gandal, JT Hamrick, Tyler Moore un Tali Oberman


Kā atjaunot savu TREZOR sēklu, izmantojot CopayGadījumā, ja jūsu TREZORwallet ieguva nozaudēta vai bojāta jūsu līdzekļi netiek zaudēti. Jūs joprojām varat atkopt Bitcoin atlikumu, izmantojot atkopšanas sēklas jums norakstīta, kad pirmo reizi uzstādīta TREZOR. Šis īsais ziņa būs paskaidrots, kā izmantot atgūšanas sēklas ar copay. Šī rokasgrāmata ir pieejama daudzbitu HD šeit arī.

1. Solis - Install copay uz jūsu datora

Iet uz Copayand instalēt desktop maku atkarībā no OS

2. Solis - Pievienot jaunu maku

No sākumlapā copay instalēt izvēlēties "Add maku" un pēc tam "importa maku"

Solis 3 - Ievadiet atkopšanas frāzi

Pārliecinieties, lai ierakstiet savu atkopšanas frāzi tajā pašā secībā, tas ir rakstīts uz leju. Tāpat vēlreiz pārbaudiet, lai pārliecinātos, ka nav drukas kļūda.

Ja jums ir ieejas frāzi aizsargā jūsu atkopšanas sēklas pārliecinieties, lai pievienotu to sadaļā "Papildu iespējas".

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz "Import".

Tagad Jums vajadzētu būt iespējai redzēt jūsu TREZOR bilanci savā copay maku. Ja jums nav atkārtot šīs darbības, un pārliecinieties, ka jums nav nepareizi ierakstīsiet atkopšanas sēklas.

SVARĪGI: Tagad, kad esat atjaunojis sēklas uz copay nekavējoties virzīties jums līdzekļus saldētavu atkal un izveidotu jaunu atjaunošanas sēklas, lai saglabātu tos droši. Vecais TREZOR sēklas būtu uzskatāma par nedrošu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā nomainīt domuzīmi, ja esat iesācējs: rokasgrāmata domuzīmju ieguvei ar Antminer D3

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Google tikko nogalināts 99Satoshis (Bitcoin krānu atjauninājums)

Post Bitcoin

Buying Bitcoins with Cash, Western Union - How-to Guide

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu, izplatot vārdu par Bitcoin

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoinus, ja jūs esat Noob - Bitcoin Whiteboard otrdiena

Post Bitcoin

GAWMiners: Kas ir HashCoin, HashBase un HashPool?

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%